Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Galaxy od byDziubeka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rano, spacerując po pobliskim taargu staroci , pośród pięknych porcelanowych filiżanek, fajansowych figurek, starych monet i takich samych książek dostrzegłam COŚ wyjatkowego...Niepozorny, zniszczony czasem pierścionek z dużym bursztynowym oczkiem...Gdy przyjrzałam mu się bliżej okazao się, że pod gruba warstwą śniedzi kryje się piękny, rzeźbiony wzór...Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego trafił właśnie tutaj? Do kogo wczesniej należał? Jakich wydarzeń był świadkiem...?Mój mąż przyglądał się mojej zafascynowanej twarzy przez chwilę, podszedł do sprzedawcy, zamienił z nim parę słów, podszedł do mnie i powiedział:,,-Jest Twój...". ,,-Dziękuję"-odpowiedziałam całując go w policzek. To był kolejny już pierścionek do mojej wyjatkowej kolekcji. Moja biżuteria nie jest bowiem złota..Moja biżuteria nie jest nawet srebrna..Moja biżuteria nie ma brylantów..Moja biżuteria nie ma szlachetnych kamieni..Mojej biżuterii nie znajdziesz na sklepowych półkach..Mojej biżuterii nie pokazują w telewizyjnych reklamach..Mojej biżuterii nie ma na łamach magazynów o modzie..Mojej biżuterii nie noszą gwiazdy telewizyjne..Moja biżuteria ma swoją historię...Moja biżuteria ma duszę..Moja biżuteria widziała więcej niż niejeden operator kamery..Moja biżuteria zna losy Polski lepiej niż niejeden historyk..Moja biżuteria jest ponadczasowa..Moja biżuteria pasuje do każdej kreacji..Moja biżuteria jest jednocześnie skromna i bardzo elegancka..Moja biżuteria jest ..po prostu wyjątkowa..

Odnośnik do komentarza

Ostatnio dostałam biżuterię od mojego męża z okazji narodzin Lileczki :-)
Lileczka urodziła się 14 lutego bieżącego roku. W tym roku dostałam na Walentynki trzy prezenty: przesłodkiego aniołka Lileczkę, przepiękny bukiet kwiatów i biżuterię. To był jeden z najwspanialszych dni w moim życiu, przepełniony miłością, radością i prezentami.

Odnośnik do komentarza
Gość MamusiaIwusia

Ostatnio biżuterię dostałam w wigilię. Nie był to tylko świąteczny prezent, wtedy urodził się mój syn, Iwo. Czerwona bransoletka, ze znakiem nieskończoności, to prezent od mojej Mamy, nie wiem czy chciała mi wtedy powiedzieć, że miłość do dziecka jest nieskończona, czy po prostu zmotywować mnie do tego, abym byłą silna z każdym dniem, kiedy budzę się z przeświadczeniem, że z dzieckiem jestem sama, co nie jest wcale łatwe. Dziś, za rok czy dwadzieścia lat, będzie dodawała mi siły.

Odnośnik do komentarza

Kochani,

bardzo Wam dziękujemy za zgłoszenia i za tak dużo ciekawych historii związanych z biżuterią. Ciężko było wybrać tylko 4 opowieści, które byłyby wyjątkowe, gdyż wszystkie miały swój klimat i były piękne. Po wielu debatach udało się ustalić zwycięzców. Biżuterię od byDziubeka z kolekcji Galaxy otrzymają:
AngelaS77
anulagadula
ewanna
drewienko

Serdecznie gratulujemy!

Na Wasze dane adresowe czekamy przez 14 dni od dzisiaj pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy za tak inspirującą lekturę i zainteresowanie konkursem. Zapraszamy do udziału w pozostałych konkursach parenting.pl na forum oraz na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Gość blueplumblum

ostatni raz kiedy zostałam obdarowana biżuterią wydarzył się jakieś 2 tyg temu. Spacerowaliśmy po starówce Madrytu. Widząc wyprzedaż biżuterii oczywiście zajrzałam do środka sklepu. Wybrałam skromny łańcuszek ze stali szlachetnej. Wychodząc ze sklepu mój ukochany zapytał - o, coś sobie kupiłaś?
- nie, Ty mi kupiłeś - dzisiaj operuję Twoją kartą ;)

Odnośnik do komentarza

Kobiety uwielbiają się stroić i dlatego cieszą się z błyskotek :-).. Ja kocham jak ktoś o mnie pamięta to się liczy a prezent czy wogóle jest i czy to czekoladki czy biżuteria to nie istotne. Ostatnia biżuteria, którą dostałam była to obraczka z grawerem imię męża i data ślubu, było to 2 lata temu. Za każdym razem gdy na nią spoglądam mam piękne wspomnienia. Ja i mąż razem w Kosciele wpatrzeni w siebie przyźekamy sobie miłość, potem caluje mnie czule a po ceremonii tuli mnie w swych ramionach hmmmm......Dziękuję. Pozdrawiam :-).

monthly_2014_09/konkurs-galaxy-od-bydziubeka_17249.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...