Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Tea For Kids"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy byłam mała, miałam tak z 7-8 lat mama zabrała mnie dużego do sklepu. A tam na półce herbata (w papierowej brązowej torebce) a pod nią podpis "cherbata hińska". Jako że byłam pilną w szkole uczennicą na cały głos skomentowałam " Mamo zobacz jakie błędy, ktoś się w szkole nie uczył!". Po chwili przybiegła pani w pąsach i zwróciła mojej mamie uwagę odnośnie mojego złego zachowania. Karteczkę z nazwą produktu zabrała.:)

Odnośnik do komentarza

Rzeźkie powietrze, piękne widoki, nasze polskie Tatry. Wysoko na szczycie zwanym Kazalnica siedzi dziewczyna i popija gorącą herbatę z termosu. Dosiada się chłopak- łazigór taki jak ona. Dwoje obcych ludzi, ze wspólna pasją. "Chcesz herbaty?" - pyta ona racząc gościa ciepłym uśmiechem. Odpowiedź jest twierdząca okraszona równie szczerym uśmiechem. Nikt nie pomyślałby, że te dwa słowa mają magiczną moc i połączą tych dwoje obcych ludzi. "Kto chce herbatę?" - pyta ona i odpowiada jej męski, zgodny chór On i dwoje ich dzieci: "jaaaaaa..." I wszyscy uwielbiamy herbaty ziołowo-owocowe:)

Odnośnik do komentarza
Gość Magda3293716

Moje wpospoenia z herbata są krótke,pamiętam gdy pierwszy raz wziełam od mały łyczka herbatki byłam tak spragniona picia,że mama pije herbate z cytryną to wiadomo jaka byla moja reakcja gdy sie napiłam tej herbaty.Szkoda ,ze nikt mi nie zrobił zdjecia

Odnośnik do komentarza

Kochani,
konkurs dobiegł końca, dziękujemy Wam za chęć podzielenia się różnymi historiami związanymi z herbatą: tymi wesołymi, z dzieciństwa, przykrymi i po prostu - życiowymi :)

Zdecydowaliśmy, że 5 zestawów herbat Tea for Kids powędruje do:
memos
Patrycja1234
kusia_ss
justyna1983p
Karola84

Gratulujemy! :)
Prosimy o przesłanie danych do wysyłki na maila: konkursy@parenting.pl, a w temacie wiadomości wpisanie swojego nicku z forum oraz nazwy konkursu.

Czekamy i zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...