Skocz do zawartości
Forum

Konkurs z Tuli


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna Kierpiec

mój trzy miesięczny Wiktoś zasypia z pieluszką, lubi jak ma ją na buzi lub gdzieś obok buzi. Przydała by mu się zastępcza "przytulanka" gdy pieluszek braknie ;-) Bardzo przypadł by mu go gustu piesek, ponieważ ma hopla na punkcie psiaczków.

Odnośnik do komentarza

Mój synek najchętniej i najszybciej usypia przy cysiu :) Kiedy chcę aby zasnął zawsze śpiewam mu kołysanki. Jego ulubioną jest: "Był sobie król, był sobie paź... " Lubi także, gdy głaszcze go delikatnie po główce. Oczywiście w pokoiku musi być cicho i najlepiej gdy jest troszkę ciemniej, dlatego zamontowaliśmy rolety. Kubuś uwielbia pieski, więc wybralibyśmy Tuli pieska :)

Odnośnik do komentarza

Kiedy Synio był maleńki najlepiej mu się zasypiało w czasie jedzenia. Wpatrzona w jego oczy i wtulone we mnie ciałko, dawałam mu ciepłe poczucie bezpieczeństwa. To mu całkowicie wystarczało i sprawiało, że szybko zasypiał. W dniu kiedy odstawiłam go od piersi, rozpoczęliśmy zasypianie bez mamy, jednak nie tak zupełnie samotne :) Szymek ma swojego przyjaciela, a w zasadzie przyjaciół, spośród których jeden "NAJWAŻNIEJSZY" jest z nim codziennie, a posiłkuje go zastępca którego codziennie wybiera Synek. Kładąc się spać mówimy Bozi dobranoc, a potem sobie i oczywiście każdy dostaje po buziaku. Po kilku minutach od przykrycia Synka, słyszę już równy oddech a nogi lądują na kołdrze, to znak że już śpi :). Najfajniejszy wydaje nam się piesek na błękitnym kocyku ale ponieważ powiększa nam się rodzina a jeszcze nie wiemy KTO to będzie stawiamy na beżowy z króliczkiem.

Odnośnik do komentarza

Uśpić moje dziecko jest prosto.
Gorzej ten sen utrzymać, bo jest pewne ALE :-)
Usypia podczas nocnego cyckowania, ALE usypia trzymając mnie za palec. Niestety, gdy chcę wstać i próbuję wysunąć palec on się budzi i zabawa zaczyna się na nowo.
http://m.forum.parenting.pl/uploads/avatars//Av/avril87.jpg

Kiedyś troszkę go oszukałam i wysuwając swój palec w jego rączkę włożyłam jego rączkę, ale teraz już nie daje się oszukać, wkładam mu gryzaczek, pieluszke, kawałek kocyka ale czasem pomiętosi, wyczuje że to nie ja i się budzi.

Dlatego najbardziej pomaga mu zasnąć mama, a dokładniej Pan Cys i Pan Palec, którego chętnie zastąpiłabym przytulanką Tuli piesek.

http://s2.suwaczek.com/201404304578.png

Odnośnik do komentarza

Moim kochanym bliźniakom przy zasypianiu pomaga lekkie bujanie łóżeczkiem, cichutko śpiewana kołysanka i kocyki lub pieluszki przytulone do twarzy. Wszystkie 3 przytulanki są prześliczne. Jakbym mogła wybrać dwie to wybrałabym różową dla mojej księżniczki i niebieską dla mojego małego zbója. Jednak przy wyborze jednej wybrałabym króliczka gdyż ma najbardziej uniwersalny kolor ;)

Odnośnik do komentarza

Mojej córce pomaga zasnąć kilka kropel Lawendy wlanych do kubeczka z gorącą wodą lub skropionych bezpośrednio na podusie-jasieczka. Wszystkie Tulinki są prześliczne i słodkie ale najbardziej podoba nam się różowy słonik. Pozdrawiamy. :))

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina Żmija

Mojej córce Antce, pomaga zasypiać krówka. Mieliśmy taką beżową z kocykiem.. córa śpi z nią już od 14 miesięcy i.. że tak powiem.. krowa ledwo zipie, jest sprana.. materiał już nie ten, kolor wyblakł. A w rączce podczas snu coś być musi.. pieluszka odpada, materiał nie ten i nie ma oczów, noska ani uszków, a Antosia kiedy się przebudzi lubi nazywać części ciała. Sądzę, że bardzo spodobałby się jej króliczek, ma bardzo długie uszy i też jest beżowy, jak nasza krówka. Antosia byłaby zachwycona.

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna1988

Moja córeczka najlepiej zasypia, najedzona, po ciepłej długiej kąpieli. Uspokaja ją widok rodziców, którzy się kochają. Na koniec tylko kilka czułych słów kołysanki lub czytanie przed snem, czułe gesty i szkrab słodko śpi. Cudowny widok!

Odnośnik do komentarza
Gość justyna737

Co pomaga w zasypianiu mojemu synkowi...??? :
"T"ulenie, które uspokaja,
"U"kochany miś, który sprawia, że czuje się bezpiecznie,
"L"ekkie kołysanie, które wycisza,
"I"dealna cisza w pokoju, która sprzyja spokojnemu zasypianiu.

Odnośnik do komentarza

Mojemu prawie 7 miesiecznemu synusiowi do spania potrzebna jest pieluszka, paluszek oraz mamusia obok. Wtedy zasypia szybciutko, czuje się bezpiecznie. Czasami uda mu się zasnąć beze mnie ale wtedy co jakiś czas otwiera oczka i patrzy czy mama jest, gdy widzi uśmiecha się i śpi dalej ;) także przede wszystkim pieluszka i kciuk umilaja sen mojemu małemu mężczyźnie. (wybieram tuli piesek)

Odnośnik do komentarza

Mojej córci (14msc.) w zasypianiu pomaga cycuś i podobny kocyk do tulenia z głową hipopotama odziedziczony po braciszku. Więc wiadomo, że jest już troszkę zużyty i potrzebuje on wakacji i pomocy jakiegoś drugiego kocyka. I od czasu do czasu, gdy hipcio idzie na spa i odnowę w pralce automatycznej, to przydałby się jakiś Piesek Tuli do pomocy w usypianiu Laurki. A Laurka lubi pieski, więc Piesek Tuli na pewno byłby w stanie zastąpić hipcia.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctrd826ws3gdo.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9roeqg4wy6lp0.png

Odnośnik do komentarza

Moja Małgosia najczęściej zasypia przy piersi w trakcie jedzenia. Wieczorny rytuał dopełniają jeszcze piosenki, które słychać w oddali pokoju :) Brakuje nam jeszcze tylko mięciutkiej maskotki TULI-pieska, w którego z chęcią wtuliłaby się moja kochana córeczka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...