Konkursy

Konkurs "Krowa Matylda"

Redakcja

Redakcja wpis edytowany

Zwierzęta domowe mają niesamowite pomysły. Chcesz się przekonać? Spróbuj sił w konkursie, a będziesz miał szansę wygrać przezabawną książkę o Krowie Matyldzie!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/krowa_matylda_bawi_sie_w_chowanego02.jpg

Recenzja książki

Do wygrania mamy tym razem 3 egzemplarze książki "Krowa Matylda bawi się w chowanego" Alexandra Steffensmeiera od Wydawnictwa Media Rodzina.

Zadanie konkursowe brzmi:
ZAMIEŚĆ W WĄTKU KONKURSOWYM ZDJĘCIE LUB SKAN RYSUNKU/MALUNKU SWOJEGO DZIECKA NA TEMAT "NAJZABAWNIEJSZA MINA DOWOLNEGO ZWIERZĄTKA".

Należy wpisać też imię i wiek dziecka, które namalowało zwierzaczka. Mamy nadzieję, że zadanie pozwoli na rozwinięcie wyobraźni :-)

Konkurs trwa do 8 czerwca 2014 roku do północy. W ciągu 2 dni roboczych po zakończeniu konkursu ogłosimy jego wyniki. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

patiii1102

patiii1102

Praca wykonana przez Liliankę 8 lat i jej młodszego braciszka Julka 3 miesiące :) Koordynatorem pracy była mama- czyli ja :)

  • th_konkurs-krowa-matylda_11674.jpg
33938 patiii1102 Kobieta, 32 lata, Tarnów
NATKA08

NATKA08

Natasza (lat 5.10) namalowała swojego kotka, który tak naprawdę jest cały czarny, ale na rysunku jest kolorowy otóż dlaczego:
Kotek z ciekawości oczywiście wszedł do garażu gdzie stało dużo farb i drabina, wskakując na drabinę przewrócił się razem z nią i wpadł w kolorowe farby. Futro kotka przybrało nowe barwy, mina kotka też jakby się zmieniła przez to całe zdarzenie, jakby mało tego było powypadały mu zęby bo się uderzył spadając z drabiny (ale nie ma co się przejmować bo to były mleczne zęby) Całą historie wymyśliła Natasza po tym jak zapytałam ją dlaczego ogon zwierzaka jest taki kolorowy :D

  • th_konkurs-krowa-matylda_11685.jpg
30066 natka08 Kobieta, 29 lat, blisko Warszawy
stella

stella wpis edytowany

Kacperek wykonał śmieszną kaczuszkę z którą lubi razem się kąpać :)

  • th_konkurs-krowa-matylda_11722.jpg
28924 stella Kobieta, 50 lat, CZARNA BIAŁOSTOCKA
stella

stella

I kolejne śmieszne minki zwierzątek w wykonaniu mego synka:)

  • th_konkurs-krowa-matylda_11723.jpg
  • th_konkurs-krowa-matylda_11724.jpg
28924 stella Kobieta, 50 lat, CZARNA BIAŁOSTOCKA