Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Relaks dla mamy, brzuszka i maluszka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BasiaILeoś

Naszym najlepszym odpoczynkiem jest przystawienie syna do piersi i przytulaski :)
Mimo ,że przed świętami dużo roboty na przytulanie zawsze znalazł się czas.
Ewentualnie przy ładnej pogodzie długi sparek na dolinkę 3 stawów i siedzenie na ławeczce podziwiając łabędzie :)

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem mamą 6 - miesięcznego dziecka i muszę przyznać, że uwielbiam sprzątać, robić różne porządki, myć okna, gotować... Może to dziwne ale właśnie wtedy włączam muzykę i relaksuję się ponieważ jestem osobą, która nie potrafi nic nie robić :) No a jeśli juz naprawdę wszystko jest zrobione, to siadam sobie na tarasie z kubkiem pysznej kawy i uzupełniam swój dziennik bądź czytam cos mądrego. Oczywiście nie można pominąć czasu spędzonego w różny sposób z moim malenstwem, który jak najbardziej jest dla mnie odpoczynkiem :) A słuchanie muzyki uważam za super dodatek nie tylko do leżenia na kanapie oraz super "umilacz" czasu dla maluszka :) pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Święta już za nami, więc mogę napisać już co faktycznie zrobiłam, by w czasie tej przedświątecznej gorączki się zrelaksować i nie zwariować, choć łatwo nie było. A dlaczego? Ponieważ mój świat przewróciła do góry nogami dwutygodniowa panienka, która przed świętami przyszła na świat, a wraz z powrotem do domu trzeba było jeszcze zająć się moim pierworodnym, który baaaardzo chciał mi "pomóc" we wszelkich pracach.

Wypróbowałam więc kilku metod na przedświąteczny relaks:
SPOSÓB I - świeże powietrze:
nie ma nic lepszego niż spacer, zwłaszcza na wsi obok lasu, gdzie teraz mieszkamy. Wózek w dłonie, drugie dziecko obok i możemy połączyć przyjemne z pożytecznym ;)

SPOSÓB II - pyszne menu:
po porodzie muszę uważać na to co jem. tym bardziej staram się sobie dogadzać przygotowując proste, ale pożywne i zdrowe posiłki, które będę jadła ze smakiem, a mój maluszek dostanie pyszne mleczko prosto z fabryki ;)

SPOSÓB III - muzyka dla uszu
kojąca muzyka jest jednym z najlepszych sposobów na relaks. dla mnie to idealny sposób na odpoczynek, a moje maluchy może ukołysać do snu.

SPOSÓB IV - sen
jest to obecnie w moim przypadku towar deficytowy, dlatego przed świątecznymi przygotowaniami każdą możliwą minute wykorzystywałam na sen. po pierwsze by zregenerować siły, po drugie by się odprężyć i zrelaksować

SPOSÓB V - pozytywna energia
a skąd ją czerpię? wystarczy, że spojrzę na moje maluchy, a uśmiech od razu pojawia się na mojej twarzy. mimo, że w nocy muszę do nich wstawać, mimo, że w ciągu dnia jest przy nich sporo zajęć, to i tak czas spędzony z Nimi jest dla mnie najlepszym relaksem i najpiękniejsza jego formą! ;-)

monthly_2014_04/konkurs-relaks-dla-mamy-brzuszka-i-maluszka_10325.jpg

monthly_2014_04/konkurs-relaks-dla-mamy-brzuszka-i-maluszka_10326.jpg

Odnośnik do komentarza

Mamy nadzieję, że dobrze wypoczęłyście już po Świętach :-)

Gratulujemy zwycięzcom konkursu, czyli:
dariolka195
LenaMagda
mraczek80
nietoperek86
Jasnozielona
gusia_84
zuzunieczka
mamaali
EWELKA87
Bella30

Mamy nadzieję, że płyta umili Wam relaks :-)

Prosimy o przysłanie adresu do wysyłki na maila: konkursy@parenting.pl

W temacie wiadomości wpiszcie swój nick z forum oraz tytuł konkursu. Gratulujemy raz jeszcze i czekamy na Wasze adresy!

Odnośnik do komentarza
Gość LenaMagda

Dziękuje serdecznie za wyróżnienie. Również pierwszy raz udało mi się coś wygrać i dopiero przed chwilą zauważyłam ogłoszenie wyników. Bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie wszystkich zwycięzców oraz organizatorów! Dziękuje jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...