Konkursy

Konkurs "Bazgrolenie z Bazgroszytem"

Redakcja

Redakcja

Każde dziecko lubi rysować, malować, bazgrolić - czy to na kartce, czy na ścianie :-)

Mamy dla Was do wygrania 5 zestawów po 2 mega-kolorowanki A3 od firmy Bazgroszyt. Są one o różnej tematyce: Konie; Kucyki; Piłka nożna; Zwierzaki; Wzorki; Rycerze, smoki, księżniczki. Zestawy będą dobrane losowo, ale tak, by nie powtarzały się kolorowanki w jednym zestawie.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Bazgroszyt1.jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Bazgroszyt.jpg

A zadanie konkursowe?
Oto i ono:
Stwórz ze swoim dzieckiem pracę plastyczną, która pokaże, kim Twój maluch chciałby zostać w przyszłości. Technika dowolna.

Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia 2014 roku do północy. Zdjęcia prac prosimy wklejać w wątku konkursowym z zaznaczeniem imienia i wieku dziecka.

Liczymy na wiele kreatywnych dzieł :-)

Regulamin konkursu

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Daria28

Daria28

Dzieło Adasia 4latka , troszkę wyklejone bibułka , troszke pokolorowane ;) chce być policjantem bo ... mają "lizaki" :D

• th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9684.jpg
38577 daria28 Kobieta, 27 lat, Wielkopolska
NATKA08

NATKA08 wpis edytowany

Marzeniem Nataszy (5,8 lat) jak chyba zresztą wielu dziewczynek w jej wieku, jest zostać prawdziwą piosenkarką i występować na wielkiej scenie w blasku reflektorów. Koniecznie w bluzce odkrywającej jedno ramie :)
Swoje marzenie przedstawiła w taki oto sposób, korzystając jednocześnie z pięknej wiosennej pogody.

• th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9697.jpg
  • th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9698.jpg
  • th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9699.jpg
  • th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9700.jpg
30066 natka08 Kobieta, 29 lat, blisko Warszawy
~Jola3

~Jola3

Marzeniem mojej córki Justynki jest być makijażystką. Uwielbia malować oczy kocha kolor niebieski i żółty,czasami ten kolor kojaży mi się ze niebem i słóńcem moja córka lubi jeśc cytryny i awokado wszystko kwaśne.

Beata361

Beata361

Kilka godzin zajęło Zuzi lat 7 wykonanie pracy plastycznej.Jej marzeniem jest zostać piosenkarką i mieć własne tancerki na koncertach. A koncerty najlepiej plenerowe co widać na rysunku.

• th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9730.jpg
34540 beata361 Kobieta, 51 lat, Sokółka
jenifer

jenifer

Zapytawszy moje dziecko kim by chcialo zostac w przyszlosci odpowiedzialo ,ze chce byc poduszka przytulanka ,bo chce byc ciagle przytulany.Tak wlasnie wyglada jego poduszka przytulanka:)

• th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9735.jpg
37073 jenifer Kobieta, 30 lat, Wloclawek
patiii1102

patiii1102

Mój Kacperek marzy o tym, żeby być Kucharzem :) Ma 5 lat i potrafi przygotowywać pyszne kanapki, sałatki, a nawet przy pomocy babci gotuje zupy :)

• th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9747.jpg
33938 patiii1102 Kobieta, 32 lata, Tarnów
efciaa

efciaa

Moja Zosieńka lubi rysować i projektować :) Ma 6 lat i chciałaby zostać w przyszłości znaną i sławną projektantką zimowej mody dla pań ;))

• th_konkurs-bazgrolenie-z-bazgroszytem_9748.jpg
37091 efciaa Kobieta, 32 lata, Tarnów
mamaIP

mamaIP

Izabela (6 lat) nie ma do końca sprecyzowanych marzeń o przyszłości.
Aktualnie zostanie lekarzem a w wolnych chwilach będzie wokalistką w zespole muzycznym.

38481 mamaip Kobieta, 36 lat, Tenczynek