Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Przyjaciele Mai"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za cierpliwość!
Czas ogłosić wyniki konkursu!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniałe prace.
Nagrody w postaci Pszczółkowych zestawów otrzymują:

kingusienka88
tua79
nikawa
bogunia1503
kasi

Serdecznie gratulujemy!
Prosimy o przesłanie swoich danych adresowych na maila konkursy@parenting.pl
Temat maila: MAJA + nick z forum

Zapraszamy także do nowych konkursów! :)

Odnośnik do komentarza

j_kaminska
Gratulacje! Wszystkie prace piękne.

A do szanownej Redakcji! Czy bierzecie regulaminy pod uwagę? Jeśli tak, to nie rozumiem wyników... Jeśli nie, to aby nie krzywdzić pozostałych uczestników konkursów, wypadałoby napisać jakiś komentarz do wyników... Ja udziału nie brałam, ale byłoby mi przykro w takiej sytuacji...

Czy coś się nie zgadza w wyniku konkursu?
Laureaci zostają wybierani w następujący sposób (dotyczy to wszystkich konkursów):
pula wszystkich zgłoszeń jest zbierana i przesyłana komisji konkursowej, którą są zmieniające się przy każdym konkursie osoby z redakcji, z różnych działów i często też sponsor nagród (np. wydawnictwo).
Komisja nie ocenia tego, czy ktoś bierze udział często czy rzadko w konkursach - mają prace, dopiero po wybraniu prac, sprawdzamy nicki użytkowników.
Nie oceniamy jakości zdjęcia, filmu itp.
Nie ma prac, które się "nie nadają", ponieważ wszystkie prace umieszczane w konkursach bez wątpienia zasługują na nagrodę, jednak ze względu na liczbę nagród, wybieranych jest kilka prac, które zdaniem komisji w tym konkursie zasłużyły na wyróżnienie.
Zdajemy sobie sprawę, że ciężko jest wybrać 5 prac, które każdy zaakceptuje, bo każdy ma własne zdanie i własny gust, to dotyczy wszystkich konkursów, jakie wszędzie się pojawiają.
Na szczęście nam konkursów na pewno nie zabraknie i jak nie w tym, to w kolejnym zawsze jest szansa!

Odnośnik do komentarza

j_kaminska
sprawdziliśmy raz jeszcze laureatów i już wiemy, gdzie jest uwaga (słuszna).
Jedna praca została dodana po zakończeniu konkursu.
To oczywiście nasze przeoczenie, dlatego w ciągu 24 godzin wybierzemy jeszcze jedną osobę, która otrzyma od nas nagrodę :)

P.S.
wszystkie prace (także te po terminie) zostały przesłane do komisji, stąd też wybór pracy dodanej "dzień po".

Odnośnik do komentarza

Redakcja
j_kaminska
sprawdziliśmy raz jeszcze laureatów i już wiemy, gdzie jest uwaga (słuszna).
Jedna praca została dodana po zakończeniu konkursu.
To oczywiście nasze przeoczenie, dlatego w ciągu 24 godzin wybierzemy jeszcze jedną osobę, która otrzyma od nas nagrodę :)

P.S.
wszystkie prace (także te po terminie) zostały przesłane do komisji, stąd też wybór pracy dodanej "dzień po".

Dziękuję w imieniu pozostałych uczestników :)
Do całej reszty nie mam zastrzeżeń, ani też nigdy nie miałam. Wiadomo, że gusta są różne, a często poziom prac tak wysoki, że samej byłoby mi ciężko wybrać te "naj" :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

To ja dziękuję, za słuszną uwagę i za cierpliwość co do ogłoszenia wyników ;)
Tym razem urlop też był dość intensywny, bo przed Świętami chciałabym się wyrobić z remontem kuchni i po prostu zebrałam wszystkie prace, bo już konkursowicze czekali na wyniki i nie sprawdzając dat wysłałam!
Na szczęście zebrałam wszystkie, także z tymi późno dodanymi, więc pocieszam się tym, że nikogo nie pominęłam i każdy miał szansę! ;)

Odnośnik do komentarza

kingusienka
wpis nie miał na celu psucia radości laureatom, wręcz przeciwnie! Dzięki j_kaminskiej mamy jeszcze jednego laureata, a kto nim będzie przekonamy się już wkrótce :)
To dla nas ważne, aby wszystko przebiegało zgodnie z zasadmi konkursu, więc uwaga była jak najbardziej słuszna i naprawiamy swój błąd oczywiście nie psując nikomu radości z wygranej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...