Konkursy

Test konsumencki „Powiedz stop wypadającym włosom!”

Odpowiedzi znajdują się poniżej

NATKA08

NATKA08

Do tej pory udało mi się 6 razy zastosować kurację, może to i nie dużo bo przede mną jeszcze kilka tygodni stosowania preparatu Ducray Creastim ale muszę powiedzieć że widzę już efekty jego działania. Włosy stały się zdecydowanie mocniejsze, zdrowsze i już nie wypadają tak jak wcześniej. Zdecydowanie mniej włosów wypada podczas czesania, bo zaledwie kilka lub kilkanaście, a wcześniej było ich na szczotce dużo. Działanie płynu widać też po każdej kąpieli, kiedy to nie muszę czyścić wanny czy kabiny prysznicowej z włosów, które podczas mycia wypadały. Ważną dla mnie sprawą jest to, że płyn Ducray Creastim jest nie inwazyjny, nie jest kolejnym suplementem diety, który należy zażywać przez pół roku by dostrzec efekty jego działania, ja osobiście nie przepadam za takim sposobem wzmacniania włosów. Jak dla mnie preparat który mam okazję testować jest rewelacyjny i bardzo szybko działający, z czystym sumieniem mogę go polecać znajomym.

30066 natka08 Kobieta, 29 lat, blisko Warszawy
Redakcja

Redakcja

Kochane Testerki,

zapraszamy do dodawania opinii. Czas na nie jest jeszcze do 8 grudnia (włącznie). Zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami :)

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
wiolap

wiolap

Dwie opinie były prozą, trzecia będzie wierszem,
bo dzięki Ducray Creastim mam włosy piękniejsze,
mocne i miękkie, cudnie błyszczące,
oko dzień cały zachwycające.
A dodatkowo nie wypadają,
z Ducray Creastim radośnie trwają,
a nim po zimie spotkam się z wiosną,
włosy do pasa pewnie urosną.
Ducray Creastim kocha ma skóra,
kocha go także włosa natura,
więc jeśli włosy masz osłabione,
Ducray Creastim rozwiąże problem! :-)

--

31169 wiolap Kobieta, 43 lata, Poznań
anka92

anka92

Witam ponownie,
dziś skończyłam jedną buteleczkę płynu Creastim.
Efekty?
Takie jak opisałam w poprzednich postach ;) Włosy są mocniejsze, gęstsze, szybciej rosną, o WIELE MNIEJ ich wypada! Dawniej wypadały dosłownie garściami a teraz są to jedynie pojedyncze włosy. Oczywistym faktem jest to, że włosy wypadają każdemu człowiekowi na co dzień. Średnio około 50 włosów dziennie, więc to, że nadal nam kilkanaście włosów wypada lub odrobinę więcej to nic strasznego! Ducray Creastim miał na celu zmniejszyć liczbę wypadających włosów - poradzić sobie z ich NADMIERNYM wypadaniem i w tym zadaniu spisał się na 6-tkę ;)!
Nie wysusza skóry głowy, a nawet wydaje mi się, że to dzięki niemu zmniejszył mi się łupież (który towarzyszył przy nadmiernym wypadaniu włosów). Bardzo przyjemny zapach, banalnie prosta aplikacja, formuła nie przetłuszczająca włosów..
Tak naprawdę choćbym chciała doszukać się przynajmniej jednego minusa to niestety, a raczej dla nas "stety" go nie znajdę! ;)
Teraz przede mną druga buteleczka, a później (o ile efekty będą takie jak dotychczas), to kolejne buteleczki przede mną ;)
Potwierdzając opinie moich wszystkich postów z czystym sumieniem jestem zdecydowanie na TAK i polecam kurację Ducray Creastim wszystkim, którzy nie chcą, aby im włos spadł z głowy (oczywiście w tej nadmiernej ilości;)).

Pozdrawiam! ;)

35989 anka92 Kobieta, 27 lat, Tarnowiec
NATKA08

NATKA08

Za mną kolejny tydzień testowania płynu Ducray Creastim i kolejne pozytywne wrażenia. Włosy stały się po prostu zdrowsze, zmniejszyła się ilość włosów wypadających i to mnie bardzo cieszy, bo jeśli chodzi o wygląd to kosmetykami można zdziałać naprawdę cuda, i wizualnie włosy mogą wyglądać na zdrowe ale niestety jeśli chodzi o wypadające włosy to sprawa nie jest już taka prosta a płyn Ducray Creastim świetnie radzi sobie z tym problemem, jestem bardzo zadowolona z efektów jego działania. U mnie problemem było również to ze moje włosy były strasznie łamliwe, a po zastosowaniu kuracji zauważyłam że ten problem mam już chyba za sobą. Aby zobaczyć osobiście i pokazać innym czy płyn Ducray Creastim jest naprawdę taki świetny postanowiłam zrobić zdjęcie moich włosów przed rozpoczęciem kuracji i teraz po trzech tygodniach stosowania Ducray Creastim, efekty widać "gołym okiem"

30066 natka08 Kobieta, 29 lat, blisko Warszawy
AngelaS77

AngelaS77

Witam testerki i redakcje,fajnie że było nam dane dłużej testować kuracje i podzielić się ze wszystkimi końcową opinią.W butelce zostało niewiele eliksiru,a więc kuracja dobiega końca.Niestety musiałam obciąć włosy po wizycie w salonie zasięgnęłam kilka porad i opinii na temat tej kuracji.Owa kuracja cieszy się dobrą opinią co ja już także wiem,jednak jak zapewniłam mnie fryzjerka chcący aby dała stu procentowe zadowolenie włosy muszą dostać szansę na regenerację.Moje były wyjątkowo zniszczone,więc strzyżenie dobrze im zrobiło a kuracja zaczęła inaczej działać.Całą swą siłę i energię włożyła we włosy które odrastają i które były słabe od głowy,a nie na końce które były zniszczone.Teraz kiedy mam krótką fryzurę włosy dopiero teraz zaczęły tak naprawdę rosnąć.Efekty są zadziwiające ponieważ włosów tak przybyło że mam wrażenie że pierwszy raz mam ich tyle.Są mocne co nawet moja fryzjerka wyczuła ,grube i pełne .Fryzura nie rozwiewa się to nie są już takie lekkie jak piórko włosięta zyskałam naprawdę objętość każdego włosa.Przestały wypadać a to mnie najbardziej cieszy,być może też to zasługa przycięcia ich ale teraz mogę powiedzieć że wypadanie zatrzymało się w stu procentach.Szczególnie dokładnie wypatrywałam włosa na grzebieniu i szczotce jednak nic tam nie znalazłam.Jak już pisałam wcześniej włosy dostały popędu do wzrostu na głowie utworzył się meszek który śmiesznie wyglądał ,a dzięki krótkiej fryzurze mogę go świetnie ukryć.Grzyweczka pozostała nabrała swojej długości i świetnie pasuje do fryzury.Ogółem podsumowując kurację Ducray- jest to w stu procentach kuracja która działa i której efekty zaczynają pokazywać się już po kilku dawkach produktu.Włosy są mocne i lśniące ,zostaje zatrzymane wypadanie i nastąpił wzrost nowych zdrowych włosów.Zastanawiam się tylko jak długo kuracja będzie działała już po zakończeniu jak długo włosy będą w takiej formie jak teraz ,ale myślę że to już pozostanie do naszej własnej obserwacji.Chciałam podziękować za możliwość przetestowania Ducray,możliwość poznania czegoś nowego i uwierzenia że są jeszcze produkty które naprawdę działają.Mam nadzieję że tera kiedy moje włosy są odżywione a ja znalazłam środek przeciwko wypadaniu będę mogła spokojnie zapuścić włosy i cieszyć się ich pięknem i zdrowiem.Pozdrawiam.Angelika.

--

29783 angelas77 Kobieta, 36 lat, Rudnik
Burcon

Burcon

Przed zastosowaniem Ducray włosy wychodziły mi garściami, wcześniej stosowałam różne preparaty ale dopiero po creastim zauważyłam dużą poprawę - włosy przestały mi wypadać ,a w miejscu gdzie miałam "prześwity" pojawiły się takie krótkie włoski. Preparat stosuje się bardzo prosto i wygodnie - ja to robiłam wieczorem psikając na włosy a potem go dokładnie wcierałam. W opakowaniu są dwie buteleczki, które starczą na 2 miesięczną kurację (ja jeszcze nie skończyłam do końca kuracji). Jeżeli chodzi o zapach to mi nie przeszkadza - jest ok. Jak dla mnie bomba polecam wszystkim. Jedynym minusem może być cena ponad 100 zl.

Używam tego produktu od: uzywalam przez miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno (w opakowaniu dwie buteleczki)
Oceniam go w skali od 1 do 5 na 5!
Czy kupiłabym ten produkt ponownie? Tak

34050 burcon Kobieta, 39 lat, Warszawa
Burcon

Burcon

Płyn Creastim jest bogaty w keratynę, tetrapeptyd i witaminy, stanowi rozwiązanie problemu okresowego wypadania włosów. Kompleks składników aktywnych działa jak prawdziwy katalizator fazy wzrostu włosów.

Dzięki tej kuracji moje włosy są pobudzone, mocniejsze, odzyskują gęstość oraz objętość, a ich wypadanie jest zahamowane. To co mnie mile zaskoczyło to podatność na układanie - obecnie jest mi dużo łatwiej zapanować nad moimi niesfornymi włosami a do tej pory jeszcze żaden produkt mi w tym nie pomógł. Bardzo dziękuję firmie Pierre Fabre za możliwość przetestowania, na pewno polecę go koleżankom :)

Tak jak wcześniej, podtrzymuję moją ocenę w skali od 1 do 5 - na mocne 5!

34050 burcon Kobieta, 39 lat, Warszawa
izka2700

izka2700

Witam wszystkich :) Dziś zaczynam używać drugą buteleczkę kuracji Ducray Creastim . Efekty są z dnia na dzień coraz lepsze . Włosów na szczotce jest coraz mniej . Kilka włosków dziennie , a ponad miesiąc temu co uczesałam włosy to było ich na szczotce kilkadziesiąt . Myślę że nie będzie raczej tak że nie będzie ich na szczotce w ogóle, bo to jest raczej niemożliwe . Każdemu człowiekowi wypadają włosy , tylko jednemu mniej a drugiemu więcej . Tak jak pisałam wcześniej, zastanawia mnie to ile taki efekt się utrzyma , ale mam nadzieję że długo , bo jak do tej pory to jestem z kuracji zadowolona w 100 % . Z pewnością powrócę jeszcze do mojego nowego przyjaciela , czyli kuracji Ducray Creastim , gdy moje włosy będą potrzebowały pomocy. Myślę że kuracja Ducray Creastim powinna być ona bardziej zareklamowana, żeby więcej ludzi się o niej dowiedziało , bo jest na prawdę skuteczna i warta polecenia . Warto wydać na nią ok 120 zł , jeśli ma się problem z wypadającymi włosami . Chciałabym także dodać że moje włosy około 2 tygodni temu dosłownie "wystrzeliły" i zaczęły strasznie szybko rosnąć . Gdy doszła do mnie kuracja, zrobiłam zdjęcie moich włosów, i dzisiaj również zrobiłam , żeby pokazać wszystkim jak ta kuracja przyśpiesza wzrost włosów . Chciałam także zrobić zdjęcie moich nowych maluśkich włosków które ostatnio wyrosły, ale nie mogłam ich uchwyć na zdjęciu tak żeby było je widać . Proszę się nie przestraszyć moich odrostów , ale postanowiłam przestać farbować włosy , żeby je uratować i nie zostać łysą głową :P . Włosy są naprawdę dużo zdrowsze, jest ich więcej i inaczej , znacznie lepiej się układają . Nie mam już łysych prześwitów na głowie . Pozdrawiam wszystkich serdecznie , i dziękuję jeszcze raz redakcji za możliwość przetestowania tej kuracji . Gdyby nie Wy to dalej zmagałabym się z moim problemem , wcierając w skórę głowy napar z kozieradki , który pachnie jak kurczak przyprawiony curry :D

35964 izka2700 Kobieta, 26 lat, Szprotawa