Konkursy

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ranchi81

ranchi81

Odebraliśmy wreszcie paczuszkę z poczty, mała całą drogę niosła własnoręcznie paczkę, super zapakowane a jak otworzyliśmy pudełko miłe zaskoczenie dwa kremiki i dwa szampony:) Pierwsza Wikusia wyjeła bo się powstrzymać nie mogła. Kremik już raz użyliśmy odrazu obie oczywiście bo fajnie i szybko się whłania. Szamponik slicznie wręcz niebiańsko pachnie, myślałam że to truskawka ale poźniej przeczytałam że malinka. Już nie możemy się doczekać kiedy użyjemy. Tak jak inne mamy piszą naprawdę produkty zachęcają do zakupu fajną buteleczka i rysunkiem:)

35592 ranchi81 Kobieta, 38 lat, Biała Podlaska
paulinekm

paulinekm

Witam dzisiaj odebrałyśmy naszą paczkę z poczty. Już wieczorem wypróbujemy szamponu przy kąpieli. Nie możemy się doczekać. Córce bardzo podoba się opakowanie ze względu na kolorystykę. Po testach się odezwiemy :)

35057 paulinekm Kobieta, 33 lata, Radom
~aniabrodawska

~aniabrodawska

Dziekujemy za kosmetyki ,sa super,moja corcia odrazu chciala sie kapac i myc glowe,co ostanio bylo wielkim problemem,jak zawsze uwielbiala kapac sie i myc glowe,tak ostatnio cos sie jej odwidzilo:-) i nie chciala,ale zobaczyla nowy kosmetyk,to sama poleciala,i musze przyznac ze wloski sa super miekkie,ladnie i lekko sie rozczesuja,i lsnia,a do tego pieknie pachnie slodko malinkami,i nie podraznia skory i nie piecze w oczy,co jest dla mnie bardzo wazne.dziekujemy

Kala29

Kala29

Właśnie przyszła paczka, super są kosmetyki, już nie mogę się doczekać kiedy ich użyję. Sam zapach zachęca do spróbowania :)

35109 kala29 Kobieta, 14 lat, Płock
OLINELIA

OLINELIA

MALINOWA-KĄPIELOWA ROZKOSZ ZAGOŚCIŁA W NASZEJ ŁAZIENCE!Córka po pierwszym użyciu płynu do kąpieli jest zachwycona.Piękny zapach malinowy jest bardzo rzeczywisty,nie "chemiczny".Do włosów też się sprawdził-nie były splątane,bardzo łatwo się rozczesały.Krem pielęgnacyjny jest bardzo delikatny.Łatwo się rozprowadza i wchłania.DALEJ TESTUJEMY I "SMACZNIE"MALINOWO KĄPIEMY!!!

--

24250 olinelia Kobieta, 40 lat, BIEDRUSKO
katarzyna31

katarzyna31

szampon i płyn do kompieli to wspaniala kombinacja nie musze kupować szamponi i płynu co znacznie wszystko ulatwia bardzo ładnie nawilza i pielengnuje skóre mojej córci włoski po kapieli sie fajnie rozczesywały a po tem były delikatne i lśniace i puszyste, córci się spodobała kąpiel poniewaz wszystko pachniało malinkami cala łazienka kompiel stała się czystą przyjemnośćią .

35053 katarzyna31 Kobieta, 37 lat, Iwiec
katarzyna31

katarzyna31

krem pielengnacyjny Sweet Baby do twarzy i ciała to też strzał w dziesiątkę intensywnie nawilrza ,chroni co jest bardzo warzne i co najwarzniejsze nie uczula moja mała ma wrażliwą cere a ten krenik Sweet Baby moge stosować bez obaw że coś sie stanie .
Obrazek na kremnie takrze zachęca do kupna a dziecku bardzo dopowiada w odpowiedzi jakim kremikiem posmarować odpowiedziała ten ze słonikiem :)
Nie pozostawia tłustych plam moge córeczkę odrazu ubierać co odpowiada i mi i mojej trzylatce ..... :)

35053 katarzyna31 Kobieta, 37 lat, Iwiec
m4dziara

m4dziara

Plyn do kapieli jest powalajacy:)
Zapach jest cudowny i moje dziecko z wielka checia myje nim wloski. Wczesniej byl placz i krzyk przy myciu, a teraz kaze pozniej wachac wloski i pyta czy pachna ladnie:)
A krem...
Mnie podoba sie, ze szybko sie wchlania i ma bardzo mila konsystencje. Latwo sie rozprowadza i nawet fajnie nawilza:)
Ale dopiero dwa dni za nami, wiec pozniej beda lepsze efekty:)

--

Tylko dziecko potrafi wpić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.

11810 m4dziara Kobieta, 36 lat, stargard szczecinski
~aniabrodawska

~aniabrodawska

Witam.krem tez jest super,rowniez moja corcia nie chciala sie kremowac,ale ten zapach ja jakos przekonal,jest delikatny i pieknie pachnie,i nie wysusza sie szybko,cieszymy sie bo jeszccze nie mielismy okazji testowac kosmetykow dla dzieci i nie mielismy tej marki.wiec bede zachecona do kupna.my tez dopiero od kilku dni korzystamy.jak narazie jest ok. :-)

~jooel

~jooel

Po kolejnym dniu testowania zauważyłam, że skóra dziecka jest bardziej nawilżona, chętnie daje się posmarować przed wyjściem na podwórko , nie stwarza oporów co z poprzednimi kremami się nam zdarzało. Zapewne to zasługa kremu który daje się łatwo i szybko rozsmarować i ładnie pachnie. Szampon i płyn do kąpieli także nam się spodobał, piszę "nam" bo ja również go przetestowałam, jako płyn do kąpieli jest idealny, szybko się pieni i ma jagodowy zapach, jednym małym minusem jest szampon bo jako płyn jest za rzadki i mógłby być troszkę gęstszy ale za to miło pachną włosy po umyciu i są miękkie a najważniejsze, że już nie ma płaczu przy myciu włosów bo szampon jak spłynął obok oczu nie podrażnił nich i syn bardzo się cieszył z tego powodu. A teraz idziemy spać :)