Skocz do zawartości
Forum

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Dziś dotarła do nas przesyłka. Córeczka jest zachwycona: podziwia opakowania i cieszy się, że bierze udział w testowaniu.
Jak zwykle przed rozpoczęciem używania jakiegokolwiek kosmetyku dla dziecka czytam uważnie informacje zamieszczone przez producenta. I dowiaduję się że:
1) Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała - może być stosowany od pierwszego tygodnia życia. Nie zawiera parabenów, sztucznych barwników, olei mineralnych. Bez alergenów, PEG-ów, alergenów i olejków eterycznych. Natomiast ma w swoim składzie witaminę E, d-pantenol i olej ze słodkich migdałów.
2) Szampon i płyn do kąpieli (2 w 1) dla dziewczynek - może być stosowany od 3 roku życia. Nie zawiera parabenów, mydła, olei mineralnych i olejków eterycznych. Ponadto jest hipoalergiczny i nie szczypie w oczy. Natomiast zawiera d-pantenol i ekstrakt z malin.

Uspokojony tymi informacjami, a jednocześnie zaciekawiony składem wspólnie z córeczką rozpoczynam testowanie!

monthly_2013_09/delikatna-pielegnacja-dla-wrazliwej-skory-twojego-dziecka_4018.jpg

Odnośnik do komentarza

My również z córcią otrzymałyśmy superową przesyłkę :) Nasze wymarzone i długo wyczekiwane kosmetyki :) Jesteśmy już po pierwszym teście !:) I jestem bardzo zadowolona z szamponu Moja córeczka ma długie włosy i nie zawsze udawało mi się je dobrze umyć Teraz przy użyciu niewielkiej ilości tego szamponu idzie mi to łatwiej a włoski są naprawdę lśniące i lepiej się rozczesują Zaletą tego kosmetyku jest jego wydajność i skuteczność ,dodatkowo ma bardzo przyjemny zapach Sobie również umyłam nim głowę:) I powiem szczerze ,że na jednej kąpieli zapewne się nie skończy :) Tym bardziej,że jestem również alergiczką i moja skóra głowy potrzebuje delikatności a po użyciu tego szamponiku pierwszy raz nie odczuwam swędzenia i pieczenia skóry Pierwszy test i dla nas to rewelacja! Kremik również wypróbowany ,wspaniale się wchłania w skórę i delikatnie nawilża :) Po za tym opakowania tych kosmetyków są zachęcające do ich zakupienia:)

Odnośnik do komentarza

pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne moja mala sama tzymala szampon i chciała umyc włoski a z tym mam największy problem bo zawsze mała przy myciu w wlosków płakała teraz myśle ze szampon zdał swoje zadanie bo małą zaciekawił obrazek na szmponie wiedziala ze jest tylko jej i byla z tego faktu zadowolona ,potrzeba go niewiele by umyc włoski bardzo łednie pachnie dobrze sie pieni ,po umyciu włosków nie miałam problemów z rozczesaniem raz dwa i była rozczesana mała sie nie stresuje i jest zadowojona a ija przy tym korzystam .....

Odnośnik do komentarza

Odebraliśmy wreszcie paczuszkę z poczty, mała całą drogę niosła własnoręcznie paczkę, super zapakowane a jak otworzyliśmy pudełko miłe zaskoczenie dwa kremiki i dwa szampony:) Pierwsza Wikusia wyjeła bo się powstrzymać nie mogła. Kremik już raz użyliśmy odrazu obie oczywiście bo fajnie i szybko się whłania. Szamponik slicznie wręcz niebiańsko pachnie, myślałam że to truskawka ale poźniej przeczytałam że malinka. Już nie możemy się doczekać kiedy użyjemy. Tak jak inne mamy piszą naprawdę produkty zachęcają do zakupu fajną buteleczka i rysunkiem:)

monthly_2013_09/delikatna-pielegnacja-dla-wrazliwej-skory-twojego-dziecka_4036.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość aniabrodawska

Dziekujemy za kosmetyki ,sa super,moja corcia odrazu chciala sie kapac i myc glowe,co ostanio bylo wielkim problemem,jak zawsze uwielbiala kapac sie i myc glowe,tak ostatnio cos sie jej odwidzilo:-) i nie chciala,ale zobaczyla nowy kosmetyk,to sama poleciala,i musze przyznac ze wloski sa super miekkie,ladnie i lekko sie rozczesuja,i lsnia,a do tego pieknie pachnie slodko malinkami,i nie podraznia skory i nie piecze w oczy,co jest dla mnie bardzo wazne.dziekujemy

Odnośnik do komentarza

MALINOWA-KĄPIELOWA ROZKOSZ ZAGOŚCIŁA W NASZEJ ŁAZIENCE!Córka po pierwszym użyciu płynu do kąpieli jest zachwycona.Piękny zapach malinowy jest bardzo rzeczywisty,nie "chemiczny".Do włosów też się sprawdził-nie były splątane,bardzo łatwo się rozczesały.Krem pielęgnacyjny jest bardzo delikatny.Łatwo się rozprowadza i wchłania.DALEJ TESTUJEMY I "SMACZNIE"MALINOWO KĄPIEMY!!!

Odnośnik do komentarza

szampon i płyn do kompieli to wspaniala kombinacja nie musze kupować szamponi i płynu co znacznie wszystko ulatwia bardzo ładnie nawilza i pielengnuje skóre mojej córci włoski po kapieli sie fajnie rozczesywały a po tem były delikatne i lśniace i puszyste, córci się spodobała kąpiel poniewaz wszystko pachniało malinkami cala łazienka kompiel stała się czystą przyjemnośćią .

Odnośnik do komentarza

krem pielengnacyjny Sweet Baby do twarzy i ciała to też strzał w dziesiątkę intensywnie nawilrza ,chroni co jest bardzo warzne i co najwarzniejsze nie uczula moja mała ma wrażliwą cere a ten krenik Sweet Baby moge stosować bez obaw że coś sie stanie .
Obrazek na kremnie takrze zachęca do kupna a dziecku bardzo dopowiada w odpowiedzi jakim kremikiem posmarować odpowiedziała ten ze słonikiem :)
Nie pozostawia tłustych plam moge córeczkę odrazu ubierać co odpowiada i mi i mojej trzylatce ..... :)

Odnośnik do komentarza

Plyn do kapieli jest powalajacy:)
Zapach jest cudowny i moje dziecko z wielka checia myje nim wloski. Wczesniej byl placz i krzyk przy myciu, a teraz kaze pozniej wachac wloski i pyta czy pachna ladnie:)
A krem...
Mnie podoba sie, ze szybko sie wchlania i ma bardzo mila konsystencje. Latwo sie rozprowadza i nawet fajnie nawilza:)
Ale dopiero dwa dni za nami, wiec pozniej beda lepsze efekty:)

Tylko dziecko potrafi wpić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.

Odnośnik do komentarza
Gość aniabrodawska

Witam.krem tez jest super,rowniez moja corcia nie chciala sie kremowac,ale ten zapach ja jakos przekonal,jest delikatny i pieknie pachnie,i nie wysusza sie szybko,cieszymy sie bo jeszccze nie mielismy okazji testowac kosmetykow dla dzieci i nie mielismy tej marki.wiec bede zachecona do kupna.my tez dopiero od kilku dni korzystamy.jak narazie jest ok. :-)

Odnośnik do komentarza

Po kolejnym dniu testowania zauważyłam, że skóra dziecka jest bardziej nawilżona, chętnie daje się posmarować przed wyjściem na podwórko , nie stwarza oporów co z poprzednimi kremami się nam zdarzało. Zapewne to zasługa kremu który daje się łatwo i szybko rozsmarować i ładnie pachnie. Szampon i płyn do kąpieli także nam się spodobał, piszę "nam" bo ja również go przetestowałam, jako płyn do kąpieli jest idealny, szybko się pieni i ma jagodowy zapach, jednym małym minusem jest szampon bo jako płyn jest za rzadki i mógłby być troszkę gęstszy ale za to miło pachną włosy po umyciu i są miękkie a najważniejsze, że już nie ma płaczu przy myciu włosów bo szampon jak spłynął obok oczu nie podrażnił nich i syn bardzo się cieszył z tego powodu. A teraz idziemy spać :)

Odnośnik do komentarza

My już też paczuszkę otrzymałyśmy. A w środku same plusy - dwa kremy, dwa płyno-szampony. Piękne opakowania, wesołe i sympatyczne. Krem znakomicie się wchłania pozostawiając gładką skórę, zaś płyn nieziemsko pachnie i świetnie myje. Delikatnie, ale skutecznie. Bez podrażenień.

Odnośnik do komentarza

Synek jak tylko wrócił kilka dni temu z przedszkola to z zaciekawieniem otwierał przesyłkę,a w środku piękne niebieskie opakowania kosmetyków z kolorowymi etykietami. Szampon i płyn do kąpieli -wersja dla chłopców- sprawił dużo śmiechu, bo ma na etykiecie chłopca ze śmiglo-plecakiem - jak to dumny z siebie(dumny że wie więcej niż mama) Maksiu tłumaczył wszystkim dookoła , a krem najwięcej radości sprawił zaś mojej córci Julci, bo na etykiecie widnieje śliczny niebieski słonik w różowe kwiatuszki ze sercem na uchu. PO PROSTU ODLOT!!!!
Już po kilku dniach stosowania mogę powiedzieć, że kremik jest bezzapachowy,bardzo dobrze się wchłania i rewelacyjnie nawilża. Skóra dzieci jest bardzo delikatna i miła w dotyku. Szampon pachnie jagodami, ale wg mojego synka to są wszystkie owoce leśne. Szampon nie szczypie w oczy dzięki czemu nareszcie nie ma płaczu w wannie. Jego konsystencja jest trochę za rzadka, naprawdę mógłby być gęściejszy. Poza tym włosy po jego użyciu ładnie pachną i są miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują. mimo wszystko gorąco polecam

Odnośnik do komentarza

kosmetyki rewelacja,szampon tak pachnie że córeczka nie chcę wyjść z wody;-) a krem idealny na taka pogodę bo buźka narażona jest na niekorzystne warunki pogodowe jak wiatr deszcz słonko.godne polecenia.jak bym miała ich więcej to z chęciom bym rozdała innym mamą by tez spróbowały i się tak zachwyciły pozytywnie jak ja i moja córka

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :) Dziś kolejny dzień testowania nie tylko szamponu,który okazał się dla nas rewelacją! ale także kremiku,który chroni przed podrażnieniami Rano gdy prowadziłam dziecko do przedszkola,było bardzo zimno ,był przymrozek A moja córcia ma tak wrażliwą cerę ,że zawsze po kontakcie z takim zimnym powietrzem miała zawsze czerwoną i suchą buzię Ale przed wyjściem posmarowałam jej delikatną twarzyczkę tym kremikiem I muszę stwierdzić,że po zajściu do przedszkola(a mamy spory kawałek drogi) u Julki nie było suchej i szorstkiej buzi,córka pierwszy raz nie marudziła mi że swędzi i piecze ją twarz Ja natomiast ze spokojem wracałam do domu bo wiem,że moje dziecko spędzi dziś miły dzień w przedszkolu :)

Odnośnik do komentarza

Witam.

Jestesmy w trakcie testowania kosmetyków, które otrzymałam.
Dziś napiszę opinię o szamponie i płynie do kąpieli 2w1 dla chłopców: Szampon ma ładny zapach, nawet niewielka ilość nałożona na zmoczoną główkę dziecka powoduje że bez problemu można ją umyć; jeśli chodzi o ten kosmetyk jako płyn do kąpieli, to również jestem zadowolona z jego stosowania, po kąpieli nie zauważyłam żadnych krostek ani innych problemów skórnych u synka. Podsumowując: Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Moja ocena: 6+.

Pozdrawiam

Magdalena Rokosz

Odnośnik do komentarza

My również otrzymaliśmy przesyłkę:)

Szampon i płyn do kąpieli dla dziewczynek Sweet baby od razu nam się spodobał. Pierwsze co oceniliśmy to opakowanie. Jest wręcz REWELACYJNE. Niebieska buteleczka z bardzo "dziewczęcą" etykietą. Na opakowaniu "słodka" dziewczynka, którą łatwo będę mógł odnaleźć wśród innych kosmetyków na sklepowej półce. Całość wspaniale ze sobą współgra.
Kolejny plus za kosmetyk "tylko dla dziewczynek". Moja córka poczuła się bardzo wyróżniona tym faktem oraz tym, że jej brat cyt. "nie możesz tego używać bo to jest tylko dla dziewczynek". Poczuła się naprawdę ważna więc (z uśmiechem) i nam (rodzicom) ten fakt się spodobał.
Kolejna rzecz, na którą zwróciliśmy uwagę (ja i moja córka) to zapach. Wprost obłędny. idąc dalej w tym temacie...bardzo spodobał mi się fakt, że płyn/szampon nie zawiera olejków eterycznych a mimo tego pachnie intensywnie malinami. To naprawdę idealnie dopasowany zapach do tego rodzaju kosmetyku.
Producent zapewnia (na opakowaniu),że płyn/szampon nie zawiera parabenów, co jest dla mnie bardzo ważną sprawą bo wiem,że substancje te podejrzewano (ostatecznie nie udowodniono) ich wpływu na rozwój komórek rakowych.
Brak mydła w składzie przemawia za dodatkową atrakcyjnością tego kosmetyku. Moja córka ma bardzo wrażliwą skórę, a mydło wysusza ją dodatkowo, powodując nieprzyjemne dolegliwości tj. swędzenie i wysypka.
Bardzo podoba mi się podanie przez producenta bardzo szczegółowego składu oraz działania poszczególnych składników na skórę. To nawet największemu "kosmetycznemu laikowi" ułatwi zapoznanie się działaniem płynu/szamponu.
Instrukcja użycia jest bardzo łatwa, bez żadnych skomplikowanych procedur.
To pierwsze moje spostrzeżenia na temat płynu/szamponu Sweet baby dla dziewczynek o pojemności 400 ml.

Jeśli natomiast chodzi o Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała Sweet Baby to też najpierw przyjrzeliśmy się szczegółowo jego opakowaniu.
Tu uwagę mojej córki przykuł słoń. (mi też się bardzo spodobał). Taka maskotka byłaby świetnym dodatkiem jako wystrój w dziecięcym pokoju.
Tubka, cała w kolorze niebieskim, już bez wyróżnienia płci dziecka.
Jego skład, a raczej to czego jest pozbawiony, jest fascynujący: brak parabenów, sztucznych barwników, olei mineralnych, alergenów, olejków eterycznych, pegów oraz brak środków perfumujących świadczy o tym, ze jest bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka. Skóra mojej córki jest bardzo wrażliwa więc jestem zadowolony, ze testujemy tak bezpieczny krem.
Cieszę się, że ma on w swoim składzie ekstrakt z rumianku bo z doświadczenia wiem, że ten składnik łagodzi podrażnienia na skórze mojego dziecka. Uważam też, że obecność witaminy E, d-pantenolu oraz olejków ze słodkich migdałów działa na korzyść tego kremu. To dodatkowe składniki "dbające" o skórę dziecka.
Krem można stosować do pielęgnacji jednotygodniowego maluszka, co uważam jest dodatkowym plusem, bo niewiele jest kosmetyków dla tak małych dzieci.
Można go stosować do pielęgnacji twarzy jak i całego ciała, co myślę ułatwi pielęgnację dziecka chociażby podczas podróży.Nie jest wcale mały, bo jego pojemność wynosi 100 ml.

Oczywiście cieszę się, że oba kosmetyki są przebadane dermatologicznie. Bardzo podoba mi się fakt, iż producent nie unika kontaktu z klienta, a wręcz przeciwnie... dane kontaktowe, bardzo szczegółowe, podane są na obu opakowaniach kosmetyków.

monthly_2013_09/delikatna-pielegnacja-dla-wrazliwej-skory-twojego-dziecka_4108.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...