Konkursy

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~paulinka2401

~paulinka2401

ja również jestem szczęśliwą posiadaczką kosmetyków do testowania i nie ukrywam, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie tylko dlatego, że udało nam się uje wygrać ale również dlatego, że są doskonałe podczas używania.
szampon i płyn do kąpieli jest świetny albowiem dobrze się pieni a mój maluch uwielbia kąpiel w pianie.Szampon natomiast bardzo dobrze rozprowadza się na włoskach i ma przyjemny zapach. Dodatkowym atutem jest także to że bardzo łatwo się spłukuje. włosy dziecka są po nim pachnące i świeże, a nie takie matowe, jak po niektórych szamponach dla dzieci.

~paulinka2401

~paulinka2401

Kolejnym kosmetykiem jaki dostaliśmy do testowania jest krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała. Jeżeli chodzi o nas to atutem tego kremu jest to, że nie posiada intensywnego zapachu. Jest łatwy w aplikacji i co ważne nie podrażnia skóry dziecka. Szybko się wchłania i łatwo się go rozprowadza, Atutem jest zawarty w kremie ekstrakt z rumianku. który łagodzi podrażnienia. Dodatkowo chciałabym wspomnieć o ślicznej tubce, która jest naprawdę idealna i zachęca dzieci do korzystania, nawet te które nie koniecznie lubią smarować się kremami :) Na koniec chciałabym podziękować za możliwość testowania kosmetyków.
Pozdrawiam serdecznie

ranchi81

ranchi81

Przetestowaliśmy już kremik i naprawdę po kremiku buzia jest bardzo gładziutka - od 4 dni testujemy, super szybko się wchłania i skóra się nie świeci jak po niektórych innych kremach. Mnie osobiście mógłby trochę zapachu mieć bo ja lubię jak coś pachnie:p Ale dla dziecka jest w sam raz, nie ukrywam dla mnie też jest dobry:) Jestem zadowolona z tego produktu tylko się zastanawiam czy jeśli zima przyjdzie też będę mogła małej buźkę smarowac? Zobaczymy.

35592 ranchi81 Kobieta, 38 lat, Biała Podlaska
katarzyna31

katarzyna31

witam testowanie trwa ,większośc kosmetyków na naszym polskim runku przeznaczona jest dla obu pułci a przeciez pielengnacja dziewczynek i chłopców jest zupelnie inna dlatego z kosmetykami Sweet Baby można dostosowc spokojnie potrzeby dziecka do pułci i cieszc się zadbanym maluchem.
Zapoznanie sie z kosmetykami Sweet baby to wspaniala przygoda ,zapewniła ochronę skoze mojego dziecka martynka miała krostki przy buzce systematyczne stosowanie kremiku sprawilo że cera stała sie aksamitna a krostki zniknęły takze nasze potrzeby i wymagania zostały zaspokojone kremik się sprawdza,gdy dziecko rośnie zwraca dużą uwaę na zapachy wprowadzenie tak pachnącej serii to jest to czego dzieci potrzebują jest to po prostu owocowa przyjemnośc a martynka to uwielbia ....

35053 katarzyna31 Kobieta, 37 lat, Iwiec
kate1980

kate1980

Na początku wspomnę o opakowaniu produktu. Szampon i płyn do kąpieli jest w bardzo wygodnej i w wyprofilowanej butelce. Świetnie przylega do dłoni i pomimo swoich gabarytów (400ml) nie wyślizguje się z niej. Ma bardzo fajny przyciągający wzrok desing. Praktycznie wszystkie potrzebne informacje znajdują się z przodu butelki. Co jest ogromną zaletą zwłaszcza jeśli w sklepie zależy nam na czasie.
Jeśli chodzi o sam produkt to ma śliczny malinowy zapach i kolor. Bardzo dobrze się pieni i świetnie spłukuje.
Jako szampon spisuje się rewelacyjnie. Włoski są ładne, błyszczące i nie miałam problemów aby je rozczesać. Wcześniej używałam specjalnego płynu. Pozostają one pachnące i świeże na następnych kilka dni. Bardzo fajna konsystencja, dość rzadka jednak ułatwia ona umycie głowy dziecka. Szampon bardzo dobrze się spłukuje. Ogromny plus za to, że produkt nie szczypie w oczy. Niestety przy drugim myciu taka sytuacja miała miejsce no i na szczęście obyło się bez łez.
Jako płyn do kąpieli też jest wyjątkowy. Tworzy fajną pachnącą piankę, dzięki której dziecko z radością wskakuje do wanny. Płyn nie wysuszył delikatnej skóry maluszka. Nie uczulił i nie podrażnił jej. Pozostała ona miękka i gładka w dotyku.
No i największą zaletą jest fakt, że jest to produkt 2 w 1. wystarczy mieć jedną buteleczkę na półce a mamy pewność, że zarówno ciało jak i włoski dziecka będą czyściutkie.

--

12518 kate1980 Kobieta, 39 lat, Terespol
DODA

DODA

Witam , szampon jest super , mam dwie córeczki wiec używają go oby dwie,mojej starszej córce po umyciu włosów moim starym szamponem ,nie można było rozczesać włosów, po szamponie sweet baby ,włosy mojej córeczki jak jednej tak i drugiej , można było bez problemu rozczesać , włosy lśnią i wyglądają na zdrowsze i mocniejsze,jeżeli chodzi o krem ,to jest super , łatwo się rozprowadza , szybko wchłania ,jest po prostu super.JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI ŻE MOGŁYŚMY TESTOWAĆ TAK WSPANIALE KOSMETYKI jakimi są kosmetyki SWEET BABY .POZDRAWIAMY

34893 doda Kobieta, 39 lat, Skrbeńsko
~aniabrodawska

~aniabrodawska

no witam
my z corcia jestesmy zadowoleni z tych kosmetykow,sa naprawde super,testujemy,probujemy ich od kilku dni,moze tygodnia,sa swietne,pieknie -slodko pachna,a jak wlosy sie super rozczesuja i nie pusza sie.sa slniace i gladkie.i pachnace malinkami,Dziekujemy.juz nie mam problemu z rozczesywaniem i czesaniem wlosow mojej corci,chenie sie czesze i nie ma tego koszmaru.Superrrr :-)

~jooel

~jooel

Wiadomości z testowania: dziś do testów dołączyły dwie kuzynki synka :) Przyjechały w odwiedziny więc posmarowałam im buzie tym wspaniałym kremem pielęgnacyjnym do twarzy i ciała. Ich mama oczywiście przeczytała sobie skład kremu i była zadowolona, że nie ma tam nic niepokojącego. Dziewczynki tak jak mój syn także zachwycone były kremem i jego łatwym rozsmarowaniem, że mogły od razu nie czekając na wchłonięcie kremu wybiec na podwórko. Krem nie pobrudził im ubranek, szybko się rozsmarował, nawilżył im buzie i dłonie a do tego delikatnie chronił przed zimnym powietrzem. Kolejny dzień testowania kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała uważam za udany i dobrze sprawdzony. Dziewczynkom chyba się krem spodobał bo już powiedziały, że znowu przyjadą do słonika z różowym serduszkiem. Teraz syn śpi a ja potajemnie posmarowałam swoją buzię kremem bo też chcę mieć delikatną, nawilżoną, gładką i promienną buzię :)

julastyna

julastyna

Z kosmetykami Sweet Baby
Codziennie kąpiele urządzamy
I powiem Wam szczerze,że wielką przyjemność z tego mamy :)
Malinowy zapach płynu i jego delikatność w myciu, sprawił, że w naszym domu Sweet Baby będzie już zawsze w ciągłym użyciu :)
Te kosmetyki dają nam dużo radości
Nie uczulają ,nie podrażniają
Tylko o nasze delikatne ciałka dbają
Więc wszystkim mamusiom dobrą radę dam
Używajcie Sweet Baby!dla swoich małych dam,a słowo "alergia" obca będzie Wam :)

mała testerka Julka
dziękuję SWEET BABY :)

33420 julastyna Kobieta, 30 lat, Korycin
m4dziara

m4dziara

Jestemy bardzo zadowolone z testowanych kosmetykow!!!
Nie dosc, ze przyjemnie pachna i nawilzaja, to sa jeszcze bardzo wydajne!!!Juz niewielka ilosc plynu pozwala na zrobienie duuuuzej ilosci pianki, a troszke kremiku pozwala na nawilzenie sporej czesci cialka:)
Fajnie tez, ze kosmetyki Sweet Baby sa dostosowane zarowno dla dziewczynek jak i dla chlopcow:)Pielegnacja dziewczynek i chlopcow rozni sie znaczaco, wiec milo, ze ktos o tym pomyslal:)

--

Tylko dziecko potrafi wpić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.

11810 m4dziara Kobieta, 36 lat, stargard szczecinski