Konkursy

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka

Redakcja

Redakcja

Drodzy Rodzice,

przygotowaliśmy dla Was i Waszych pociech akcję testowania produktów Sweet Baby. Są to kosmetyki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Więcej o kosmetykach możecie przeczytać w artykule Na ratunek delikatnej skórze maluszka.

Aby wziąć udział w testowaniu kosmetyków Sweet Baby należy wypełnić ankietę (ankieta usunięta). Ankieta będzie aktywna od 30 lipca do 20 sierpnia 2013 r.

Autorzy 100 najciekawszych odpowiedzi na pytanie otwarte nr 6 w ankiecie otrzymają do przetestowania kosmetyki w zależności od płci dziecka: 2 sztuki szamponu i płynu do kąpieli 2 w 1 dla dziewczynek oraz 2 sztuki kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała lub 2 sztuki szamponu i płynu do kąpieli 2 w 1 dla chłopców oraz 2 sztuki kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała.
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/zestawy_Sweetbaby_girl_tlo.jpg

W trakcie testowania, przez 2 tygodnie, osoby testujące produkty będą zamieszczały opinie o kosmetykach. Wśród osób, które napiszą co najmniej 2 opinie wybierzemy 10, które zamieszczą najciekawsze wpisy. Otrzymają one bony do sieci sklepów Smyk o wartości 100 zł.

Konkurs zakończony

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Olinka

Olinka

Fajnie :) Tylko od razu mam zastrzeżenie co do ankiety: dlaczego na pytanie czy jestem mamą chłopca czy dziewczynki można udzielić tylko 1 odpowiedzi? Ja mam jedno i drugie ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

12365 olinka Kobieta, 32 lata, Czersk Świecki, woj. kujawsko-po
Redakcja

Redakcja wpis edytowany

Olinka 1 osoba może przetestować tylko jeden zestaw kosmetyków - dla chłopca bądź dziewczynki, dlatego w ankiecie jest 1 możliwa odpowiedź do wyboru.

Rodzicom pozostawiamy decyzję, które z ich dzieci będzie używało kosmetyków :) Za to bon do Smyka może być wykorzystany dla obojga/wszystkich dzieci.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
ela12

ela12

Droga Redakcjo, czy szampon-płyn do kąpieli nie jest od 3 roku życia?

33739 ela12 Kobieta, 38 lat, Warszawa
viola88

viola88

mam pytanie czy można ankietę wypełnić jeszcze raz, ponieważ mam dwoje dzieci (córeczkę 5miesięcy i syna 4 lata) dopiero przy trzecim pytaniu zauważyłam, że ankieta jest dla dzieci powyżej trzech lat - czyli idealna dla mojego czterolatka :), ale podałam datę urodzenia córeczki :) czy można jeszcze to zmienić :) bardzo mi zależy na testowaniu, bo ciągle syn ma problemy ze skórą i jestem zmuszona odwiedzać dermatologa - proszę o pomoc :)

--

1252 viola88 Kobieta, 40 lat, gwiazka
Redakcja

Redakcja

ela12 zgadza się, szampon i płyn do kąpieli jest przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia. Natomiast kremu pielęgnacyjnego można używać u dzieci już od 1. tygodnia życia.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
~patka gas

~patka gas

fajnie jak byśmy mogły przetestowac te produkty przynajmniej jak by były fajne mogły byśmy się zdecydować na jedną formę do używania a nie wszystkich na raz :)

Redakcja

Redakcja

viola88 można jeszcze raz wypełnić ankietę . Aby to zrobić należy użyć innej przeglądarki niż przy pierwszym wypełnianiu ankiety. Jeśli nie masz zainstalowanej innej przeglądarki należy wyczyścić tzw. "ciasteczka" (cookies) w historii przeglądarki.

Przypominamy jednak, że 1 osoba może otrzymać 1 nagrodę w każdym etapie testowania.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
asia00

asia00

Mam nadzieje, że zostanę wybrana do testowania kosmetyków SWEET BABY. Jestem mamą 4letniego Kornela..a za 3 tygodnie na świecie pojawi się Filip - więc seria dla chłopców jak najbardziej by pasowała :):)

34653 asia00 Kobieta, 32 lata, Wadowice
jolenka1312

jolenka1312

świetna akcja-konkurs;) dołączyłam do zabawy. Uwielbiamy z córeczką nowości

--

28187 jolenka1312 Kobieta, 30 lat, Siedliska
Olinka

Olinka

Ankieta zaczyna mi się od 3 pytania, mimo, że tylko ją wcześniej otworzyłam nie odpowiadając na żadne pytanie...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

12365 olinka Kobieta, 32 lata, Czersk Świecki, woj. kujawsko-po