Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Odkrywamy świat z Noukym i jego przyjaciółmi!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Mama: Kochanie, co dziś robiliście w żłobku.
Synek: Rozmawialiśmy o owocach i warzywach i pani pokazywała owoce i pytała czy lubimy.
M: I co powiedziałeś?
S: Powiedziałem pani, że ja tylko nie lubię pierdołków...

...i tak mój synek dowiedział się, że czerwone, okrągłe warzywa to pomidorki:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Odnośnik do komentarza

1. Kilka dni temu na spacerze:
- Co to jest mamusiu? - zapytała Ania wskazując na stojący przy chodniku hydrant.
- To hydrant. Strażacy biorą z niego wodę, gdy trzeba ugasić pożar.
- On słucha muzyki?
Przystanęłam zdumiona, po czym rozpoczęłam bliższe oględziny rzeczonego hydrantu, i co widzę?
Na hydrancie wisi plomba w postaci dwóch kółeczek połączonych żyłką, niczym słuchawki od jakiegoś MP3, czy innego walkmana.
Ot, hydrant meloman jak się patrzy! Nic, tylko zastanowić się, jaką muzykę lubią hydranty? Bo że nie zajmują się tylko laniem wody, to pewne ...

2. Czasami wieczorem czytamy, a raczej śpiewamy sobie kołysanki z książeczki z kołysankami. W książeczce są również obrazki. Jest tam m.in. kołysanka "Z popielnika na Wojtusia" i obrazek przedstawiający chłopca, kominek i mały płomyczek-iskierkę. Któregoś razu Ania pokazuje na iskierkę i pyta:
- Czy to jest Sam Dziwo?
Zaskoczyła mnie tym niezmiernie, no ale wszak "w tej bajce same dziwy..."

Odnośnik do komentarza

Wybieramy się w tym roku na wakacje do Zakopanego. Dużo oglądamy w atlasie co będziemy zwiedzac, łącznie z Giewontem.
Parę dni temu robiłam pierogi z truskawkami, Piotruś mi pomagał. Gdy podeszłam do zlewu aby nalać wody do garnka, Piotruś krzyczy:
-Mamo, zrobiłem Ci z pierogów górę Giewont.
Załamałam ręce, bo wszystkie pierogi były razem sklejone, ale Giewont wyglądał jak prawdziwy!

Odnośnik do komentarza

Mój synek bardzo lubi poznawać świat ;) chociaż ma dopiero półtorej roczku. Pewnego dnia podczas spaceru zabrałam go do znajomych, którzy hodowali.... konie;) jakież było zdziwienie synka gdy je zobaczył;) chyba pomyślał, że to duże pieski bo robił Hau hau ;) a gdy mu powiedział, że to koniki najpierw się rozpłakał, że nie miał racji a później udawał odgłosy koników;) teraz już nigdy nie pomyli pieska z konikiem;)

Odnośnik do komentarza

Dziś ogłaszamy wyniki konkursu!
Dzieciaczki to skarbnica wiedzy, małe bystrzaki, które wywołują uśmiech na twarzy dorosłych, ale też czasem dają do myślenia! :D

Czas więc ich nagrodzić!
Nagrody główne, a więc zestawy artysty trafiają do:

vingag
mamamysia
emaran

Natomiast nagrody pocieszenia - drewniane piórniczki z kredkami, trafiają do:
goosiak
marika1503
arturp0606
zlotko
agaluk1

Serdecznie gratulujemy!

Laureatów prosimy o przesłanie swoich danych adresowych na konkursy@parenting.pl
Temat maila: Nouky + nick z forum

Pozdrawiamy i zapraszamy do nowych konkursów!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...