Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Hity Targów Mother&Baby"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia85

poduszka Poofi jest niezwykle miękka,ale przy tym utrzymuje też odpowiednią sztywność, która nie pozwala jej spaść z talii mamy po karmieniu, kiedy odkłada się śpiącego niemowlaka do łóżeczka, jest bardzo przyjemna w dotyku, idealnie dopasowuje się do ciała i jest meeega wygodna jeśli chodzi o ułożenie dziecka do karmienia

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki, że by Poofi zdobyła wyróżnienie! Moja historia z Poofi zaczęła się juz po porodzie, miałam co proawda poduszkę do karmeinia, ale po konsultacji z panią od laktacji, która miała w swojej poradni właśnie tą poduszkę , zrozumiałam, ze poduszka do karmiania a poduszka Poofi to jest ogromna róznica. Dużo łatwiej było mi przystawić synka do piersi. Karmimy się do dziś. dziękuje Ci Poofi!

Odnośnik do komentarza

W kategorii Produkt przyjazny dziecku mój głos powędruje do :Ortodontyczny smoczek uspokajający Bibi.
Uzasadnienie :

Innowacyjne smoczki Bibi udało nam się przetestować dzięki jednemu z internetowych portali dla rodziców. Zaintrygowana innowacyjnym i rzadko spotykanym wzorem smoczka, postanowiłam od razu sprawdzić jak na nowy produkt zareaguje moja maleńka córeczka. Jednak dla niej, niespełna jedenastomiesięcznej dziewczynki, najważniejszymi zaletami testowanego smoczka były niewątpliwie wielkość oraz kształt smoczka. Dlaczego? Dlatego, że do tej pory wszystkie nabyte przez nas smoczki okazywały się dla niej po prostu za duże. Skutkiem czego każdy smoczek już po chwili lądował na dywanie a kolejne próby podania go kończyły się jedynie łzami i zdenerwowaniem. Tym razem było jednak inaczej. Idunia najpierw bowiem ostrożnie dotknęła smoczek dłonią, dokładnie zbadała opuszkami palców a potem z radością wzięła do ust i ...uff! ku naszemu zdziwieniu wcale go nie wypluła tylko z radością miętoliła w buzi. Obydwoje z mężem zdaliśmy sobie sprawę, że o raz pierwszy więc trafiliśmy na smoczek idealnie dopasowany kształtem i wielkością do jej wieku. Myślę, że za to należą się producentowi ogromne brawa!
Ale to nie koniec pochwał. Na duży plus zasługuje także optymalne wielkość tarczy i umieszczone w niej otwory wentylacyjne, które nie tylko idealnie dopasowują się do kształtu twarzy dziecka, ale także pozwalają na swobodny przepływ powietrza pomiędzy smoczkiem a skórą maluszka. Dzięki temu, nawet po długim użytkowaniu skóra wokół ust pozostaje sucha i nie podrażniona. To samo dotyczy także kształtu samego smoczka. Przypominający kobiecą brodawkę, odpowiednio wyprofilowany sprawia, że Idunia w ogóle nie chce wyjmować go z buzi. Dla mnie jako rodzica, szalenie istotne jest to, że kształt smoczka bibi wspomaga prawidłowy rozwój zgryzu i podniebienia.
Jest jeszcze jeden mały szczegół, który pozwala ocenić testowany produkt jak najbardziej pozytywnie – dołączona do smoczka osłona, chroniąca go przed ewentualnymi zabrudzeniami i zarazkami. Dzięki niej, po użyciu, mogę bezpiecznie schować smoczek, bez obawy że osiądzie na nim kurz czy inne groźne dla dziecka drobnoustroje.
Podsumowując z całą stanowczością mogę stwierdzić, że smoczki Bibi spełniają wszystkie normy podane przez producenta. W skali od 1 do 10, przyznaję im w pełni zasłużoną 10! gdyby ktoś zapytał mnie czy w przyszłości nabędę kolejny smoczek Bibi dla mojej córeczki? Bez wahania odpowiem: oczywiście, że TAK!

Odnośnik do komentarza

W kategorii produkt przyjazny Mamie wybieram bezwątpienia dostwkę do wózka Bumprider.

Uzasadnienie: Dostawka do wózka Bumprider

Takie informacje o produkcie podaje szwedzki producent:

- Pasuje do każdego wózka i spacerówki na rynku!
- Przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat (maksymalna waga: 20 kg)
- Rewolucyjny system amortyzacji kół zapewnia komfort jazdy na każdej nawierzchni i przy każdej pogodzie
- Niezwykle prosta regulacja wysokości, rozstawu ramion i odległości - bez użycia jakichkolwiek narzędzi
- Antypoślizgowa powłoga gwarantuje bezpieczną jazdę dziecka
- Szybki i łatwy system wpinania i wypinania bez użycia jakichkolwiek narzędzi.
- Wykonana z najwyższej jakości materiałów - aluminium oraz hybrydy plastików
- Dostawka gotowa do montażu, nie wymaga dokupienia żadnych dodatkowych akcesoriów
- Szwedzki design, jakość i bezpieczeństwo!

A oto nasza opinia:

Z tego ,,typu” produktem spotkałam się po raz pierwszy 4 lata temu podczas wakacji w jednej z nadbałtyckich miejscowości. Z dużą ciekawością i uwagą przyglądałam się stojącej na dostawce, na oko 3-letniej dziewczynce. Nigdy wcześniej nie widziałam bowiem czegoś podobnego...Ale wówczas nie myślałam nawet, że za niecałe trzy lata sama będę jej potrzebowała...
Gdy w lutym ubiegłego roku na świecie pojawiła się nasza druga córeczka, wiedziałam że MUSZĘ ją mieć! Byłam przecież jeszcze mamą trzyletniej Poli, dla której długie spacery z młodszą siostrą były szalenie męczące. Często bowiem skarżyła się, że bolą ją nóżki...Dużo trudności sprawiało nam również wspólne robienie zakupów. Nie wspomnę już o sytuacjach, w których po prostu musiałyśmy szybko znaleźć się z powrotem w domu (bo na przykład Poli zachciało się siusiu albo trzeba było przewinąć Idę). Zakup dostawki do wózka Bumprider okazał się strzałem w dziesiątkę! Dostawka bowiem rzeczywiście solidnie(tak jak obiecał producent) wykonana i niebywale praktyczna. Elementy są wykonane z niezwykle trwałych, wysokiej jakości materiałów. Dodatkowym tutaj atutem jest także jej unikalny kształt - wydaje się być wprost idealny dla stóp dziecka. Pola od razu wiedziała jak i gdzie ma ustawić swoje stopy.
Na początku ja jednak miałam problem z ustawieniem swoich. Uderzałam nimi o dostawkę gdy prowadziłam wózek. Teraz, po ponad rocznej praktyce nie mam już takich problemów. Dodam też, że wózek z dostawką można prowadzić na kilka sposobów- pchając wózek tak jak dotychczas albo po prostu iść nieco z jego boku. Można go także prowadzić jedną ręką. Jak komu wygodnie:)
Dostawka wydaje się być idealna, także pod względem ,,dopasowania” do każdego typu wózka. Montuje się ją za pomocą dwóch plastikowych, regulowanych pasków dzięki czemu bezproblemowo można dostosować ją do swoich potrzeb. Ja używam jej w połączeniu z wózkiem Maxi Cosi Mura 3. Ale widziałam też ją w połączeniu z wózkami innych marek. Dużym plusem jest tutaj także to, że jej założenie jest naprawdę szalenie proste i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi.
Dostawka może ,,unieść” dziecko ważące nie więcej niż 20 kg. Przyznam jednak, że zdarzało mi się przewozić na niej dwójkę maluszków. I zawsze działała tak jak należy:)
Jak już wyżej wspomniałam, do produkcji dostawki użyto wysokiej jakości materiałów – nawet po roku użytkowania nie widać na niej śladów zużycia czy zniszczenia(korzystamy z niej codziennie). Dodam też, że łatwo się ją czyści i
Prowadzenie wózka z dostawką wydaje się takie samo, jak i bez niej. Wiadomo, może być nieco ciężej jeżeli na przykład musimy podjechać pod górkę czy przejechać po miękkim podłożu(np.piasku). W innym przypadku Skrętne koła pozwalają na wykonywanie wózkiem różnych ,,manewrów” bez obawy utraty równowagi. Zresztą, dostawka jest niezwykle stabilna i naprawdę jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby przeciążyła wózek. Jedynym problemem jest tutaj prowadzenie wózka z dostawką (i z dzieckiem na niej stojącym) po śniegu czy schodach. Ja wówczas proszę córkę aby z niej na chwilę zeszła, ,,podpinam” ją za pomocą specjalnego paska do wózka i pokonuję przeszkody jedną ręką prowadząc wózek, a drugą trzymając starszą córkę za rękę.
Podsumowując mogę jedynie powiedzieć, że dostawka spełniła wszystkie moje oczekiwania, sprawiając jednocześnie że moje macierzyństwo stało się o wiele przyjemniejsze i prostsze:)
Na pewno kupiłabym ją ponownie:)

Odnośnik do komentarza

Miło nam poinformować, że mamy już wyniki konkursu :)

I nagroda główna - mobile home na campingu na Lazurowym Wybrzeżu w terminie 14-21 wrzesień. Camping Frejus La Baume Mobile Home dla 4 osób dorosłych i trójki dzieci - trafi do użytkownika ewelka21.

Indywidualne konsultacje u Pana Tomasza Jacykowa na Targach Mother&Baby (+darmowe wejście na Targi) wygrały następujące osoby: kevadra, lawenda_84, kwietystka, kgtomczyk i mcookie.

Podwójny bilet na Targi Mother & Baby Warszawa edycja 2013 otrzymają: asiakk, mohito, mamaMarcinka, MonikaP i kasia kotek.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o maila z danymi (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) na adres: konkursy@parenting.pl.

Odnośnik do komentarza

Szanowna Redakcjo! Kto odpowiada za wyniki konkursów? Ja wygrałam poradę u stylisty na Targach Mother and Baby. Targi miały miejsce w sobotę i niedzielę. Nie dostawszy żadnego powiadomienie, w sobotę o 10 wyruszyłam na Targi, a wróciłam do domu i znalazłam w skrzynce zawiadomienie o wygranej :D W sobotę, w dzień targów, jak już byłam po Targach :D Oczywiście, nie skorzystałam, no bez przesady drugi raz jechać przez całe miasto? Kto taki mądry wysyła wyniki godzinę przed rozpoczęciem targów? Ot, jestem ciekawa :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6jqu4bdls.png

Odnośnik do komentarza

W regulaminie był zapis, że wyniki konkursu pojawią się nie wcześniej niż w piątek późnym wieczorem i wyniki tak były + potwierdzenie mailowe z soboty rano.

Wynikało to z faktu, że w tym samym czasie zliczane były głosy z głosowania na hity Targów.

Racją jest, że było to "w ostatniej chwili", np. trudności mógł mieć ktoś z dojazdem z dalszej odległości, gdy nie wiedział czy wygra, dlatego w przyszłości wyniki zawsze będą przynajmniej 2 dni wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...