Konkursy

Ten wątek został zamknięty

Konkurs Mamy prezent na Dzień Mamy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kalajf

kalajf wpis edytowany

Mam tyle lat ile mam,a do tego nie mogę narzekać bo moja cera wygląda świeżo i jest zadbana.Dbam o nią codziennie stosując odpowiednie kremy do mojej cery i do pory roku.Używam żele do mycia twarzy,mleczka do demakijażu aby oczyścić skórę z pozostałości po makijażu.Raz w tygodniu fundują skórze domowe Spa lub różnego typu maseczki.Zdradzę swój wiek jestem kobietą po 30,której nie wiem dlaczego, ale lata przybywają,ani czas w miejscu nie chciał się zatrzymać.Dlatego pomimo dbania o cerę uważam,iż z wiekiem należy być czujnym,bo nie wiadomo kiedy natura doda nam zbyt dużo lat.Chciałabym mieć w swoim zbiorze kosmetyków MATRICUM ponieważ może być to specyfik,który zatrzyma czas choć o pół roku ,przedłuży młodość chociaż o rok bo w sercu i umyśle nadal jestem tą 18-latką ciesząca się z życia.

33902 kalajf Kobieta, 38 lat, Warta
~regena97

~regena97

Ponieważ posiadam bloga, na którym chętnie podzielę się moją opinią z innymi czytelniczkami.

gacekatarzyna@wp.pl

SMartenka

SMartenka

Jestem farmaceutką więc dermokosmetyki to moja druga SKÓRA ;P a co ciekawsze jak jeszcze byłam piękna i młoda to znajomi wołali na mnie Skóra :) więc o czym tu myśleć? pozwólcie mi stać się znów Młodą, bo piękno samo kwitnie wraz z macierzyństwem:)

33892 smartenka Kobieta, 36 lat, Mikołów
Angel1090

Angel1090

Będąc nastolatką cierpiałam na trądzik. Teraz, kiedy jestem już dorosłą kobietą widzę, jak wiele szkód wyrządził on na mojej twarzy. Mam wiele blizn, przebarwień, skóra nie wygląda tak jakbym chciała. Bioderma MATRICIUM przeznaczona jest do między innymi do regeneracji, a ja tego właśnie potrzebuję. Pragnę jednolitego kolorytu, by móc cieszyć się gładką skórą bez używania zapychającego pory fluidu. Myślę, że dogłębne działanie MATRICIUM jest w stanie to zdziałać, dlatego chcę je przetestować!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2banlic7dvxj3k.png

21499 angel1090 Kobieta, 29 lat, Łódź
AngelaS77

AngelaS77

W ostatnim czasie stan i wygląd mojej skóry uległ okropnemu zniszczeniu.Przebyta ciąża nadmiar kilogramów ciągłe wahania wagi doprowadziły do kompletnej utraty jędrności ,różnorodnych zmianach na skórze z którymi od jakiegoś czasu próbuję się uporać.Do tego skóra kompletnie straciła swoją promienność i blask.Myślę że zastosowanie jakiegoś innowacyjnego kremu choć trochę pomogło by mi się uporać z tymi problemami.I nie chodzi tu o jakąś mega przemianę.Pragnę aby skóra była jędrniejsza i odzyskała swój blask,abym nie musiała chować jej pod tonami podkładów.Szczególnie teraz kiedy mamy prawie lato i pasowało by twarz wystawić do słońca.Ale jak to zrobić skoro przychodzi obawa że to słońca na widok mojej twarzy może się schować.Dlatego moja motywacja jeszcze bardziej nabrała mocy i chęci aby w końcu coś zmienić i przekonać się że może jest jeszcze jakiś produkt który mi pomoże i przywróci mi moją dawną promienną twarzyczkę.

--

29783 angelas77 Kobieta, 36 lat, Rudnik
pero33

pero33

Jestem mamą na pełny etat. Dwójka moich maluchów wysysa ze mnie większość sił witalnych i energii. Chciałabym przetestować Matricium, by znów przekonać się jak to jest mieć napiętą, zdrową i odżywioną skórę.
Jak wiadomo, czasu dla siebie przy dzieciach jest jak na lekarstwo. Brakuje go by wybrać się do kosmetyczki, odpocząć lub po prostu porządnie się wyspać. Czasami brakuje mi siły by zrobić maseczkę czy odpowiednio o siebie zadbać. Moja skóra pozbawiona jest blasku i zdrowego kolorytu.
Chciałabym go odzyskać i znów poczuć się pięknie!

--

22439 pero33 Kobieta, 36 lat, Skała
Burcon

Burcon

Swoją przygodę z firmą BIODERMA zaczęłam parę lat temu kiedy zaczęłam szukać opinii w internecie na temat "dobrego" płynu micelarnego. Jedna z forumowiczek podpowiedziała mi o Sensibio H2O - polecała mi go gorąco, dodała że nie rozstanę się z nim już nigdy jak go wypróbuje i tak się dzieje po dzień dzisiejszy. Cenię ten produkt za wydajność i komfort, który mi daje :)

A teraz do sedna :) "Dlaczego chcę go przetestować MATRICIUM?" Ufam marce BIODERMA. Wiem, że ta marka mnie nie zawiedzie.

Moja skóra po długiej zimie potrzebuje dużej dawki regeneracji. Obecnie czuję się szara, brzydsza i bez wyrazu :( Będę szczęśliwa jeżeli MATRICIUM pomoże mi znów stać się piękna! :)

Dodatkowo bardzo lubię poznawać nowości i produkty, których jeszcze nie używałam. Chętnie udowodnię wszystkim działanie MATRICIUM i pozostawię swoje opinię o produkcie :)

34050 burcon Kobieta, 39 lat, Warszawa
nika19911

nika19911

Akcja - regeneracja ! Sama jestem jeszcze zbyt młoda, by stosować Matricium, póki co zachwycam się serią Sebium. Jednak jest to produkt stworzony dla mojej Mamy, która w tym roku przekroczyła magiczną "czterdziestkę". Nie wygląda na swój wiek i bardzo chciałabym (Mama na pewno również!) aby zachowała młodość jak najdłużej. Innowacja w postaci Matricium na pewno jej w tym pomoże ! Na jej twarzy na pewno zagości szeroki uśmiech, jednak bez obaw - dzięki Matricium będzie mogła się uśmiechać do woli, bez strachu o zmarszczki :)

34068 nika19911 Mężczyzna, 0 lat
Bettyy

Bettyy

Z wielką ochotą wypróbowałabym Matricium ,aby zregenerować moją skórę. Po dwóch ciążach jest ona zmieniona ,szara jakbym miała 10 lat więcej . Myślę że po zastosowaniu tego kremu odzyska swój blask a ja lepsze samopoczucie :) Jeszcze nie stosowałam kosmetyków marki Bioderma więc tym bardziej ciekawa jestem działania i czy jest godna polecenia :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

26961 bettyy Kobieta, 34 lata, daleko tak daleko ,daleko tak
NATKA08

NATKA08

Z upływem czasu gdy zauważamy pierwsze zmarszczki a skóra nie wydaje się być już tak elastyczna, jak była jeszcze kilka lat temu rozpoczyna się poszukiwanie tego idealnego kosmetyku który przywróci dawny wygląd i blask cerze, oraz sprawi że stanie się ona znów świetlista i gładka.
Niestety do tej pory nie udało mi się odnaleźć tego jedynego, wyjątkowego i skutecznego kosmetyku na problemy z moją cerą, dlatego postanowiłam napisać tu o tym i mam taką malutką nadzieję że zostanę jedną z tych szczęśliwych osób które będą mogły przetestować Matricium i cieszyć się z efektów jego działania.
Wierzę że Matricium w połączeniu z odpowiednim trybem życia i sposobem odżywiania się przywróci dawny blask i młodość mojej skórze.

30066 natka08 Kobieta, 29 lat, blisko Warszawy