Skocz do zawartości
Forum

Konkurs Mamy prezent na Dzień Mamy


Bioderma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalka Czajkowska

Bardzo chciałabym przetestować Wasz produkty Biodrema, ponieważ mam problem ze skórą na twarzy cięzko z tym walczę..a słyszę dużo pozytywnych opinii...kolejny powód, to taki iż w czerwcu obchodzę urodziny i nie ukrywam sprawicie mi ogromną radochę :) Otrzymać taki wspaniały prezent urodzinowy...

Odnośnik do komentarza

Wierzę, że MATRICIUM może odtworzyć matrycę skóry
i wzmocnić ją oraz napiąć jak kosmetyk mało który.
Wierzę, że MATRICIUM ma też potrzebne cerze składniki,
które sprawią, że osiągnie niezapomniane wyniki!
Wierzę, że MATRICIUM aż w głąb skóry właściwej dociera
i że w sobie życiodajny koktajl składników zawiera...

We wszystko to wierzę - wiara jest podstawą uzdrowienia.
Dlatego proszę - dajcie mi też możliwość doświadczenia
tej prawdy wielkiej życiowej
podczas tej akcji testowej! :)

Odnośnik do komentarza

Jestem szczęśliwą mamą :) Teraz chcę być także zadbaną mamą.
Z nadejściem wiosny zrzucam z siebie obszerne ubrania i zaczynam walką o moje lepsze ja. Wiem, że sama dieta i ćwiczenia nie są w stanie mi pomóc, potrzebuję odpowiedniego wsparcia ze strony MATRICIUM®, by moje wyniszczona skóra stała się jędrniejsza i odżywiona, ale przede wszystkim PROMIENNA :)

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtek Ch

Chciałbym wygrać testowanie tych kosmetyków ze względu na moją kochaną żonę. Myślę, że jest to świetna okazja do poznania Waszej marki. Gdy mojej żonie spodobają się Wasze kosmetyki na pewno będę zmuszony do ich zakupu :P.

Odnośnik do komentarza
Gość Emila_bug21

Chciałabym przetestować te wspaniałe kosmetyki ,
bo mam suchą skórę i wy pomóż możecie mi,
dzięki Wam myślę , że zobaczę co to nawilżenie
i w końcu poczuje się jak w niebie ,
dajcie mi szansę a nie zawiedę ,
OBIECUJĘ jako testerka sprawdzę się ,
i znajomym polecę WAS!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Powoli zbliżam się do 30-tki, a na co dzień jestem mamą 4-letniego synka. Przy biegającym urwisie, który ma 100 pomysłów na minutę trochę zaniedbałam pielęgnację swojej cery, a że jest ona bardzo wymagająca, bo mieszana, to w lustrze widzę pierwsze oznaki starzenia - zmarszczki mimiczne, wypryski i to ciągłe błyszczenie w strefie T. Nie wygląda to dobrze i też czuję dyskomfort. Serum, które jest do przetestowania to dla mnie szansa na poprawę kondycji skóry i lepsze samopoczucie :)

Odnośnik do komentarza

Choć czuję się typową chłopką, nie wstydzę się tego. Rano co świt,wstaję pełna nadziei na nowy, piękny dzień, zakasam rękawy, idę wypuścić kury, dać im jeść, wyrywam z rozkoszą chwasty, pielę grządki z bratkami i różami. Doję kozy na polu, wcinam brudną od ziemi
kalarepę. Gonię zające i sarny, aby choć przez chwilę poczuć tak jak
one, pęd wiatru i bezgraniczną, czystą wolność. Koszula flanelowa,
ogrodniczki i kalosze, to mój ubiór co dni. Włosy w kitkę i do dzieła,
bo zwierzaki nie poczekają, aż się lepiej ubiorę czy umaluję. Nie
pamiętam, kiedy miałam na sobie tusz do rzęs,czy pomadkę. Zapomniałam
jak to jest spryskiwać się perfumami, czy układać włosy... Czy zwykła
pannica ze wsi ma szansę na bycie piękną i podziwianą, nie tylko przez
... krowy :)?? Chciałabym znowu być piękna jak kiedyś i nie tylko.. podobać się krowom :).

Pozdrowienia ode mnie i od krówek :)

Odnośnik do komentarza
Gość suertuda

Chciałabym przetestować MATRICIUM®, ponieważ od kilku lat ratuje się różnymi kosmetykami na starzenie się skóry. Od kilku miesięcy chodzę podłamana, że na rynku nie ma żadnej firmy, która mogłaby mi pomóc. Aż do tej chwili. Zapoznałam się z działaniem i składnikami tego produktu. Jestem mile zaskoczona i bardzo szczęśliwa, że odkryłam coś co może mi wreszcie pomóc. Moja nadzieja się odbudowała i teraz przelewam ją również na możliwość wybrania mnie jako testerki.

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki!
Martyna Trybuś
martynatrybus@wp.pl

Odnośnik do komentarza

Mam tyle lat ile mam,a do tego nie mogę narzekać bo moja cera wygląda świeżo i jest zadbana.Dbam o nią codziennie stosując odpowiednie kremy do mojej cery i do pory roku.Używam żele do mycia twarzy,mleczka do demakijażu aby oczyścić skórę z pozostałości po makijażu.Raz w tygodniu fundują skórze domowe Spa lub różnego typu maseczki.Zdradzę swój wiek jestem kobietą po 30,której nie wiem dlaczego, ale lata przybywają,ani czas w miejscu nie chciał się zatrzymać.Dlatego pomimo dbania o cerę uważam,iż z wiekiem należy być czujnym,bo nie wiadomo kiedy natura doda nam zbyt dużo lat.Chciałabym mieć w swoim zbiorze kosmetyków MATRICUM ponieważ może być to specyfik,który zatrzyma czas choć o pół roku ,przedłuży młodość chociaż o rok bo w sercu i umyśle nadal jestem tą 18-latką ciesząca się z życia.

Odnośnik do komentarza

Będąc nastolatką cierpiałam na trądzik. Teraz, kiedy jestem już dorosłą kobietą widzę, jak wiele szkód wyrządził on na mojej twarzy. Mam wiele blizn, przebarwień, skóra nie wygląda tak jakbym chciała. Bioderma MATRICIUM przeznaczona jest do między innymi do regeneracji, a ja tego właśnie potrzebuję. Pragnę jednolitego kolorytu, by móc cieszyć się gładką skórą bez używania zapychającego pory fluidu. Myślę, że dogłębne działanie MATRICIUM jest w stanie to zdziałać, dlatego chcę je przetestować!

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2banlic7dvxj3k.png

Odnośnik do komentarza

W ostatnim czasie stan i wygląd mojej skóry uległ okropnemu zniszczeniu.Przebyta ciąża nadmiar kilogramów ciągłe wahania wagi doprowadziły do kompletnej utraty jędrności ,różnorodnych zmianach na skórze z którymi od jakiegoś czasu próbuję się uporać.Do tego skóra kompletnie straciła swoją promienność i blask.Myślę że zastosowanie jakiegoś innowacyjnego kremu choć trochę pomogło by mi się uporać z tymi problemami.I nie chodzi tu o jakąś mega przemianę.Pragnę aby skóra była jędrniejsza i odzyskała swój blask,abym nie musiała chować jej pod tonami podkładów.Szczególnie teraz kiedy mamy prawie lato i pasowało by twarz wystawić do słońca.Ale jak to zrobić skoro przychodzi obawa że to słońca na widok mojej twarzy może się schować.Dlatego moja motywacja jeszcze bardziej nabrała mocy i chęci aby w końcu coś zmienić i przekonać się że może jest jeszcze jakiś produkt który mi pomoże i przywróci mi moją dawną promienną twarzyczkę.

Odnośnik do komentarza

Jestem mamą na pełny etat. Dwójka moich maluchów wysysa ze mnie większość sił witalnych i energii. Chciałabym przetestować Matricium, by znów przekonać się jak to jest mieć napiętą, zdrową i odżywioną skórę.
Jak wiadomo, czasu dla siebie przy dzieciach jest jak na lekarstwo. Brakuje go by wybrać się do kosmetyczki, odpocząć lub po prostu porządnie się wyspać. Czasami brakuje mi siły by zrobić maseczkę czy odpowiednio o siebie zadbać. Moja skóra pozbawiona jest blasku i zdrowego kolorytu.
Chciałabym go odzyskać i znów poczuć się pięknie!

Odnośnik do komentarza

Swoją przygodę z firmą BIODERMA zaczęłam parę lat temu kiedy zaczęłam szukać opinii w internecie na temat "dobrego" płynu micelarnego. Jedna z forumowiczek podpowiedziała mi o Sensibio H2O - polecała mi go gorąco, dodała że nie rozstanę się z nim już nigdy jak go wypróbuje i tak się dzieje po dzień dzisiejszy. Cenię ten produkt za wydajność i komfort, który mi daje :)

A teraz do sedna :) "Dlaczego chcę go przetestować MATRICIUM?" Ufam marce BIODERMA. Wiem, że ta marka mnie nie zawiedzie.

Moja skóra po długiej zimie potrzebuje dużej dawki regeneracji. Obecnie czuję się szara, brzydsza i bez wyrazu :( Będę szczęśliwa jeżeli MATRICIUM pomoże mi znów stać się piękna! :)

Dodatkowo bardzo lubię poznawać nowości i produkty, których jeszcze nie używałam. Chętnie udowodnię wszystkim działanie MATRICIUM i pozostawię swoje opinię o produkcie :)

Odnośnik do komentarza

Akcja - regeneracja ! Sama jestem jeszcze zbyt młoda, by stosować Matricium, póki co zachwycam się serią Sebium. Jednak jest to produkt stworzony dla mojej Mamy, która w tym roku przekroczyła magiczną "czterdziestkę". Nie wygląda na swój wiek i bardzo chciałabym (Mama na pewno również!) aby zachowała młodość jak najdłużej. Innowacja w postaci Matricium na pewno jej w tym pomoże ! Na jej twarzy na pewno zagości szeroki uśmiech, jednak bez obaw - dzięki Matricium będzie mogła się uśmiechać do woli, bez strachu o zmarszczki :)

Odnośnik do komentarza

Z wielką ochotą wypróbowałabym Matricium ,aby zregenerować moją skórę. Po dwóch ciążach jest ona zmieniona ,szara jakbym miała 10 lat więcej . Myślę że po zastosowaniu tego kremu odzyska swój blask a ja lepsze samopoczucie :) Jeszcze nie stosowałam kosmetyków marki Bioderma więc tym bardziej ciekawa jestem działania i czy jest godna polecenia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Z upływem czasu gdy zauważamy pierwsze zmarszczki a skóra nie wydaje się być już tak elastyczna, jak była jeszcze kilka lat temu rozpoczyna się poszukiwanie tego idealnego kosmetyku który przywróci dawny wygląd i blask cerze, oraz sprawi że stanie się ona znów świetlista i gładka.
Niestety do tej pory nie udało mi się odnaleźć tego jedynego, wyjątkowego i skutecznego kosmetyku na problemy z moją cerą, dlatego postanowiłam napisać tu o tym i mam taką malutką nadzieję że zostanę jedną z tych szczęśliwych osób które będą mogły przetestować Matricium i cieszyć się z efektów jego działania.
Wierzę że Matricium w połączeniu z odpowiednim trybem życia i sposobem odżywiania się przywróci dawny blask i młodość mojej skórze.

Odnośnik do komentarza

Drodzy Konkursowicze,

dziękujemy za wszystkie wpisy! Nadszedł czas, na który każdy z Was na pewno czekał :)

Poniżej nicki osób, które będą miały okazję przetestować MATRICIUM®:
malenkaanitka90
Lisooowa1
ubuntu44
AgaWojtk
miludek
anula81
marysia.z
Suziii
Burcon
nika19911
.

Serdecznie gratulujemy :)

Prosimy o przesyłanie danych do wysyłki nagród (nick, imię i nazwisko, adres, telefon) na adres e-mail konkursy@parenting.pl, w tytule wpisując nazwę konkursu.

Przypominamy, że 5 osób, które będą testowały MATRICIUM® po napisaniu minimum 2 opinii, otrzyma płyn micelarny Sensibio H2O 250 ml dla skóry wrażliwej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...