Konkursy

Ten wątek został zamknięty

Konkurs Mamy prezent na Dzień Mamy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Suziii

Suziii

I jeszcze coś (za wolno myślę, za szybko działam:)).

Ampułki idealnie nadają się na dobry prezent dla mamy, babci lub przyjaciółki. Oczywiście wcześniej upewniając się, czy to nie będzie gafa dać ampułki, które po pierwszym spojrzeniu przypominają(przynajmniej mnie) ampułki z dozą do zastrzyku;). To taki mały żarcik ;).

Ampułki nadają się dla każdej kobiety, która zna swoją wartość i dba o siebie. Opakowanie jest bardzo gustowne, w stonowanych odcieniach, łatwe do otwarcia i poręczne.

Na pewno każda Pani będzie usatysfakcjonowana takim prezentem ;).

Suziii :)

33827 suziii Kobieta, 32 lata, :)
anula81

anula81

Serum w tych ampułkach uważam ,ze bardzo trafione ,iż nie wkładamy rąk z bakteriami w tubkę czy opakowanie , dzięki temu , produkt nie wietrzeje i higieniczny , ja podzieliłam się ampułkami z mamą ,która jest alergikiem i o dziwno moze ich uzywać , jesteśmy obie dadowolone .Skóra nawilżona , ujędrniona i bardzo odżywiona .

23715 anula81 Kobieta, 38 lat, wadowice
marysia.z

marysia.z

Serum po kilkudniowym stosowaniu:
skóra staje z dnia na dzień co raz gładsza, gdy rano wstaje i patrzę w lustro, to widzę rozpromienioną skórę, która ma bardzo piękny kolor.
Bardzo odżywia skórę, szczególnie, że ma zawarte naturalne składniki, które występują w skórze.
To serum nadaje się nie tylko dla dojrzałych kobiet ale także innych, których skóra wcześniej zaczęła się starzeć.
Może i serum nie przypada wszystkim do gustu ze względu na swoją płynność, to ja jestem zwolenniczką takich konsystencji, lubię nakładać i patrzeć jak szybko wchłania się.
Jak na pojedyncze ampułki jest wygodny i higieniczny, nie dotykamy go palcami jak w innych kremach czy serum.
Do tej pory nie zapchał mi porów, a mam cerę mieszaną, zapachu właściwie nie ma, wygładził i rozjaśnił mi trochę blizny, ujędrnił fajnie skórę, nie ściąga skóry. Plusem jest że nie posiada alkoholu.
Ampułka bardzo wydajna wystarcza na szyję i dekolt :)

--

31281 marysia-z Kobieta, 28 lat, Idalin
AgaWojtk

AgaWojtk

Witam!
Jestem praktyczni w połowie kuracji preparatem Matricium firmy Bioderma i póki, co nie mogę potwierdzić entuzjastycznych opinii innych testerek:-(
W wyniku silnych zaburzeń hormonalnych moja skóra ma tendencję do łuszczenia się, jest sucha i łatwo ulega podrażnieniom. Byłam bardzo ciekawa, czy produkt wpłynie na poprawę jej kondycji, ale niestety na razie nie widzę pozytywnych zmian.
Nie da się jednak ukryć, że generalnie serum ma kilka istotnych plusów. A mianowicie:
fajnym rozwiązaniem jest podział preparatu na codzienne dawki w postaci sterylnych ampułek; wodnista i delikatna konsystencja sprawia, że łatwo i przyjemnie się go nakłada; choć chwilę trzeba poczekać, to dobrze się wchłania,a skóra staje się po nałożeniu nawilżona i rozświetlona, choć u mnie niestety tylko przez dość krótki czas.
Przede mną jeszcze kilkanaście dawek,więc absolutnie nie przekreślam szans kosmetyku! Mam nadzieję, że w drugiej części testu mile mnie zaskoczy:-)

33760 agawojtk Kobieta, 35 lat, Opole
anula81

anula81

Tak na podsumowanie , po wykorzystaniu ampułek powiem ,że moja cera jest napięta , gładka .Moja mama też zadowolona , jest alergikiem po 50 stce i sobie chwaliła takie małe cudowne ampułeczki , jesteśmy obie zadowolone ;)

23715 anula81 Kobieta, 38 lat, wadowice
Redakcja

Redakcja

Jesteśmy już na "półmetku" testowania :) Dziękujemy za dotychczas dodane opinie i zapraszamy do pisania następnych.

Przypominamy, że pięć osób, które dodadzą minimum 2 posty oceniające produkt zostanie nagrodzonych płynem micelarnym Sensibio H2O 250 ml dla skóry wrażliwej.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
miludek

miludek

Kolejny tydzień testowania. Moje wrażenia :
1. Cera rozjaśniona
2. Delikatnie napięta
3. Małe krostki zniknęły
Oby tak dalej.

33733 miludek Kobieta, 43 lata, Legnica
marysia.z

marysia.z

te ampułki które stosuje jakoś tak cudnie wygładziły mi buzie, jest jaśniejsza i jędrniejsza, z dnia na dzień gładsza że sama nie mogę w to uwierzyć, nie zapycha, nie wyskakują krostki ani zaskórniki, cera zmienia się na lepsze

--

31281 marysia-z Kobieta, 28 lat, Idalin
Burcon

Burcon

Mija dokładnie 4 tygodnie od zakończenia mojej przygody z Matricium firmy Bioderma.

W ciągu tych 30 dni kuracji, dzień po dniu, systematycznie nakładałam zawartość ampułki zawsze wieczorem - połowę z 1ml oraz rano - drugą połowę (po otwarciu dzięki zakręcanej zatyczce można zamknąć powtórnie opakowanie ampułki i zawartość zużyć po upływie 12 godzin).

Aplikacja bajecznie prosta, gdyż konsystencja wygodna żel-krem, dodatkowo szybko się wchłania w skórę twarzy i szyi. Zaleca się zastosowanie po aplikacji dawki codziennego kremu - ja używam kremu nawilżającego Bioderma.

Matricium zastąpiło mi dotychczas stosowane serum. Jeżeli chodzi o zapach to według mnie jest absolutnie bezwonny.

34050 burcon Kobieta, 39 lat, Warszawa
Burcon

Burcon

Matricium ma działanie nawilżające oraz tworzy, wg producenta, warstwę ochronną skóry. Wskazany jest, gdy:
- Skóra po zabiegach dermatologicznych lub kosmetycznych
- Powierzchniowe zmiany skórne (nie sączące, nie krwawiące), nacięcia, oparzenia I stopnia, łuszczenie skóry
- Skóra poddana działaniu niekorzystnych czynników zewnętrznych lub wewnętrznych (promieniowanie UV, wysokie/niskie temperatury, stres, tytoń), problemy hormonalne wywołujące suchość i podrażnienia skóry.
Ze wszystkich tych wskazań zależało mi najbardziej na odnowie po zimie, przez którą moja cera stała "szara". Zima to zdecydowanie okres walki dla mojej skóry. Nie oceniam produktu z punktu widzenia silnych zabiegów kosmetycznych ponieważ takowych nie przechodziłam a także w kontekście burzy hormonalnej gdyż uważam, że w tym aspekcie moje ciało działa bez zastrzeżeń.

Po ok 15 dniach - z radością stwierdzam, że moja skóra jest świetnie nawilżona i odżywiona, co ważne efekt widoczny jest gołym okiem. Skóra jest miękka, zyskała na jednolitym kolorycie, suchość skóry nie pojawia się a pory są zdecydowanie mniej widoczne.

Co niestety mocno dotyka i o czym należy wspomnieć to wysoka cena, która w zależności od miejsca wynosi od ok 130 do ok 190 zł :(

Matricium jest świetnym uzupełnieniem pielęgnacji, zwłaszcza w okresach znacznie obciążających i wpływających na skórę co przekłada się na jej kondycję. Widziałabym ją u siebie co najmniej dwa razy w roku, po lecie oraz po zimie.

34050 burcon Kobieta, 39 lat, Warszawa