Konkursy

***KONKURS pt. "Uskrzydlona Mama"***

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Anulka

Anulka

Kwiatuszek myślę, że szkoda nerwów. Po raz kolejny napiszę, że głosy z kont zakładanych na potrzeby konkursu będą usuwane.

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa
~kwiatuszek9876

~kwiatuszek9876

Anulko wiem ale szkoda że dziewczyny nie umią grać fer

~panterka

~panterka

A ja mam inne pytanie skoro jest napisane w regulaminie że nie przyjmujecie do konkursu zdjeć robionych prze profesjonalistów, czarno białych , w sepii i ingerowanych przez jaką kolwiek przeróbkę To dlaczego takie zdjecia biora udział w konkursie ? po co w takim razie jest regulamin ?

co do fikcyjnych kont to wam wspóćzuję pracy tylko no ale ludzie mają różne pomysły

pozdrawiam :zwyrazami_milosci:

slonce246

slonce246

7. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich,
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli),
- wystawiać zdjęć, które brały udział w konkursach organizowanych przez serwis parenting.pl
- wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów.

--

9763 slonce246 Kobieta, 0 lat
dorota19791

dorota19791

Chcialabym podziekowac moderatorom za sprawiedliwe przeprowadzenie konkursu :)
Bardzo milo bawilam sie przy tym konkursie a szczegolnie czytajac "zyczliwe "
komentarze:)
a tym ktorzy mnie wspierali bardzo dziekuje :*
jestescie kochani

i gratulacje dla zwyciezcow!!

--

Zagłosuj na moje zdjęcie

3608 dorota19791 Kobieta, 0 lat
Ann

Ann

Głosowanie zakończone, nieprawidłowe głosy usunięte, czas ogłosić wyniki...

Uskrzydlone Mamy - dorota19791, Maciejka2004, MASZA, niqsia - dostaną zestawy: nowość wydawnictwa W.A.B. „Być kobietą i nie zwariować” , zgrzewka mleka Candia BIO (6 sztuk), zgrzewka płynnego mleka modyfikowanego dla dzieci od roku do trzech lat Candia Mamo, rosnę! (6 sztuk).

:brawo::brawo::brawo:

Adresy do wysyłki nagród prosimy przesyłać korzystając z zakładki dopisując swój nick z forum oraz "Uskrzydlona Mama"

--

http://lbym.lilypie.com/JHppp2.png http://lbym.lilypie.com/WD48p2.png

MamaNaZakupach - dzielimy się opiniami
Wyprawa Mama - dla aktywnych rodziców

4 ann Kobieta, 48 lat, Warszawa