Komunikaty

Ten wątek został zamknięty

Czat z ginekologiem - prosimy o zadawanie pytań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ewa1234

~ewa1234

Mam pytanie czy lekarz rodzinny może zapytac 16 latke o miesiaczke ile trwa i kiedy sie zaczeła i czy może badać brzuch??

~mordziatek91

~mordziatek91

Witam , mam 24 i 4letniego synka. od jakiegos czasu czesto wspolzyje z partnerem bez zabezpieczenia , nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych.Chlopak dochodzil we mnie 1-2-3 dni po miesiaczce. Od 2-3 miesiecy mam miesiaczki 4-7 dni po terminie,przytyłam 7 kilo. 25.07 powinnam miec miesiaczke. Piersi bolą mnie bardziej niz zawsze, brzuch mnie boli jak do okresu. Robilam sobie test ponad tydzien temu lecz chyba za wczesniej(wyszedl negatywnie). Czy mozliwoscia jest ze moge byc w ciazy ?? Bardzo prosze o odpowiedz

~Sierpnioweczka

~Sierpnioweczka

Mam pytanie zrobilam test ciążowy i nie było 2 kresek na drugi dzień rano chciałam go wyzucic patrzę a tam 2 kreski co o tym myslec ??

~sabrina

~sabrina

Witam . Mój problem polega na tym, że z chłopakiem uprawialiśmy dwa dni pod rząd seks w ciągu moich dni płodnych i za każdym razem doszedł we mnie czy możliwa jest wtedy ciąża bliźniacza ?

~butka3

~butka3

Witam. Mam problem odkad zalozylam spirale (nie hormonalna) a mianowicie ilość uplawow znacznie się zwiekszyla co przekłada się na relacje lozkowe z mezem gdyż tej wydzieliny jest tyle ze oboje nie odczowamy zadnej przyjemności. Ktoś wie jak sobie z tym radzic? Może zmienić spirale albo jakies tabletki regolujace ilość wydzieliny?

~Karolina1235

~Karolina1235

Witam czy to mozliwe ze jestem w ciąży? spóźnia mi sie okres 17 dni, robilam 3testy wyszly negatywne. mam zawroty glowy napady dusznosci i czasami po zjedzeniu czegos zbiera mi sie na wymioty.Pomocy bo zwarjuje