Kącik zadumy

Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe?!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Małgosia

Małgosia

dokładnie Moniq
a do tego ten czas tak szybko biegnie, że człowiekowi się zdaje, że to było wczoraj a już minęło x lat
to dlatego , że wiele z tych osób jest głęboko w naszych sercach i umyśle

3 malgosia Kobieta, 41 lat, Warszawa
monikouette

monikouette

i w sumie to nawet i dobrze, ze nie odczuwamy tak bardzo ich nieobecnosci, jesli tylko sa w sercu....

ale wiecie, mnie przydarza sie jeszcze cos innego, az mi czasem wstyd.... mieszkajac od tak dawna tutaj i nie majac juz kontaktu z pewnymi osobami, nawet jesli w miedzyczasie dowiedzialam sie ze ktos zmarl, to czasem zapominam ze tej osoby juz nie ma... na szczescie nie popelnilam nigdy gafy pytajac o wiesci od tych osob ale moglo sie zdarzyc.... :duren:

--

http://www.szipszop.pl/tickers/20667.gif
http://www.szipszop.pl/tickers/13408.gif

moj BLOG

83 monikouette Kobieta, 44 lata, Tours- Francja
Sweethope

Sweethope

Małgosia
dokładnie Moniq
a do tego ten czas tak szybko biegnie, że człowiekowi się zdaje, że to było wczoraj a już minęło x lat
to dlatego , że wiele z tych osób jest głęboko w naszych sercach i umyśle

dokladnie i dobrze, zawsze bedzie sie ich milo wspominac, nawet teraz niektore sytuacje kojarza mi sie z ciocia...ehhhhh....jade w niedziele na cmentarz zapalic znicz...pomodlic sie...choc moze bardziej porozmawiac...bo sie nie pozegnalysmy, i chyba mi tego brakuje

191 sweethope Kobieta, 0 lat, szczecin
~patusia23

~patusia23

monikouette
czasem trzeba duzo czasu zeby do nas dotarlo ze ci, ktorzy odeszli, nigdy juz nie wroca.....

MONIK z tym się zgadzam w marcu będzie 15 rocznica śmierci mojego taty a Mi go dalej brakuje chodź wtedy byłam małą dziewczynką a On był taki młody nie wiem czy kiedyś się z tym pogodzę:Płacz::Płacz::Płacz:

Sweethope

Sweethope

patusia23
monikouette
czasem trzeba duzo czasu zeby do nas dotarlo ze ci, ktorzy odeszli, nigdy juz nie wroca.....

MONIK z tym się zgadzam w marcu będzie 15 rocznica śmierci mojego taty a Mi go dalej brakuje chodź wtedy byłam małą dziewczynką a On był taki młody nie wiem czy kiedyś się z tym pogodzę:Płacz::Płacz::Płacz:
zastanowilam sie chwile....sa takie osoby przy ktorych i czas nic nie pomoze...zawsze bedzie nam ich brakowac!!!:Płacz:

~patusia23

~patusia23

Sweethope
patusia23
monikouette

zastanowilam sie chwile....sa takie osoby przy ktorych i czas nic nie pomoze...zawsze bedzie nam ich brakowac!!!:Płacz:

widzę że też się zgadzasz

Sweethope

Sweethope

ciekawa byla odpowiedz mojej mamy...kiedy pielegniarka z przychodni zapytala ja czemu bylo tak duzo ludzi na pogrzebie mojej cioci...kim ona byla, czy zawodowo jakos sie wyrozniala itd...a moja mam ....kim...????nikim to byla zwykla osoba o niezykle ludzkiej duszy!!!!pieknie to ujela:) i takich wlasnie osob nie mozna zapomniec, chocby minely lata