Skocz do zawartości
Forum

Tatusiowie Do Dzieła


Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie raczej wiele już nie zdziała. Może w Zakopanem się zmobilizuje, bo będzie przed swoją publicznością, ale na pozostałych zawodach nie liczyłbym na sukcesy - będzie dobrze, jeżeli w okolicach 10 się będzie mieścił.

A od przyszłego sezonu - będzie komentował skoki w telewizji razem z Szaranowiczem :-)

Odnośnik do komentarza

No jakoś tak to dominująca tutaj pleć, ale nie martw się miejsca dla Ciebie nie zabraknie, myślę, że każda fajna babka przyjmie Cię ;) zapraszamy.

Niedawno czytałam art o zabawach w dzieciństwie- bardzo ciekawy i o konsekwencjach w późniejszych latach, wyobraźcie sobie, że nie ma chłopca, który jako dziecko bawiłby się w domek czy bycie tatą ;)
Oni zawsze byli policjantami, żołnierzami albo strażakami.
Ciekawe zjawisko tym bardziej, że mój młodszy syn uwielbia się bawić w domek- wprawdzie najpierw go buduje a potem jest mężem :36_19_3:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
No jakoś tak to dominująca tutaj pleć, ale nie martw się miejsca dla Ciebie nie zabraknie, myślę, że każda fajna babka przyjmie Cię ;) zapraszamy.

Niedawno czytałam art o zabawach w dzieciństwie- bardzo ciekawy i o konsekwencjach w późniejszych latach, wyobraźcie sobie, że nie ma chłopca, który jako dziecko bawiłby się w domek czy bycie tatą ;)
Oni zawsze byli policjantami, żołnierzami albo strażakami.
Ciekawe zjawisko tym bardziej, że mój młodszy syn uwielbia się bawić w domek- wprawdzie najpierw go buduje a potem jest mężem :36_19_3:

Małgosiu mój Oskar też uwielbia bawić się w dom, mamę i tatę ;)
najczęściej bawi się ze swoją kuzynką :)

albo przychodzi do mnie i mówi ze jestem jego zoną :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...