Skocz do zawartości
Forum

Nośniki ekspozycyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Na I kwartał przyszłego roku mam zaplanowany wyjazd na branżowy konwent - dla mojej mikrofirmy to będzie pierwsze takie wydarzenie, więc chcę wszystko przygotować z możliwie jak największym wyprzedzeniem.
No i aktualnie zastanawiam się, które rodzaje nośników ekspozycyjnych sprawdzą się najlepiej - jest tego sporo, a na wszystkie na pewno nie możemy sobie pozwolić... może bardziej doświadczeni poradzą coś początkującemu???

Odnośnik do komentarza

Zerowy odzew widzę :(
To może dorzucę parę konkretów i wywiąże się z tego jakaś mózgoburza... Na przykład do wyboru mam albo statyczne, sztywne ścianki reklamowe, albo modele składane. Jeśli dobrze kojarzę, to na takie coś mówi się ścianka pop up - grunt, że w transporcie zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, a wg producenta szybciej się ją też montuje. Ale co z trwałością i wyrazistością materiałów ekspozycyjnych?

Odnośnik do komentarza

Do miejsca, w którym panuje porządek, biuro jest gustownie urządzone i już na wstępie wita nas personel recepcji u którego mozńa poprosić o kawę , a także możłiwość spotkania się na sali konferencyjnej w celu omówienia większego projektu czy skorzystania z łazienki sprawia że klienci ochoczo przychodzą  ,a takie warunki umożliwia Optioffice biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...