Kącik dla Tatusiów

Rodzinny biznes czy...

hydra

hydra

... czy może jednak warto pójść swoją drogą?!? Rodzice mają całkiem fajny ośrodek wypoczynkowy nad morzem. Prosperuje to to całkiem nieźle, ale mnie jakoś turystyka nie kręci - mało tego, w ogóle nie mam precyzyjnego pomysłu na siebie.
Przejęcie rodzinnego biznesu to zawsze jakieś koło ratunkowe, ale nie będzie dostępne przez cały czas. Poza tym trzeba się ustatkować i ustabilizować, w takich okolicznościach nie ma innego wyjścia...
A wy jak znaleźliście swoją drogę w życiu zawodowym???

65713 hydra Mężczyzna, 20 lat, gdynia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

hydra

hydra

Tak pomyślałem przez weekend - a może ten rodzinny biznes to wcale nie jest taki zły pomysł?!? Skoro interes się rozwija, niedługo przyjazdą nowe domki holenderskie od http://www.holidaysport.pl/ i generalnie są z tego profity, chyba bardziej opłaca się schować ambicje do kieszeni i zapewnić bliskim tak potrzebną stabilizację???
Względem pracy szykuje mi się trochę miłość z rozsądku - da radę coś takiego wytworzyć???

65713 hydra Mężczyzna, 20 lat, gdynia
paulina3212

paulina3212

Ja otworzyłem firmę i świadczę usługi cięcia metali. Jest to biznes, który rozwija się cąły czas. Nic tak nie cieczy jak samorealizacja i spełnianie swoich celów.

66707 paulina3212 Kobieta, 22 lata, Poznań
Szymonn

Szymonn

Taką decyzję trzeba podjąć samodzielnie. Najważniejsze, żeby to co robisz sprawiało ci radość.

66161 szymonn Mężczyzna, 32 lata, Warszawa
igor3212

igor3212

Ja przejąłem rodzinny biznes po ojcu, który zajmuje się świadczeniem usług BHP. Nasza firma [reklama usunięta] prężnie rozwija się.

68751 igor3212 Mężczyzna, 22 lata, Mogilno