Kącik dla Tatusiów

Jaki telefon dla nastoletniego syna?

~Marlon3

~Marlon3

Witam, syn interesuje się nowinkami tech. itd., szukam smartfona dla niego. On cos mówi o chińskich, ja nie jestem przekonany. Pytanie do tatusiów: c zy lepiej zainwestowac w drozszy? Czy kupic chinski. Paramtery niby podobne, ale.. jakos nie jestem przekonany :/ Moze ktos miał podobnie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~darek.piotrosiak

~darek.piotrosiak

chińskie. chińskie, to teraz bardzo dobre modele i naprawde porzadne smartfony. Paramtery i jakosc bajerów takie jak w znanych markach :) nie warto przepłacac

~Jammek

~Jammek

Może poczekaj bliżej końca roku i wtedy kupisz w naprawde dobrej cenie :) Chińskie smartfony bedziesz wtedy miał za grosze. Od siebie moge polecic meizu 16 jesli chcesz coś nie az tak drogiego a dobrego w parametrach.

~MareQ

~MareQ

Meizu jest spoko, podobnie jak inne chinskie.. :) wydaje mi sie ze wszystkie te smartfony dają radę. Sam korzystałem już z dwóch modeli

~Albertto

~Albertto

Ja polecam Meizu (jak wyzej), ale porozglądaj się za innymi chinskimi tez. Na meizu byla ostatnio fajna wyprzedaz w pleju, moze cos jeszcze bedzie.
pozdrawiam

~Baller

~Baller

Sprawdź meizu u operatora, polecam w PLAY. Nie przepłacisz, a syn będzie zadowolony

~T.Loverka

~T.Loverka

Meizu, Xiaomi, chińskie smartfony generalnie bym celowała, bo sa trwale i w dobrej cenie

~Alter

~Alter

Jesli meizu, to poszukaj u operatora, bo mają dobre ceny. A i same telefony sa dobre

~Radex

~Radex

Chinski zdecydowanie, lepsza cena, a w srodku to samo :] meizu wspomniane wczesniej daje rade