Kącik dla Tatusiów

Pomysł na prezent dla żony

henry9x9

henry9x9

Moja żona bardzo lubi siłownię oraz bieganie, myślę, że prezent związany z tym powinien być dobrym pomysłem tylko co to może być? Jeśli ktoś miałby ciekawy pomysł proszę o odpowiedź :)

61648 henry9x9 Mężczyzna, 23 lata, new york

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Alfaxd

~Alfaxd

Fakt ale może postawiłbyś na bieliznę? Przecież KAŻDA kobieta lubi koronki. Ja już swojej kupiłem prezent na walentynki [reklama usunięta]. Jeśli znasz rozmiar, to nic tylko zamawiać. Ręczę, będzie zadowolona

~olga92

~olga92

czerwone róże+ słodki miś = udany prezent dla Żony :) [reklama usunięta]

arek.molenda

arek.molenda

Jak masz miejsce w sypialni, to polecam toaletkę. Moja skakała pod sufit jak weszłą do pokoju i zobaczyła w rogu białe cudo. Od razu poprzynosiła kosmetyki i od tamtej pory maluje sie przy toaletce. Dodatkowy plus: rano zawsze mam wolną łazienkę :) W Jysku za 5 stów jest biała toaletka: https://www.kupino.pl/gazetki/jysk Może się nada

62277 arek-molenda Mężczyzna, 35 lat, Kraków
Nocturnus

Nocturnus

Może jakiś gadżet? Np. taki jak smartband, który mierzy ilość kroków czy tętno. Wybór na rynku jest spory. :)

58963 nocturnus Mężczyzna, 32 lata, Kalisz
Effka02

Effka02

I co wybrałeś? ;) A żona nie miałaby ochoty na jakieś kosmetyczne zabiegi dla aktywnej kobiety?

63393 effka02 Kobieta, 34 lata, Warszawa
Anatolia

Anatolia

Fajnym prezentem jest np. wykupienie ubezpieczenia np. na telefon czy laptop, którego się często używa i jest narażony na zepsucie się. Warto skorzystać ze stron, gdzie można znaleźć opinię na temat różnych ubezpieczycieli [reklama usunięta]

63396 anatolia Kobieta, 29 lat, Katowice
Klaudi0494

Klaudi0494

Proponuję torebkę ! Każda kobieta będzie zadowolona z takiego prezentu, uwierz ! Mogę polecić markę JOISSY, piękne stylowe i mega funkcjonalne !! A na dodatek jesli macie dzieci to jest mega gadżet bo torebka jest dostosowana właśnie do potrzeb mam. Mi się świetnie sprawdziła . Polecam

63480 klaudi0494 Kobieta, 25 lat, Poznań
Emiliada1234

Emiliada1234

Bielizna albo biżuteria to będzie strzał w dziesiątkę. Jak bielizna to koniecznie koronkowa w pudrowym różu, bo to podoba się większości kobiet.
Biżuteria najmodniejsza w różowym złocie. Ja kupuję na tej stronie, bo mają duży wybór wszystkiego.

63860 emiliada1234 Mężczyzna, 34 lata, Krosno