Kącik dla Tatusiów

Lepsze życie dla synka

~Dariusz30

~Dariusz30

Witam! Szukam rad odnośnie urządzeń ułatwiających życie małemu alergikowi. Synek ma 3 lata i wykryto u niego alergię na roztocza kurzu domowego. Codziennie boryka się z uciążliwym kaszlem i katarem. Razem z żoną nie wiemy co robić, żeby choć trochę zminimalizować objawy. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Jeśli ma objawy codziennie, to warto zapytać alergologa co podać, by mu ta alergia tak nie ciążyła.
Wskazane by usunąć zasłony, dywany, maskotki. Konieczki kupić poduszkę i kołdrę antyalergiczne. Codziennie trzeba ścierać kurze na mokro.
No i oczywiście dobry oczyszczacz powietrza, to urządzenie niezbędne dla alergika.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Sandra41

~Sandra41

Według mnie najlepiej ponownie zgłosić się do alergologa i zapytać o możliwość odczulania. Możliwe, że zdziała cuda. Ponadto w zupełności zgadzam się z przedmówczynią. Powinniście zaopatrzyć swoje mieszkanie w oczyszczacz lub jonizator powietrza. Te urządzenia skutecznie pozbywają się roztoczy unoszących się w powietrzu.

~Dariusz30

~Dariusz30

To w końcu jonizator czy oczyszczacz? Co jest skuteczniejsze? Przeglądałem już wiele ofert i jakoś nadal nie mogę się zdecydować... Producentów takich rzeczy namnożyło się jak grzybów po deszczu. U kogo zamówię produkt, który rzeczywiście działa. Najlepiej żeby był sprawdzony przez alergologów.

Dziubala

Dziubala

Dariusz30, większość oczyszczaczy ma jonizator :). Moja siostra ma alergika i astmatyka i kupili oczyszczacz z Sharpa. Popatrz sobie na nie, firma jedna z lepszych na rynku, to co też ważne, to są ciche.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków