Kącik dla Tatusiów

Ojciec w formie

~marko31

~marko31

Witam! Chciałbym zadbać o swoją sylwetkę. Nie chcę być stereotypowym tatuśkiem z brzuszkiem, puchą piwa w dłoni i wiecznie siedzącym przed telewizorem. Macie jakieś sprawdzone sposoby na przyrost masy mięśniowej? Jak na razie postawiłem na regularną dietę bogatą w produkty wysokobiałkowe, 5 posiłków w ciągu dnia oraz intensywny trening. Progres jest powolny, dlatego też chciałbym go trochę przyśpieszyć.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~AdamW

~AdamW

A myślałeś o jakimś suplemencie? Ale nie żadnym sztucznym produkcie, tylko naturalne składniki do pomocy w rzeźbieniu sylwetki? [reklama usunięta].

~endrju

~endrju

Zgadzam się z przedmówcą. Suplementacja dużo wnosi do treningów. Też stosuję ten preparat i szczerze mówiąc progres jest bardzo szybki. Dodatkowo skład jest zupełnie naturalny, więc nie pchasz w siebie jakiegoś syntetycznego syfu, który znacznie obciąża organizm.

tata_Ludwiczek

tata_Ludwiczek

Przede wszystkim dieta. Nie tylko produkty wysokobiałkowe, ale również węglowodany i mikro/makro-elementy. I druga rzecz, żeby mieć plan ćwiczeń odpowiednio dobrany do organizmu. Odżywki dopiero, jak się wkręcisz!

58663 tata-ludwiczek Mężczyzna, 28 lat, Legnica
tata_Ludwiczek

tata_Ludwiczek

Odżywki białkowe, odpowiednio stosowane w odpowiedniej ilości. Jedząc same posiłki z duzą ilościa białka, samo w sobie nie wystarczy na dodanie organizmowi takiej ilosci, jaka posiada skoncentrowana odzywka. Możesz dodawać ja do posilku, np nalesnikow, ciast, deserow albo bezposrednio z wodą jako koktajl, oczywiscie najlepiej o jakims twoim ulubionym smaku

58663 tata-ludwiczek Mężczyzna, 28 lat, Legnica
kotwica.90

kotwica.90

No ja w pierwszej kolejności proponowałby wizytę u dietetyka a potem u trenera personalnego, zeby poszerzyć wiedzę i nie zrobić sobie krzywdy :O :P

58662 kotwica-90 Mężczyzna, 28 lat, Warszawa