Kącik dla Tatusiów

Jaki Internet do domu wybrać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mm2014335735

~mm2014335735

ja polecam ten z Toya (https://toya.net.pl/internet) szczególnie jeśli ktoś mieszka w Łodzi. Bardzo polecam tą ofertę bo jak porównywałam z innymi operatorami to cena za poszczególne pakiety w porównaniu z innymi jest bardzo dobra. Ja mam akurat wykupiony internet z prędkością 100 za 49,90 złoty. Internet głównie służy mi do przeglądania stron internetowych i od czasy do czasu jakiegoś filmu. Nie zauważyłam, żeby coś się zamulało czy były problemy i przez kilka dni nie było internetu w domu. Raz się zdarzyło jak nie zapłaciłam w terminie faktury ale po telefonie na infolinię udało się go szybko przywrócić.

~HAIM

~HAIM

Też właśnie uważam, że oferty operatorów regionalnych są najlepsze, poza tym dbają o każdego swojego klienta nie jak sieci ogólnopolskie. Tutaj przykład Koby z Białegostoku, nawet mają ofertę dla osób z niepełnosprawnością https://www.koba.pl/osoby-niepelnosprawne/ . Takie coś to ja rozumiem. A jeśli chodzi o pakiety internetu to od 30zł już się zaczynają

dorijxx

dorijxx

Bo to prawda. Lokalni operatorzy dbają o klienta nie tak jak giganci ogólnopolscy. Ja osobiście polecam superszybki internet szerokopasmowy http://internet-wroclaw.net/. Dostępny jest w mieście Wrocław i w okolicach.

61815 dorijxx Mężczyzna, 46 lat, Wrocław