Kącik dla Tatusiów

Jaki Internet do domu wybrać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

maya2001

maya2001

januszgajowy
Cześć, zależy czego potrzebujesz jak szybki to raczej kablówka, jak się da to światłowód np. UPC.
jak tanio to Internet LTE najtaniej w RedBull mobile jak się postarasz to wychodzi 5 zł / mc
tu poczytaj: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=86074&start=1320

tanie filmy i seriale bajki przez internet na https://www.kinoman.co


@ januszgajowy, bardzo CI dziękuję za podpowiedź naprawdę to działa, super płaciliśmy 60 zł za internet a teraz nam wyszło 16 zł / mc za LTE bez limitów, musimy jeszcze doczytać jak zmniejszyć na 5zł :-)
A ten https://www.kinoman.co to prawdziwa petarda. myślimy żeby zrezygnować z NC+ i kupić sobie konto VIp na Kinomaniaku.
Polecamy wszystkim.

58596 maya2001 Kobieta, 44 lata, Grzęska
bombolak

bombolak

Zależy ile korzystasz z intenetu. Internet LTE w telefonie jest bardzo dobry do przeglądania stron i okazjonalnego odtwarzania filmów czy muzyki. Jeśli jednak internet ma służyć do grania lub odtwarzania dużych ilości multimediów, LTE się nie sprawdzi. Potrzebny ci będzie internet stacjonarny. Jeśli potrzebujesz, to najbardziej opłacalne są pełne pakiety internet + telewizja + telefon.

W Netii do pakietów telewizji z internetem abonament na komórkę dostaniesz za darmo. Sprawdź ofertę promocji u przedstawiciela Netia

60171 bombolak Mężczyzna, 46 lat, Warszawa
biedronek12

biedronek12

Jeśli masz u siebie podłączenie UPC to polecam internet od nich. Opcja rutera wi-fi, a i kablówkę można dobrać w dość dobrej cenie jeśli w pakiecie.

59414 biedronek12 Mężczyzna, 29 lat, Zabrze
Tatą Być

Tatą Być

Zależy w jakim regionie obecnie mieszkasz, u mnie świetnie sprawdza się Beskid Media.

Z drugiej strony - ostatnio świetne rozwiązania stosuje T-Mobile z przenośnym internetem - trzeba przyznać, że ten internet działa świetnie, praktycznie w każdej miejscowości a dodatkowo nie potrzebuje okablowania.

60504 tata-byc Mężczyzna, 31 lat, Osiek
dannyy89

dannyy89

Ja mam z vectry i jest ok. Jedyny minus to 3 miesiące wypowiedzenia.

60627 dannyy89 Mężczyzna, 32 lata, Kraków
~jenn

~jenn

Warto porównać sobie różne oferty.
Jest do tego wygodne narzędzie - wystarczy wejść na stronę pan wybierak. Wpisuje się adres i po chwili wyskakują różne oferty operatorów. Nawet nie przypuszczałem, że na moim adresie mam tyle możliwości.

~love You

~love You

Jeśli chcesz korzystać komfortowo - tylko FTTH - światło do domu/mieszkania. Najbardziej nie zawodne. Co do mobilnego LTE - jak to z LTE działa jak chce kiedy chce i ile chce. Więc jako dodatek na wypadek awarii, super, na co dzień jednak tylko światło ! Ja mam takiego małego lokalnego dostawcę, sprzedaje mi symetryka 100/100 dostałem w promocji za 30 zł - co prawda po 1/2 roku 60 zł ale średnio 50 zł mi wyjdzie, a miasteczko Tłuszcz. Ping po 2-5 ms !!! po prostu zapie.... :) do tego mam od nich LTE /rozmowy i jest git. Szukaj ! Na pewno znajdziesz !