Kącik dla Tatusiów

Prezent dla męża

~Marika J.

~Marika J.

Drodzy Panowie! Proszę doradźcie!

Szukam prezentu na święta dla męża, a bardzo się na tym nie znam. Damian (mąż) uwielbia wędkować - teraz w listopadzie troszkę przygasł, a to bo pogoda no i coś mu się dzieje z wędką (żyłka nie działa, itp)

Poszukałam więc kołowrotki spinningowe (tak to się chyba nazywa) i znalazłam coś takiego - http://pleciona.pl/pl/c/Kolowrotki-Spinningowe/11

Czy ktoś z was się orientuje się, czy można to zamontować normalnie do wędki jaką posiada?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gwiazdka951

Gwiazdka951

Mój to marzy o czymś szalonym. Czymś dostarczającym adrenaliny. Nie wiem, jakiś skok na bungee? Może podpowiecie co by to mogło być, aby sobie jednocześnie krzywdy nie zrobił?

57472 gwiazdka951 Kobieta, 27 lat, Katowice
dzidzia1

dzidzia1

To może przejażdżka Porsche będzie odpowiednia? Na pewno nie pogardzi takim samochodem a i dostarczy mu on niezapomnianych przygód :)

58100 dzidzia1 Kobieta, 25 lat, Kraków
~Joasia_Bartel

~Joasia_Bartel

dzidzia1
To może przejażdżka Porsche będzie odpowiednia? Na pewno nie pogardzi takim samochodem a i dostarczy mu on niezapomnianych przygód :)

Fantastycznie, że mi podpowiedziałaś! Dzięki Tobie mam idealny prezent dla mojego męża!

jan.grzanka

jan.grzanka

Moja partnerka często kupuje mi wymyśle prezenty, a tak naprawdę jedyne, co bym chciał najbardziej, to praktyczny prezent, czyli np. akcesoria do mojego nowego Samsunga Galaxy s9. Niektórym może się taki prezent wydawać zbyt banalny, ale uwierzcie, że czasem wystarczy!

59574 jan-grzanka Mężczyzna, 29 lat, Warszawa