Kącik dla Tatusiów

Informacje o odszkodowaniach po wypadku

~aleks_fonsi

~aleks_fonsi

szuka info w jaki sposob i gdzie mam sie zglosic. syn na poczatku wrzesnia na wf upadl tak nieszczesliwie ze wybil bark, byla operacja. nie zdazylem zaplacic skladki ale czy ta z ubieglegor oku dziala? w szkole odsylaja do ubezpieczycela ale sam nie wem czy jest sens.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MareSarian

~MareSarian

witaj,
szkoła powinna cie poinformowac jakie masz prawa, jak nikt tego nie zrobił to idż do dyrektora, poproś o nr polisy. Ubezpieczenie zazwyczaj obowiązuje od 1.10 do 30.09 następnego roku. A jakiego masz ubezpieczyciela, bo trochę się orientuję i mógłbym pomóc.

Dziubala

Dziubala

aleks_fonsi, ubezpieczenie dziecka w szkole jest ważne 24h/24h od 1.X. do 30.IX. Zatem jeśli syn miał wypadek na początku września, to właśnie obowiązuje ubezpieczenie z zeszłego roku szkolnego.
Zgłoś się do sekretariatu szkoły, a tam powiedzą ci co dalej zrobić. Powodzenia :)

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 10 lat, Kraków
Elka12

Elka12

Dokładnie, najlepiej udać się po nr polisy oraz poprosić o zasady na jakiej została zawarta - powinni mieć coś takiego w sekretariacie. Tam powinno wszystko pisać z datami od kiedy do kiedy ubezpieczenie jest ważne. A jeśli nie toi tak znając nr polisy możesz wszystkie informacje wyciągnąć od ubezpieczyciela.
Gdyby jednak potrzebny byłby Ci prawnik do pomocy/ do rozwiania wątpliwości to polecam: http://kancelariaea.pl/uslugi/obsluga-prawna-firm.html

57766 elka12 Kobieta, 25 lat, Poznań