Kącik dla Tatusiów

Prezent dla młodej mamy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

A jaką żona ma cerę? Bo jeśli naczynkową, to taki prezent odpada.
Jeśli chcesz, żeby żona miała chwilę dla siebie, to kup jej np. bon na zabieg do dobrego salonu kosmetycznego :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Ja również wolałabym bon do jakiegoś spa czy salonu kosmetycznego. To lepsze niż taka domowa pielęgnacja. ;)

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
Ola z Printu

Ola z Printu wpis edytowany

Myślę, że młodej mamie należy się chwila dla siebie i będzie bardzo zadowolona z jakiegoś masażu czy spa. Jako dodatek, możesz zrobić podarować jej także fotoksiążkę ze zdjęciami maluszka, z tego także na pewno się ucieszy, będzie to również pamiątka dla całej rodzinki :) Jeśli podoba ci się taki pomysł, to zerknij [reklama usunięta].

60059 ola-z-printu Kobieta, 24 lata, Katowice
~Perczerka

~Perczerka

A ja bym proponowała podarować coś od siebie.Najlepiej zaprojektowanego własnoręcznie:
poduszke
koszulke
ewentualnie torebkę
[reklama usunięta]. Jest bardzo duzo gotowych wzorów takich prezentów, jednak jest możliwośc zaprojektowania rówież czegoś od siebie. Jestem pewna,ze młoda mama docenilaby coś takiego o wiele bardziej niż nawet najdroższy gotowy już prezent!

~metronima

~metronima

Też myślę, że fotoalbum ze zdjęciami maluchów to super pomysł :) Dzieci szybko rosną, a taka pamiątka zostanie na długo. W kserkopie można sememu zaprojektować, jak to wszystko będzie wyglądało. Ja do swojego wybrałam ładna płócienną okładkę i na półce wygląda jak książka :) Wolę taką formę niż zdjęcia na telefonie

Klaudi0494

Klaudi0494

Jeśli prezent dla młodej Mamy to tylko torba JOISSY. Kobieta z nowej torebki zawsze się cieszy !! to jest świetny pomysł. Polecam Lunę 2w1 .. Torebki JOISSY to torby dla mam. Są piękne stylowe i funkcjonalne. Mieszczą akcesoria dla dziecka i mamy, można ją przyczepić do wózka lub zrobic z niej plecak gdy potrzebujesz miec wolne ręce, bo w zestawie ma zaczepy do wózka i szelki. Żona będzie zadowolona na 1000%. W sumie to torba nie tylko na wyjscia z dzieckiem.. Moze ją zabrać na spotkanie z przyjaciółką i nikt nie będzie wiedział ze w torbie są aksecoria dla dziecka bo ta torba jest poprostu piekna damska stylowa torebką.
U mnie sprawdziła sie idealnie. Na prawdę polecam ! :)

63480 klaudi0494 Kobieta, 25 lat, Poznań
~fanta21

~fanta21

Fajnym prezentem dla młodej mamy mógłby być na przykład album na chrzciny, łatwo w ten sposób uchwycić ważne chwile dla dziecka i zarazem rodziców. Z pewnością będzie to dobra pamiątka dla rodziców, a dla dziecka możliwość przypomnienia sobie młodzieńczych lat.

~viste

~viste

A może bransoletka Pandory? Mają bardzo ładne zestawy dla młodych mam:
[reklama usunięta]

Sama jestem posiadaczką bransoletki Pandory, z której jestem bardzo zadowolona. Przygoda zaczęła się w grudniu, kiedy jako pierwszy otrzymałam w prezencie bransoletkę od męża na urodziny.. Na gwiazdkę kupiłam sama sobie w prezencie pierwszego charmsa, a potem sobie po prostu kupowałam kolejne koraliki. Polubiłam się z Pandorą ze względu na jakość wykonania ( bransoletki są naprawdę porządne) i na możliwość stworzenia swojego włąsnego personalizowanego cacka

Podoba mi się również to ,ze sama bransoletka jest sztywna i dosc wygodna.