Kącik dla Tatusiów

Impotencja w wieku 30 lat?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

fizi31

fizi31

Na pewno warto udać się do zaufanego urologa, który doradzi co dalej robić. Wykona niezbędne badanie i pomoże rozwiązać problem [reklama usunięta]. Mówi, że lekarz bardzo dobrze go rozumie. Może warto poszukać rady u specjalisty?

59875 fizi31 Mężczyzna, 24 lata, Gdynia
~obywatelmarta

~obywatelmarta

Najlepiej skontaktować się z lekarzem, który zleci odpowiednie badania i zastosuje leczenie. Może się okazać, że to tylko jakiś niewielki problem, nie ma się co od razu załamywać że to impotencja.

biedronek12

biedronek12

Koniecznie wyślij go seksuologa, mój kumpel miał podobny problem żalił się, że narzeczona wysyła go do lekarza a ten nie chce iść bo jak twierdził "gadaniem jeszcze nikt nikogo nie uleczył". Po ok dwoch latach takich problemów związek się rozpadł - w sumie to nawet nie dziwię się jego partnerce bo miłość miłością ale przcież jesteśmy tylko ludzmi i każdy ma swoje potrzeby a brak seksu w związku to brak fundamentu, frustracja i napięcie

59414 biedronek12 Mężczyzna, 29 lat, Zabrze
vivitco

vivitco

Na pewno trzeba udać się do lekarza i przebadać się bo przyczyn impotencji może być wiele i nie ma co wróżyć z fusów. Poza wizytą trzeba pamiętać o zdrowym trybie życia, odżywianiu itp. bo to ma duży wpływ na zdrowie seksualne. Jeśli ktoś się wstydzi udać do lekarza to trzeba dodać, że problem dotyka wielu mężczyzn.
"Z badania Synovate Healthcare wynika, iż na zaburzenia erekcji o różnym nasileniu cierpi 1,5 mln Polaków, z czego jedynie 5% podejmuje się leczenia." źródło
Lepiej udać się do lekarza i być w 5% mężczyzn, którzy podejmują leczenie i cieszą się udanym seksem, niż bezczynnie siedzieć i rozpaczać.

59861 vivitco Mężczyzna, 30 lat, Redlice