Kącik dla Tatusiów

Impotencja w wieku 30 lat?

~arya

~arya

Czy orientujecie się czy jest to możliwe? Nigdy nie sądziłam,że może to dopaść mojego meża a jednak :( Nie upraiwamy seksu już od 3 miesięcy Wczesniej on nie był w stanie postawić go do pionu albo opadał mu w trakcie. Czy udziela się tutaj jakiś pan który doradzi mi jak przemówić mężowi do rozsądku i namówić go na leczenie? Na wizytę u seksuologa?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mirn

~mirn

Jest to możliwe. Jakiś powód musi być a jest ich sporo:
stres
nieodpowiednia dieta
mało sportu
czy też choroby
Czy mąż probował może przyjmować jakieś tabletki na erekcję bez recepty?

~arya

~arya

Nie nic jeszcze nie zażywał... Na początku chciałam go wyciagnąć do jakiegoś lekarza... Jest pod tym względem niezwykle konserwatywny.

Masz coś konkretnego na mysli?

~mir

~mir

Jak większość facetów. Musisz go zrozumieć bo faceci mają totalnego bzika na punkcie swojego penisa i swoich możliwości On może się bardzo wstydzić tej sytuacji i na pewno poważnie to przeżywa . Możesz kupić dla niego tabletki [reklama usunięta] ( zawierają dużą ilość l argininy).

Lonka27

Lonka27

Prawda jest taka, ze przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. U nas przyczyna problemów był stres i przemęczenie. Też sprzęt męża nie chciał współpracować, a jesli już erekcja była to krótka. Niedawno zobaczyliśmy w telewizji [reklama usunięta] i kupilismy w aptece i sie poprawiło. Działa w sumie jak viagra ale nie potrzebujesz recepty. Bierzesz tabletke na godzine przed akcją i już nic nie jest w stanie zepsuć zabawy. Efektów ubocznych nie zauwazylismy żadnych.

47346 lonka27 Kobieta, 31 lat, kielce
lun4tyk

lun4tyk

~arya
Nie nic jeszcze nie zażywał... Na początku chciałam go wyciagnąć do jakiegoś lekarza... Jest pod tym względem niezwykle konserwatywny.

Masz coś konkretnego na mysli?

Jak to konserwatywny, czyli co, uważa że tak widocznie musiało być?
Poza tym to się nazywa egoizm, nie myśli o Twoich potrzebach.

56465 lun4tyk Mężczyzna, 31 lat, Łódź
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Problemy z erekcją mogą pojawić się nawet w tak młodym wieku, jak 30-tka. I jest to pewnie poważny kłopot dla Pani partnera. Pewnie się wstydzi, że nie jest w pełni wartościowym mężczyzną. Rozumiem Waszą frustrację, ale aby rzeczywiście skutecznie przeciwdziałać problemom seksualnym, należałoby udać się do lekarza. Przyczyn zaburzeń erekcji może być wiele: przemęczenie, stres, zła dieta, ale również jakieś problemy interpersonalne między Wami czy też problemy hormonalne. Trzeba to sprawdzić, by nie łykać na ślepo tabletek, które nie rozwiążą problemu, jedynie go zagłuszą. Pozdrawiam i powodzenia!

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
~Olaf

~Olaf

Namów męża na wizytę u lekarza … U nas problemy się zaczęły jak urodziłam drugie dziecko. Myślałam, ze to emocje, stres, brak snu, zmęczenie. Z reszta ja tez nie miałam za bardzo ochoty na ‘te’ sprawy. Ale mąż był coraz bardziej zmęczony, senny, do tego doszły bóle brzucha no i te problemy łóżkowe tez się utrzymywały. I wtedy pierwszy raz usłyszeliśmy o chorobie co się nazywa hemochromatoza. Zrobiliśmy badania krwi i badanie genetyczne i faktycznie – mąż na to choruje. Ma za dużo żelaza we krwi, które cos tam uszkadza w mózgu i jego hormony nie działają tak jak powinny. Ale oprócz tego to ta choroba jest dość poważna i nie tylko działa na hormony, ale wątroba tez może być chora. Cale szczęście ze już wiemy i wdrożyliśmy leczenie!

komisarz

komisarz

Wiek nie ma nic do impotencji, a tym samym problemów z erekcją. Oczywiście należy zgłosić się do lekarza, by dosłownie zdiagnozować sam problem. Możliwości w tym aspekcie jest bardzo wiele, a tym samym wynikających z tego faktu powodów, dla jakich doszło do impotencji. Nie ma sensu stosowania jakichkolwiek leków czy preparatów bez wiedzy samego lekarza.

58193 komisarz Kobieta, 30 lat, Gdynia
~filipiono

~filipiono

No właśnie, problemy z erekcją czy nawet jakiś stopień impotencji mogą przydarzyć się młodym ludziom, którzy są np. przepracowani czy nałogowo palą papierosy. Na początku trzeba zmienić styl życia, a przy okazji wspierać się [reklama usunięta].

~andrzej58

~andrzej58

rzeczywiście jak się ma 30 lat to jest problem.Ja poznałem to nieszczęście mając 60 lat.Czytam na ten temat bardzo dużo i zawsze pisze się o młodych a nigdy o seniorach .Może ktoś pomoże i poleci sprawdzonego seksuologa. KRAKÓW