Kącik dla Tatusiów

Imprezy firmowe

es_ze

es_ze

Jak to bywa, z pracy często są różne wyjścia na piwo z szefem czy też weekendowe tak zwane wyjazdy integracyjne. Oczywiście często są to imprezy bez osób z zewnątrz czyli partnerki/ żony no i bez dziecka.
I co wtedy, jak po raz kolejny praca sprawiła że wracało się późno do domu a w nagrodę jeszcze cała firma świętuje i jest impreza a co gorsza wyjazd?
Jak reagują wasze połówki? I czy wy lubicie w ten sposób jeszcze spędzać czas wolny z"pracą".

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 40 lat, już nie Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

m4rlb0r0

m4rlb0r0

Ja jestem zdecydowanie za imprezowaniem z moją drugą połówką. Nie lubię wychodzić bez niej i jeżeli już sytuacja tego wymaga czuję się tak jakoś niekompletnie i raczej nie ma mowy o dobrej zabawie. Nie żebym był pantofel, po prostu tak lubię :)

51695 m4rlb0r0 Mężczyzna, 34 lata, Toruń
magdalenaostr

magdalenaostr

Każdy ma prawo, aby gdzieś wyjść sobie (niekoniecznie ze swoją połowką), dlatego ja w tym nie widzę nic złego. Pod warunkiem, że ma to miejsce raz na czas, a impreza nie kończy się nad ranem

58102 magdalenaostr Kobieta, 39 lat, Częstochowa
kitticat

kitticat

Imprezy integracyjne to fajna sprawa :D Z chęcią chodziłbym częściej jakby tylko szef robił :)

58276 kitticat Mężczyzna, 39 lat, Kraków
luciu.1993

luciu.1993

Moja kobieta akurat lubi czasami pobyć sama, jak mówi - może trochę potęsknić ;) Nigdy mi nie robiła problemów z tego powodu, zwłaszcza, że zna kilka osób z mojej pracy

58658 luciu-1993 Mężczyzna, 26 lat, Słupca
temuja

temuja

Imprezy integracyjne są rewelacyjne! Osobiście byłem na kilku i na każdej było super. Może dlatego, że była zorganizowana przez profesjonalną firmę zewnętrzną [reklama usunięta]. Takie wyjazdy powinna organizować każda firma, szczególnie jeżeli mówimy o firmie korporacyjnej, gdzie relacje najczęściej nie są na poziomie koleżeńskim :) Żona nie powinna być w żaden sposób zazdrosna. Ona nie musi się integrować z naszym kolegami czy koleżankami z pracy tylko my. Chociaż takie firmowe wyjazdy ze swoimi drugimi połówkami też mają swoje plusy :)

40606 temuja Kobieta, 30 lat, Bochnia
ZinekWojtek

ZinekWojtek

U mnie w pracy wychodzimy średnio 2-3 razy do roku na takie spotkania integracyjne. Moim zdaniem takie spotkania są ważne bo pokazują, że oprócz pracy jest również inne życie. Dobre relacje między pracownikami są podstawą dobrej atmosfery w pracy.

59824 zinekwojtek Mężczyzna, 34 lata, Rzeszów
biedronek12

biedronek12

Wszystko zależy od zaufania do siebie...natomiast nie lubie jeśli moja partnerka w takiej integracyjnej imprezie uczestniczy, jej ufam, jej kolegom niekoniecznie. Wolę jak już robi wypad z koleżankami na piwo. Oczywiście niczego sobie nie zabraniamy jednak tak bardzo lubimy swoje towarzystwo, że nie odczuwamy przesadnej potrzeby imprezowania osobno

59414 biedronek12 Mężczyzna, 29 lat, Zabrze
natalia3212

natalia3212

W naszej firmie doradczej organizowane są imprezy integracyjne. Imprezy te organizowane są dla całych rodzin. Świetna rozrywka dla dzieci!

66544 natalia3212 Kobieta, 22 lata, Mogilno