Kącik dla Tatusiów

Komputer vs dzidzia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

jestem_legendą

jestem_legendą

No należy wymyślać, ja staram się ograniczać komputer jak się zajmuje dziećmi, nie zawsze to wychodzi ale się staram :)

--

"Kłopoty s

31306 jestem-legenda Kobieta, 0 lat
DawKaw

DawKaw

Ja uważam, że dziecko powinno się oswajać z komputerem, jednak nie może prowadzić to do tego, że przesiaduje na nim godziny i gra w gry. Komputeryzacja świata idzie do przodu i ktoś będzie musiał w przyszłości pomagać tacie w obsłudze coraz to bardziej skomplikowanych gadżetów :)

--

Czy wie ktoś na czym polega medytacja?

33400 dawkaw Mężczyzna, 44 lata, Wrocław
HeMan23

HeMan23

Zaopatrzyłem się w pakiet gier edukacyjnych literki, cyferki, itp także wiem, że Kamilek zyska na graniu na komputerze. oczywiście w jakiś sensownych godzinach by nie spędzał tam całego dnia

--

rtkopkkmnktgba pozycjonowanie to ciekawy temat, dowiedz się więcej

33533 heman23 Mężczyzna, 28 lat, Warszawa
Saphire

Saphire

Witam
Ja niestety nie bardzo mam czas. W ciągu dnia jak zasiadam do komputera to syn zaraz przylatuje i naciska wszystko co sie świeci. Tym sposobem zawsze wyłącza mi komputer. Żona mówi żebym poczekał jeszcze pare miesiesięcy i małemu sie to znudzi. A mi sie wydaje, że bedzie jeszcze gorzej, że to on będzie zasiadał do komputera.

33607 saphire Mężczyzna, 35 lat, Bytom
Geronimo

Geronimo

Witam
Ja niestety nie bardzo mam czas. W ciągu dnia jak zasiadam do komputera to syn zaraz przylatuje i naciska wszystko co sie świeci. Tym sposobem zawsze wyłącza mi komputer. Żona mówi żebym poczekał jeszcze pare miesiesięcy i małemu sie to znudzi. A mi sie wydaje, że bedzie jeszcze gorzej, że to on będzie zasiadał do komputera.

--

Żeby się nie włamali, najlepsze szlabany warszawa

33657 geronimo Mężczyzna, 28 lat, Łódź