Kącik dla Tatusiów

Wyjazdy integracyjne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ciekawy

Ciekawy

Ja jednak spoglądam na wyjazdy integracyjne z punktu widzenia rodziny. Jeśli osoba wyjeżdżająca na integrację ma dobre relacje ze współmałżonkiem, a program wyjazdu jest obfity w atrakcje i działanie, to raczej nie widzę problemu. Natomiast jeśli wspomniane wcześniej relacje są złe, to taki wyjazd może (nie musi) stanowić, a raczej zawierać w sobie pokusy, którym może być bardzo trudno się oprzeć, i wtedy bardzo mocno bym się zastanawiał nad udziałem w takiej imprezie. Osobiście raczej bym zrezygnował - choć to zależałoby głównie od tego kto ze współpracowników pojechałby.

56017 ciekawy Mężczyzna, 43 lata, Lublin
Dziubala

Dziubala

Ciekawy, brawo za postawę :), podoba mi się to co napisałeś :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
AnuleksZ

AnuleksZ

Ja nie jeździłam nigdy z dziećmi na wyjazdy integracyjne, chociaż miałam takie możliwości. Warto czasem zostawić dzieci pod opieką innych. Takie wyjazdy integracyjne pozwalają nawiązać lepszy kontakt ze współpracownikami, gdyż po pracy nie mamy czasu na jakiekolwiek spotkania.

58103 anuleksz Kobieta, 20 lat, Warszawa
komisarz

komisarz

Pytanie zasadnicze powinno brzmieć, jaki jest cel tych wyjazdów integracyjnych. Czy wybieramy się tam w celu poszerzenia znajomości, względnie rozeznania w branży. Niekiedy wyjazdy integracyjne są wskazane, i wcale nie są to libacje a raczej kulturalne spotkania. Oczywiście każda żona chce aby mąż jak najmniej wyjeżdżał z domu co zrozumiałe, niestety w wielu sytuacjach taki wyjazd jest czymś niezbędnym.

58193 komisarz Kobieta, 30 lat, Gdynia
magdalenaostr

magdalenaostr

No ja na pewno bym swojemu mężowi nigdzie nie pozwoliła jechać. Co innego impreza integracyna po pracy, a co innego kilkudniowy wyjazd.

58102 magdalenaostr Kobieta, 39 lat, Częstochowa
Kalita

Kalita

Super odprężenie i przy okazji można obgadać pewne sprawy z dnia codziennego w pracy.

56952 kalita Mężczyzna, 28 lat, Warszawa