Kącik dla Tatusiów

Weekend z tatą

Odpowiedzi znajdują się poniżej

cutiron

cutiron

Jako przyszły rodzic na pewno zadbam o to, by moje dziecko aktywnie spędzało ze mną czas bez względu czy będzie to dziewczynka, czy chłopiec. Uważam, że spędzony razem czas dostarcza wiele zabawy oraz poprawia relacje pomiędzy członkami rodziny.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
~angela12

~angela12

Na weekend z dzieckiem fajną atrakcja jest taka fotobudka: http://crazybox.com.pl/oferta/ To naprawdę fajna zabawa. Najważniejsze jednak jest to, że fotki można oglądać po wielu latach. Wspomnienia zawsze zostaną;)

VanDoren

VanDoren

Super sprawa, pewnie skorzystam :)

--

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

48529 vandoren Kobieta, 29 lat, Warszawa
~Americo

~Americo

Cześć, zaczyna mi brakować pomysłów na zimowe wyjazdy z dzieciakami. Ile razy odwiedzać to samo lodowisko i jeść te same lody, może macie jakieś propozycje na południu Polski?

~henning

~henning

na południu akurat jest trochę zimowych atrakcji, wszelkie zamki i muzea można zwiedzać także zimą więc nie powinno być problemu, pozdrawiam

~Americo

~Americo

No właśnie nie sztuką jest zamknąć się w 4 ścianach muzeum i kisić się przez kilka godzin, wolałbym na świeżym powietrzu bo mrozu jako takiego nie ma a niech będzie coś unikalnego w okresie zimowym czego nie można by powtórzyć latem.

~mamaObeznana

~mamaObeznana

Całkiem niedawno zastanawiałam się dlaczego Polskie parki rozrywki nie przygotowują na zimę zimowego programu atrakcji? Czy to jest aż tak nieopłacalna impreza czy raczej sen zimowy spowodowany jest konieczną konserwacją itp?

~Django

~Django

byłem w zeszłym roku u naszych zachodnich sąsiadów a jednym z letnich parków atrakcji w okresie zimowym i muszę przyznać że organizatorzy wyśmienicie poradzili sobie z zamianą jeziorka na lodowisko i ślizgawek na lodowe zjeżdżalnie, może do nas kiedyś też ta moda dotrze

~Misiek80

~Misiek80

Co roku odwiedzamy z młodym jura park w Krasiejowie bo jest zajarany prehistorią i prawdę mówiąc nie miałbym nic przeciwko żeby wpaść tam także w zimie. Lodowisko, lody, ślizgawka, opcji jest sporo może się uda w przyszłym roku...