Kącik dla mam

Miejsca przyjazne mamusiom i całym rodzinom

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aniiaa

~Aniiaa

Chętnie z całą rodzina wybieram się do restauracji IL sole w Warszawie, w każdy weekend mają rabat 25% na cale menu, wystarczy hasło "mama nie gotuje w weekend" do tego kącik zabaw dla dzieci, gdzie jest stoliczek, krzesełka, zabawki, kolorowanki, czasem malowanie buziek.
Super pomysł, polecam mamom które nie maja ochoty na weekendowe gotowanie i które nie maja pomysłu gdzie się wybrać.

karaki

karaki

Moim zdaniem Ikea to świetne miejsce dla rodzin. Dbaja nie tylko o to żeby dzieciom zająć czas, ale też o ceny. Można przy okazji kupić wiele praktycznych produktów :)

36173 karaki Kobieta, 38 lat, Katowice
Ala1986

Ala1986

Ostatnio w weekend byliśmy z mężem i córeczką w Galerii Olimp w Lublinie i w nowo otwartej części jest teraz sala zabaw dla dzieci: zjeżdzalnie kulkowe, zabawki, domki plastikowe - wszystko nowe, ładne i bezpieczne, a do tego przemiłe panie, które pomagają dzieciom w zabawie na speecjalnym torze przeszkód (rodzice nie moga wchodzić na niego, bo strasznie niszczą nieodpowiednimi ubraniami cały sprzęt). Co dziwne - moja córeczka, która na ogół jest bardzo ostrożna w kontaktach z obcymi osobami i nie daje im się dotknąć a czasami nawet odezwać do siebie - tutaj po prostu od razu poszła z panią za rękę, razem z nią zjeżdżała w kulki i w ogóle. Dorośli mogą chodzić z dzieckiem lub napić się kawy , herbaty. świetne miejsce na robienie dziecku urodzin.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/113th86.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/94iwl9o.png

34956 ala1986 Kobieta, 33 lata, Lublin
drewienko

drewienko

Ja polecam w Tarnowskich Górach Kawiarenkę ABC Active baby - miejsce to ma bardzo dobry klimat, dobre menu i cudownych ludzi. Organizowane zajęcia i wydarzenia są stworzone z pasją i uzależniają w dobrym sensie tego słowa. ;)
Uwielbiamy tam zaglądać!

36479 drewienko Kobieta, 40 lat, Piekary Śląskie
Ulla

Ulla

no to ciekawe- może jak będę w pobliżu to wjadę

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
~elcondor

~elcondor

Od kilku lat myślę o założeniu knajpki, kawiarni dla mam i dzieci na Śląsku. Wydaje mi się, że takich miejsc właściwie nie ma i to musi chwycić. Waham się między Chorzowem (okolice ChCK) a Katowicami. Chciałabym znaleźć do tej imprezy wspólniczkę gotową zainwestować czas i pieniądze w równej mierze co ja. Co myślicie? Znacie takie miejsca? Jeśli inwestować w Katowicach to gdzie? Jakaś mama gotowa na taką przygodę?

drewienko

drewienko

Pomysł jest świetny, sama o tym myślę...., a gdy teraz mąż od kilku miesięcy szuka pracy bezskutecznie, to zastanawialiśmy się nad tym.
Jak myślisz, jaki przedział gotówki trzeba byłoby mieć na taki biznes?
Pozdrawiam serdecznie!

36479 drewienko Kobieta, 40 lat, Piekary Śląskie
Ulla

Ulla

ja nie ukrywam że też o tym myślałam jednak pytanie zawsze rozbija się o budżet i o to co by chciało się osiągnąć w tym miejscu - ja jestem ze śląska ale nie wiem właśnie czy Katowice to dobre miejsce mimo że miasto to centrum mało okazałe - a nie lepiej spróbować z mieście mniejszym?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno