Skocz do zawartości
Forum

20tydz-męczenie się


Gość IzAbela326

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IzAbela326

witam:)
mam pytanie odnosnie meczenia sie , myslalam, ze po 3 miesiacu juz bedzie dobrze, ale jestem w 20 tyg i jak np wyjde na zakupy , pochodze po miescie, przyjade do domu troche posprzatam , ugotjuje i padam zaczyna mi bic szybciej troche serce, co mnie stresuje - chyba ze zmeczenia i tak po tym musze ze 2 godz polezec, czy to normalne czy za szybko sie mecze ?

Odnośnik do komentarza

Ja przez calusienkie 5 miesięcy czułam się okropnie, ale to głównie ze względu na ciągłe nudności i wymioty nieprzerwanie od rana do wieczora. Dopiero gdy wylądowałam w szpitalu to postawili mnie "do pionu" i od tego czasu dolegliwości były o wiele mniejsze. Także uwazam, że Twoje samopoczucie całkiem normalne.
Ja po pobycie w szpitalu wtedy w ciąży cieszyłam się, że miałam tylko takie bolączki, bo naprawdę napatrzyłam się na kobiety które leżały tam z dużo powazniejszymi problemami - niektóre nawet całą ciążę :(
Dużo zdrówka życzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a706otrmz.png

Odnośnik do komentarza
Gość IzAbela326

okazalo sie ,ze mam niskie cisnienie , dostalam kroplowke, ekg wyszlo dobrze, ciekawe czy chwilowo niskie czy juz tak zostanie, miala ktoras mamuska niskei cisnienie?

p.s. jak sie wkleja te suwaczki?:) bo nie wiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...