Skocz do zawartości
Forum

Mamy i przyszłe mamusie rocznik 87 :)


pbmarys

Rekomendowane odpowiedzi

Aguu Obiecuje trzymac kciuki na jutrzejszej wizycie :D

Co do lekarza to chodzisz prywatnie czy na ten za przeproszeniem glupi NFZ :D
Bo ja to drugie :D I teraz podczas calej ciazy mialam tylko 3 razy USG w 9 tygodniu w 12 lub 13 tyg i teraz w 21 tygodnu a nastepne bede miec ok 30 tygodnia :D
A w ksiazecce ciazowej mam tylko 2 USG zanotowane :D

Ale sie rozpisalam :D U nas pogoda do bani znow pada jakies pol godziny temu swiecilo sloneczko :sun: a teraz ulewa :zmartwiony: Moj jest oczywiscie w pracy i bedzie po 22. Jutro w nocy jedzie z roboty na 1 dzien do Wawy nie bardzo mi sie widzi ten wyjazd :o_noo: -> Kiedys dla mnie zrezygnowal z dobrze platnej pracy ( robil w Wawie na budowie ) z czego teraz sa duze pozytywy w naszym zwiazku oczywiscie -> wtedy nasz zwiazek byl pod wielkim znakiem zapytania, ale widocznie jemu bardziej zalezalo na mnie.

U nas minie roczek zaniedlugo w lipcu :36_3_19: :36_3_18: A w pazdzierniku bedziemy miec owoc naszej milosci :dzidzia: ::): Ech.... a pozniej bedzie trzeba zaplanowac slub:36_3_27: i cala reszte :)

Uciekam pograc sobie :D
A pozniej ogladanie M jak Milosc :D

Zycze milego wieczorku ::)::36_27_5:

Odnośnik do komentarza

Na NFZ chodzę :D No w karcie ciąży jest miejsce na bodajże 3 usg :D ale powinnam mieć jakoś teraz drugie bo to już chyba 13 tydz się zaczął :D

No to gratulacje i powodzenia w planowaniu :))

My razem prawie 3 lata i prawie tyle samo zaręczeni :D Chcemy wziąć ślub przed narodzinami, najlepiej w wakacje, nawet lepiej dla nas że szybko i nic nie można załatwić ^^ bo chcieliśmy raczej skromnie, ew. małe przyjęcie dla najbliższych (choć moja mama wolała by wesele i nawet mówiła że nie musimy się spieszyć przecież, no ale my tak wolimy)

ale i w tym wypadku trochę załatwiania i jeżdżenia, bo mój P z Zamościa a ja spod Krakowa ;)

aaa dziś dostałam życzenia od przyszłej teściowej na dzień dziecka "życzy mama" :D:D ;))
ach ona jeszcze nic nie wie o dzidzi, moja mama a mama P to jak dwa bieguny, moja mama dość nowoczesna, a jego raczej mniej, stad jeszcze nic nie wie :)

aż mi się śmiać chce jak sobie pomyśle że mają się spotkać... muszę moją wcześniej uprzedzić, żeby się zachowywała ;D

I takie mamy przeboje...

A w co grasz?? ;))
Ok znikam na serialiki :D:D

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Witam sie porannie ::): :36_13_4:

Ja wlasnie sie opiekuje bratankiem, wcinamy sniadanko a potem idziemy na spacer :D i w ten sposb zleci nam czas bycia razem do 12 :D Bo tu od brata domu mieszka na obrzezach miasta do centrum jest 2km :D wiec mamy z mlodym sporo do pokonania na szczescie mamy wozek :D.

Aguu ja najczesciej gram w gierki zrecznosciowe lub logiczne bo lubie myslec :D czasem zdarza mi sie zagrac w jakies auta gry typu Need for Speed :D gdzie lepiej ze mna nie zadzierac moj S jak widzi czasami jak gram to stwierdza ze pierwszy raz widzi jak Kobieta gra w takie gierki hahaha :D:D:D czasem dobrze jak sie dostanie taki komplement :D:D:D

Dobra uciekam bo Mlody mi juz suszy glowe zeby wychodzic
życze milego popoludnia ::):

Odnośnik do komentarza

Hehehe ;) ja też trochę gram, teraz razem z moim P gramy World of Warcraft na polskim serwerze, gra po angielsku więc można trochę się poduczyć, szczególnie, że ja zielona do języków :P jestem leniwa i nie lubię myśleć hehehe :D:D zauważyłam, że sporo takich par gra, jedna dziewczyna, żona, młoda mama w przerwach w obowiązkach domowych zasiada i 'tłucze stworki' :D no każdy ma swoje sposoby na relaks i odprężenie...

Po dzisiejszej wizycie wiem że przytyłam niecały kg i następne usg nie wcześniej niż 16tc, ach czekanie jest strasznie męczące ;D

Rozglądam się za jakąś pracą na wakacje, chociaż dorywczo, tylko co tu robić jak dźwigać nie można, przemęczać się też... :)

Dobrej nocki Kobietki :)

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

pbmarys
Dokanczajac moja ostatnia wypowiedz stwierdze tylko jeszcze ze moj S oczywiscie niczego nie zauwaz dla niego chyba wszystko wyglada idealnie jak patrzenie na swiat przez rozowe okulary :alajjj: szkoda gadac a myslec o tym tym bardziej :hmm:

Narazie nie wiem nawet co by mi poprawilo humor wiec uciekam na spacer :16_2_27: moze mi to odrobinke polepszy nastroj w co bardzo watpie

Czarna ja rowniez bede miec CC i nie wiem jak sie do tego przygotowac moj S chcialby byc obecny przy porodzie i nie wiem czy to jest nawet mozliwe... I czy powinno sie chodzic na szkole rodzenia ??

Pl_aisha jak tam u Ciebie ??

Widzę, że jesteś z Lublińca, to w sumie nie daleko. Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia, bo w sumie te ćwiczenia nie bedą nam potrzebne, a w razie jakis problemów z opieką nad dzidziusiem to szwagierka mi pomoże, bo ona juz doświadczona. a poza tym szkoda mi było kasy wydawać skoro i tak cc

Odnośnik do komentarza

Czarna ja to musze sie dowiedziec chyba u lekarza... Czy musze chodzic do tej szkoly rodzenia czy co :D A humorek taki sobie :o_noo: szkoda gadac jednym slowem. Dopiero teraz zauwazylam ze jestes z Opola :D Fakt nie tak daleko mamy do siebie :36_1_11: Bywam czasami w Opolu :D

Ja wlasnie wcinam zupke czekam az bedzie 14. I bede szla do domu jestem dzis z bratankiem :D Jutro mam wolne wiec sie wyspie a piatek znow bede z brataniem pol dnia :D

zycze :solar: dnia :D

Odnośnik do komentarza

*aguu* :sofunny::sofunny: Ale sie usmialam z tymi rzeczami ze nosisz je juz pod biustem :D:D:D Ech nie martw sie jeszcze przytyjesz :D

Ja teraz bedac w 25tygodniu waze 61 kg :D w brzuchu mam ring dla boskerow z jednym uczestnikiem nasza coreczka :D Moj S do niej mowi ze jest mala terrorystka bo caly dzien szaleje i nie wiadomo kiedy wogole spi :D:D

Wiec :dzidzia: sie rozwija wspaniale a pierwsze ruchy poczulam malej w 15 tc - a kazdy mi mowil ze poczuje ok 20 tc a tu kazda mamusia czuje wtedy kiedy ma czuc :D:D:D

Odnośnik do komentarza

pl_aisha
Szybciej ruchy mogą czuć mamy który już rodziły, a pierwiastki nie potrafią jeszcze rozróżnić ruchów i często mylą je z jelitami, ja jestem pewna ruchów od 20 tyg tyle mogę powiedziec.

Aisha Ja jeszcze nie rodzilam... A ruchy poczulam ok 15 tygodnia. Wiem ze to dziwne dla niektorych, ale lekarz mi powiedzial ze kazda kobieta- przyszla mama- czuje wtedy ruchy kiedy ma a nie tak jak mowia ze pierworodka ok 20 tc a wielorodka wczesniej... :uff2:

Zreszta z tego co widze Aguu poczuje ruchy wtedy kiedy :dzidzia: bedzie chciala :D:D:D

Ja uciekam na spacer a potem na zakupki milego wieczorku zycze :D

Odnośnik do komentarza

pbmarys

Zreszta z tego co widze Aguu poczuje ruchy wtedy kiedy :dzidzia: bedzie chciala :D:D:D

hehehe zapewne :D :36_1_21:

narazie cieszę się każdym 'pozytywnym' objawem ;) np wczoraj 'wymacałam' sobie dno macicy :D coraz wyżej czyli dzidzia rośnie (już w połowie do pępka :) :smile_move: :smile_move: ... bo muszę przyznać ciągle się boję, że coś nagle się odmieni pfu pfu

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamy z 87 :)
Bardzooo dawno mnie nie było , wybaczcie mi tę nie obecność.
Postaram się być z Wami na bierząco.

Aktualnie dziś Amelka przebudziła się z temp i katarem , pogoda jest okropna wrrr.

To tyle na początek , córeczka wzywa

Amelka urodziła sie 12.03.2008 o godz.17.28
GŁUPIEMU SŁOWA PRZYCHODZĄ SZYBCIEJ NIŻ MYŚLI, DLATEGO MĄDRZY POTRAFIĄ MILCZEĆ

http://s2.pierwszezabki.pl/001/001215950.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-29690.png

Odnośnik do komentarza

izabell1203
Witam wszystkie Mamy z 87 :)
Bardzooo dawno mnie nie było , wybaczcie mi tę nie obecność.
Postaram się być z Wami na bierząco.

Aktualnie dziś Amelka przebudziła się z temp i katarem , pogoda jest okropna wrrr.

To tyle na początek , córeczka wzywa

Iza pisz czesto i wtedy kiedy bedziesz miec czas ::): :smile_move: My Cie nie poganiamy ::):

Odnośnik do komentarza

Aguu Twoj stan sie napewno nie odmieni :smile_move: I prosze tak nie myslec ::):

A ja coraz rzadziej ostatnio czuje kopniaczki, nie wiem co moze byc przyczyna tego. :zmartwiony: w sobote to chyba miala ze cztery razy czkawke i to po bigosie i teraz nie wiem czy jej smakowal czy raczej nie...
A wczoraj po zupie szczawiowej z ryzem myslalam ze wszystko zwroce... Bo mi sie :dzidzia: tak ulozyla okropnie na zoladku i zdjae mi sie ze to jej nie pasowalo...

Dzis w nocy obudzila mnie burza kiedys sie balam burzy i teraz zostaly pozostalosci - w nocy chocby to byla malutka burza mnie i tak obudzi, najbardziej mnie zdziwilo to co zagrzmialo to od :dzidzia: byl tylko kopniak i sie wiercila nonstop, pewnie sie musi przyzwyczaic bo to cos nowego przeciez sie dzieje :D A teraz jedzi noga po moich jelitach....

Pogoda za przeproszeniem okropniasta deszcz, co godzine burza i nic wiecej.... Istna powodz na ulicach az strach wyjsc na dwor a dzis dzien ojca... Chcialam tacie ciasto zrobic i musze sie wybrac na zakupy ech...

Lece milego dzionka wam zycze :11_9_16::11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Iza zdrówka dla Amelki ;))

pbmarys to masz z małą przeżycia :P a jak ciasto tacie smakowało? :)

pogoda beznadziejna rzeczywiscie, burza za burza i deszcz.... mam nadzieję, że szybko się zmieni...

ja dzis (hmm tzn w środę :D) miałam ostatni egzamin i wakacje ;) popołudniu jade z P do moich rodziców, może trochę odpocznę od stresów ;)

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...