Skocz do zawartości
Forum

Mamy i przyszłe mamusie rocznik 87 :)


pbmarys

Rekomendowane odpowiedzi

Hopsa :hop::hop:

Co tam u was dziewczyny słychac ?? :D U mnie wspaniale, okazuje sie ze bedziemy mieli coreczke najprawdopodobniej :D i jestesmy szczesliwymi rodzicami :D choc do porodu jeszcze cale 4 miesiace :D

ide sciagnac pranie z balkonu bo u nas juz deszcz pada :zmartwiony: ech szkoda pewnie weekend bedzie deszczowy i znow w domu przesiedzimy bo moj sie martwi zebym sie nie przeziebila albo mysli ze z cukru jestem :D

Pozdrowionka i prosba odzywajcie sie czesto :D bo chyba umre tu z nudow na tym watku :zmartwiony:

Odnośnik do komentarza

Aguu
A studia, zaliczenia, sesja... Jeszcze ja ciągle zmęczona, ze zmiennymi nastrojami... Ciężki czas
:D

No to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulowac cierpliwosci do tych wszystkich zajec i pogodzic to wszystko z ciaza :D Bedziesz miała utalentowane dziecko Aguu

pl_aisha
A pewnie że bede ;)

Aguu To faktycznie napięty ten Twój grafik. Jeszcze trochę i przejdzie to Twoje zmęczenie chociaż troszkę

No ja mysle pl_aisha ze bedziesz zagladac czesto :D

A u mnie luzzzz Pogoda za oknem straszna az nie chce sie wychodzic z domu a musze isc na miasto... Szkoda ze w calym tym naszym cywilizowanym zyciu nie ma auta, bo tak moglabym wszedzie dojechac no ale niestety.... Musze sie z tym jakas pogodzic :D
Wczoraj puscilam sobie 2 zaklady duzego lotka z okazji mamusi i trafily mi 3 cyferki :D to daje chyba 16zł o ile mi sie pamieta :D i bede miec na jakas moja i mojej :mala_lalka: kolejna zachcianke :)
Lece zjesc II sniadanko i musze pomyslec czy chce mi sie isc na miasto :D

Odnośnik do komentarza

Co tam dziewczyny? Jak dzień minął? Jakieś plany na weekend?

Ja w końcu mam chwilę wytchnienia... Dziś miałam egzamin, nie miałam kompletnie czasu się na niego uczyć, poszłam, napisałam co mi do głowy przychodziło i wyszłam, nawet nie miałam siły się denerwować. Będzie co ma być a stresu muszę unikać :D Jak nie teraz to poprawa, a już nie mam sił na nerwy ;) Tak że odpoczywam sobie w końcu, choć kilka dni...

Jak samopoczucie?

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Aguu mam nadzieję że obejdzie się bez poprawek:-) i proszę żyć bez stresu:-) zdrowie dziecka najważniejsze::):
u mnie nawet dobrze, choć przez ta pogodę dzisiejsza nic kompletnie mi się nie chciało, cora kopie i ma czkawkę kiedy jest glodna. Ostatnio mam taki okres na nie jedzenie i musze się zmuszać do tego:-( niestety nie wiem o co chodzi. A do tego rozlegulował mi się sen:-( ech to nawet o tym nie mysle. Ide spać życzę milej nocy. Dobranoc::):

Odnośnik do komentarza

pl_aisha to gratuluję córeczki ::): ale wiesz że to zawsze się może zmienić::):

Faktycznie jest nas mało :zmartwiony: znając życie jest więcej mam z naszego rocznika ale pewnie tu rzadko zaglądają::): i wątek się nie rozwinie tak szybko.
Ale chyba najważniejsze jest to że My jesteśmy::): mamy o czym pogadać itp. ja tak mysle oczywiscie ::):
Co bedziecie robić przez ten weekend?::): ja chyba znów się nudzić będę:zmartwiony:

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny popoludniowo i niedzielnie :36_7_8:

Ja tak niekulturalnie zaczynam coraz rzadziej zagladac, a to chyba najbardziej spowodowane jest przez to smutna pogode za oknem -> mnie tez jest smutno i tak dziwnie od kilku dni :36_2_24: :36_2_58: nawet nie wiem co by mi polepszylo humor mam dola jak siedem nieszczesc a do tego dochodza glupie mysli typu czy ja wogole jestem szczesliwa i caly czas w glowie pada odpowiedz nie :36_2_58:

ech szkoda gadac :36_2_58: ide cos zjesc i wpadne pozniej

Odnośnik do komentarza

Dokanczajac moja ostatnia wypowiedz stwierdze tylko jeszcze ze moj S oczywiscie niczego nie zauwaz dla niego chyba wszystko wyglada idealnie jak patrzenie na swiat przez rozowe okulary :alajjj: szkoda gadac a myslec o tym tym bardziej :hmm:

Narazie nie wiem nawet co by mi poprawilo humor wiec uciekam na spacer :16_2_27: moze mi to odrobinke polepszy nastroj w co bardzo watpie

Czarna ja rowniez bede miec CC i nie wiem jak sie do tego przygotowac moj S chcialby byc obecny przy porodzie i nie wiem czy to jest nawet mozliwe... I czy powinno sie chodzic na szkole rodzenia ??

Pl_aisha jak tam u Ciebie ??

Odnośnik do komentarza

pl_aisha chcialabym w to bardzo uwięzyc że to minie narazie jest stadium środkowe, na spacerze samotnie się o wiele lepiej czuje niż w domu, może w domu jest jakieś fatum :zmartwiony: ech A gdzie tam koniec tych humorów to nie wiem. Cały czas czuje że wszystkich przy okazji tym ranię, tym moim humorem :zmartwiony: no nic ide sobie pograć na komputerze może lepiej się poczuje:) buziaki:-*

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

Humorek troche minal niestety jedna osoba nie rozumiala i mojego stanu i wczoraj sie skonczylo mala klotnia a dzis powazna rozmowa -> no i jakos przeszlo choc bylo trudno a ta osoba byl moj S.... :zmartwiony:

A jak wam minal weekend ?? Mam nadzieje ze dobrze :) :36_27_5:

A z okazji Dnia Dziecka zycze wam i waszym dzidziusiom wszystkiego dobrego ::): Oby dawaly znac jak najwiecej razy o sobie bo dzis ich pierwszy taki dzien :D :cherli3:

Odnośnik do komentarza

pbmarys dziękuję za życzonka ;)
hmm powiem Ci, że ja też mam problem z humorkami, mam wrażenie, że mój P też mnie nie rozumie... no ale on przejęty tą sytuacją, powolutku (bardzo) się oswaja myślą, że dzidzia się pojawi... nie był zachwycony tą wieścią - i nie dziwię mu się (ja w środku studiów, on pisze licencjata... ale po poronieniu nie mogłam się pogodzić ze stratą i nie chciałam czekać, i cieszę się że maleństwo jest :) ), ale widzę postępy i mam nadzieję, że w końcu mnie zrozumie. zrozumie,że jeśli mówię że coś mnie męczy, coś drażni, że boli mnie brzuch to musi pomóc czy z czegoś zrezygnować.. no póki co słyszę że nie jestem strasznie ciężarna, z dużym brzuchem - no pewnie dlatego nie rozumie, że muszę się oszczędzać... ach, staram się być wyrozumiała, ale ciężko czasem bez wzajemności... ale staram się mówić, mówić, mówić... do znudzenia, niech prosty chłop w końcu zrozumie...
Ok koniec monologu ;) ach.

idę jutro do gin, mam nadzieję że wszystko jest ok, hmm nie wiem kiedy zrobi usg, wolalabym zobaczyc maleństwo, byłabym spokojniejsza....

a weekend w domku, pogoda paskudna była... ;)

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...