Kącik dla mam

Blog dla mam :)

Gienadzi

Gienadzi

Mam do was mamy pytanie :) czy poczytałybyście blog z poradami dla mam z dużego miasta, jak choćby Zielona Góra? Stamtąd pochodzę więc odnosiłabym się do tamtejszych realiów. Wiecie - jak wygląda rzeczywistość miejskiej mamy, z czym trzeba sobie poradzić, co ułatwia, a co utrudnia życie :)

65653 gienadzi Kobieta, 25 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gienadzi

Gienadzi

A żeby się dobrze "sprzedawał" to myślałam zainwestować w pozycjonowanie stron Zielona Góra to w końcu duże miasto i jakoś trzeba się wyróżnić :)

65653 gienadzi Kobieta, 25 lat, Warszawa
~jabluszkozmieta

~jabluszkozmieta

pochodzę z tamtych okolic i chętnie wchodziłabym na taki blog, szczególnie jeżeli dotyczyłby np. porad związanych z opieką nad maluszkami, czyli o poradniach laktacyjnych, sprawdzonych sposobach na poprawę laktacji, najlepszych miejsc na spacery z dzieckiem lub też miejscach przyjaznych dzieciom:)

~ropuszka12345

~ropuszka12345

jabluszkozmieta w sumie ogólnie to wchodziłabym na taki blog, w którym byłyby poruszane tematy związane z laktacją, karmieniem piersią i itd, ale tak życiowo i praktycznie:)a może polecicie mi tego typu blogi???

zuza44

zuza44

Ja też chętnie poczytałabym coś takiego, myślę, że jeśli widzisz w tym jakieś hobby swoje to warto!

66048 zuza44 Kobieta, 34 lata, Warszawa