Skocz do zawartości
Forum

Gdzie kupić i sprzedać rzeczy dla dziecka w sieci?


Gość Sandydg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, Mamy, przyszłe Mamy!

Jestem mamą prawie już dwuletniej dziewczynki. Będąc w ciąży, kompletując wyprawkę gubiłam się w tych wszystkich produktach, miałam otwarte milion podstron w internecie szukając najlepszego miejsca na zakupy. Tu może coś nowego, a to uda się odkupić. Brakowało mi jednego miejsca w którym zarówno kupisz jak i sprzedasz. Która matka nie ma szafy pękającej w szwach od rzeczy które są już za małe na dziecko lub ich nie używa ?
Stworzyłam takie miejsce dziewczyny, miejsce które ma łączyć rodziców umożliwiając im szybko i sprawnie kupić to czego potrzebują i sprzedać nieużywane. Portal który stworzyłam niecałe 3 miesiące temu to wyjątkowe miejsce bo pierwsze w Polsce skoncentrowane w 100% na artykułach dziecięcych. Portal jest ogólnopolski, także nie musicie się martwić, że nie traficie do odbiorców z miasta na grupie sprzedażowej na Fb.
Bejbimarket.pl to przestrzeń w sieci stworzona przez rodziców dla rodziców, dla Was.

Także jeżeli zastanawiacie się gdzie w internecie sprzedać ubranka, zabawki, mleko które Wam zostało, pampersy - zajrzyjcie na portal.
Szukacie fotografa do zrobienia sesji zdjęciowej ? Na portalu w zakładce Uchwyć Wspomnienia możecie znaleźć profesjonalne studio z okolicy.

PS. Administratorzy proszę nie traktujcie tego posta jako promocji - ja chcę pomóc każdej Mamie. Portal jest całkowicie bezpłatny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...