Kącik dla mam

Starania o dziecko

~magnieszak

~magnieszak

Cześć mamusie,Niedługo ja chciałabym dołączyć do waszego grona, dlatego też od nowego roku mamy zacząć z mężem starania o dzidziusia. Jak wy przygotowywałyście się do tego? Co trzeba zrobić oprócz zmiany diety i łykania kwasu foliowego? Chce się jak najlepiej przygotować:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Zrobić podstawowe badania, by sprawdzić żelazo, tarczycę, cholesterol itp.
Jeśli ma się nadwagę to schudnąć ;)
W przypadku niezdrowego odżywiania zmienić nawyki żywieniowe.
Odstawić używki, jeśli są.
Ćwiczyć, by mieć ciało elastyczne i "wyćwiczony" brzuch ;)
Powodzenia :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Marcelinaxs2

~Marcelinaxs2

Przy staraniu o dziecko przede wszystkim warto wrzucić na luz i się nie stresować, wiem z własnego doświadczenia:) Dodatkowo warto wspomagać organizm odpowiednią suplementacją oraz dietą. Ja jak starałam się o dziecko to w sumie starałam się o tym nie myśleć, jadłam więcej warzyw i owoców oraz brałam witaminy [reklama usunięta]. Po sześciu miesiąach się udało :)

~Betti890

~Betti890

Nam pomógł cyfrowy kontroler owulacji komputer [reklama usunięta], sprawdzałam sobie nim jajeczkowanie i staraliśmy się regularnie współżyć w czasie dni płodnych i udało sie po 4 cyklach

Enigmax

Enigmax

Zmiana diety by zajść w ciążę? Pierwsze słyszę. A kwas foliowy brałam dopiero po zajściu w ciążę. Nie miałam żadnych przygotowań. Stwierdziliśmy, że chcemy mieć dziecko i dosłownie za moment byłam w ciąży. Nie brałam również żadnych witamin. Moimi witaminami były owoce, warzywa i słońce. Dzisiaj mój synek jest zdrowy, bardzo silny a lekarze twierdzą, że bardzo szybko się rozwija ☺️

68484 enigmax Kobieta, 20 lat, Warszawa