Skocz do zawartości
Forum

Czy to nietolerancja?


Gość Kasiamamazuzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiamamazuzi

Witam.
Moja córeczka Zuzia ma 9 tygodni.
Od 5 tygodni robi bardzo wodnistą, strzelającą kupę. Nie ma w niej grudek za to często jest śluz wyglądający jak białko jaja kurzego. Często też kupa jest pienista.
Mała jest bardzo placzliwa, wręcz krzycząca nie tylko wieczorem i nie codziennie, zazwyczaj towarzyszy temu bulgotanie w brzuszku. Ma też problem z bąkami i kupa. Mała wygina się krzyczy, pręży po czym puszcza bączka i się uspokaja żeby za chwilę to powtórzyć. Często też nie może sama zrobić kupy tylko cały dzień krzyczy co chwilę postękując i po całym dniu pomagam jej mikrowlewką po czym robi kupę i wreszcie jest spokojna.
Byłam u jednego pediatry który stwierdził że to przez to że Zuzia za często je. Ograniczylam karmienia do co 3 godziny ale nic to nie dało. Poszła do kolejnego pediatry bo mała strasznie się męczy. Pani zbadała ją, powiedziała że ma wzmożoną perystaltykę jelit, zobaczyła kupkę i powiedziała że za wodnista i nie powinna taka być po czym przepisała delicol.... (dodam że biorę już probiotyk flostrum i krople sab simplix). Powoedziala również że nie mogę jeść nic mlecznego oraz laktozy (Z mlecznych rzeczy dodawałam tylko mleka do kawy zbożowej dwa razy dziennie) i że musimy to przemęczyć w bólu bo to minie...
Czy faktycznie tak powinno to wyglądać? Nie mogę już patrzeć jak moje maleństwo wygina mi się na rękach z bólu. Nie jem już prawie nic bo boję się że zaszkodze małej. Wcześniej brała. Espumisan, później bobotic. Nic nie pomagało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...