Kącik dla mam

Jaki alkomat do firmy?

OpcSeat

OpcSeat

Szukam jakiegoś taniego ale dobrego rozwiązania dla naszej firmy. Mamy taki nakaz, że każdy musi przejść test trzeźwości więc potrzebny jest dobry alkomat no i od razu serwis, który go będzie serwisował, co sądzicie?

65555 opcseat Mężczyzna, 16 lat, www

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Magmaa

~Magmaa

Teraz już nie tak łatwo z kontrolami, zwłaszcza wyrywkowymi pracowników. RODO. A jeżeli chodzi o dobry alkomat, to u nas z firmie mieliśmy alkohit x60, taki z lejkiem, który umożliwiał szybkie sprawdzenie wielu osób. No i był dokładny.

bestmed90

bestmed90

A co ma RODO do kontroli trzeźwości? Jaki związek ma bycie trzeźwym/nietrzeźwym z danymi osobowymi?
A co do tematu to polecam atestowany za nie mniej niż 1000zł. W tej cenie każdy jest dobry,

66137 bestmed90 Kobieta, 37 lat, Warszawa
~karolaanka

~karolaanka

Skąd ta cena? Alkohit x100 kosztuje poniżej 1000 zł, a sprawdza się doskonale, nawet w przypadku kilkunastu czy kilkudziesięciu pomiarów dziennie.

~anżejka

~anżejka

Zgadzam się, mamy go w firmie już chyba od 3 lat, jest bardzo szybki i dokładny, Kalibrujemy regularnie, mamy nawet świadectwo wzorcowania do niego, więc w razie czego pomiar z niego może być nawet dowodem w sprawie.

~waldek

~waldek

dobry alkomat nie jest zależy od ceny tylko od sensora. Trzeba dbać o alkomat. Na pewno nie można dmuchać zaraz po wypiciu aby nie uszkodzić sensora. Alkohity mają sensor elektrochemiczny, dzięki czemu mamy wiarygodne wyniki pomiaru.

~Karool1

~Karool1

Który masz model alkohita? Bo teść chce kupić mi pod choinkę zrobić taki prezent, tylko mam sobie wybrać, co chcę. Oczywiście granicach przyzwoitej ceny.

~Mirmana

~Mirmana

Zobacz sobie ten:
https://ostry-sklep.pl/alkomat-tester-trzezwosci-alcoforce-evo-1-31313
Alkomat ten jest bardziej wytrzymały i nie wymaga kalibracji tak często jak w przypadku sensorów półprzewodnikowych. Co przyda się jeśli bierzecie pod uwagę wykorzystanie go w firmie oraz częste użytkowanie. Ma dodatkowo niewielki rozmiar tak więc spokojnie zmiesci sie w kieszeni.

Druga opcja to oczywiście alkomaty jednorazowe, co jednak w dłuższej perspektywie bedzie cenowo zupełnie nieopłacalne.No i takie alkomaty nie są dokładne.