Skocz do zawartości
Forum

Co robić?!


Gość Mon90

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Mamy, moja córeczka ma 3 miesiące i nadszedł dzień w którym rodzina partnera u którego mieszkam zaczęła dawać bezcenne rady, a nawet decydować za mnie. Kilka dni temu usłyszałam ze zmieniam swój plan dnia, wstaje o 7 i nie kładę już dziecka dalej spać. Mała chodzi mi spac różnie ale jest to nie wcześniej niż o 21 i nie później niż o 23 i bez względu na to o której zaśnie przesypia mi ładnie do godz 10(oczywiście z przerwami na karmienie) Wiec moje pytanie brzmi dlaczego ja MUSZĘ budzić dziecko na sile o 7 rano?

Odnośnik do komentarza
Gość maluszka123

też miałam podobne sytuacje... nie budziłam dziecka, nie przestawiałam swojego trybu dnia i karmiłam wtedy, kiedy miało na to ochotę... pamiętam, jak kiedyś miałam problemy z laktacją, to oczywiście dostałam milion rad od innych włącznie z zakupem przez nich mm. To było dobijające:/
ale jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, to nie budziłabym dziecka o 7 rano...

Odnośnik do komentarza
Gość rozyczkarozyczka

brałam jeszcze raz dziennie saszetkę na laktację ze słodem jęczmiennym i ekstraktem pokrzywy i na szczęście udało mi się poprawić laktację:)w moim przypadku samo przystawianie dziecka do piersi nic nie dało:(

Odnośnik do komentarza
Gość lipcowamama

autorko racja, nie musisz stosować się do rodzinnych porad:):)też nie lubię jak mi doradzają, ale co zrobić...:)rozyczkorozyczko dzięki za odpowiedź, jutro wybieram się do położnej i do lekarza, więc może mi coś też doradzą:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...