Kącik dla mam

Prezenty od siebie dla siebie ;)

czekoladowa23

czekoladowa23

Witam was :)
Od jakiegoś czasu planuje kupić samej sobie prezent :D stwierdziłam, że czas najwyższy zadbać o siebie i swoje potrzeby! W sieci, wynalazłam https://bit.ly/2Warg3S i powiem wam szczerze - jestem na tak!
Wy robicie sobie tego typu upominki?

63845 czekoladowa23 Kobieta, 29 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

smother

smother

Ja sobie często robię takie prezenty , szczególnie , kiedy mam gorsze samopoczucie . Wtedy wybieram się na zakupy albo do sklepu albo kupuję coś przez internet . Przeważnie są to jakieś ciuchy , buty . każdemu to polecam , bo jeśli wybierzecie sobie jakieś fajne elementy , to od razu lepiej się poczujecie , bardziej pewna siebie , bardziej atrakcyjne itp .

65565 smother Kobieta, 24 lata, Wawa
alskdj

alskdj

Co jakiś czas rzeczywiście warto robić sobie takie prezenty. Niedawno koleżanka poleciła mi sklep kupsukienke.pl opinie. Jak na razie jestem bardzo usatysfakcjonowana. Nie tylko chodzi o duży wybór, ale także o piękne wykonanie, widać, że fachowcy się postarali. Poza tym tak jak użytkowniczka powyżej często dla poprawy samopoczucia kupuje sobie rozmaite słodycze, chociaż staram się to wszystko jak najbardziej ograniczać ze względu na wagę

65569 alskdj Kobieta, 23 lata, Warszawa
smother

smother

no mam tak samo jak Wy :-) ale od czasu do czasu skuszę się na małe co nieco

65565 smother Kobieta, 24 lata, Wawa
wiolkakk

wiolkakk

Ja uwielbiam sobie kupować ciuchy. Przynajmniej raz w miesiącu zamawiam sobie coś przez internet. Ostatnio kupiłam sobie spodnie Versace Jeans - są cudowne!

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom