Kącik dla mam

Muszę kupić odkurzacz, co wybrać?

~Anna D

~Anna D

Jak w temacie - mój odkurzacz padł i muszę kupić nowy. Mam ponad 100m2 do ogarnięcia, dwójkę Maluchów (5 i 2 latka) oraz psa, czyli bajzel nie z tej ziemi. Chciałabym jakiś odkurzacz automatyczny ale nie znam się na nich. Polecacie jakieś?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~KlaudikM

~KlaudikM

Zależy jaki masz budżet ale ogólnie polecam porozglądać się za odkurzaczami od irobot, bo mają bardzo dobry i trwały sprzęt

~Majka223

~Majka223

Jeśli masz takie małe dzieci to warto wybrać taki, który skutecznie będzie usuwał kurz i okruchy, ja postawiłam na model bezworkowy pionowy Ergorapido Allergy, ma podświetlaną szczotkę co ułatwia sprzątanie, jest cichy a do tego ma szczotkę z promieniami UV co "zabija" skutecznie kurz.

~Gronostajka

~Gronostajka

irobot roomba e5 - ma świetne szczotki i gumowe wałki które wszystko pozbierają, nawet z dywanu + ma dobry filtr.

alskdj

alskdj

Wydaje mi się, że warto wejść na jakiś ranking i stamtąd wybrać coś z czołowej pozycji

65569 alskdj Kobieta, 23 lata, Warszawa
~Jadzia785

~Jadzia785

o matko. nigdy z alie! kupiłam, tzn mąż zamówił, bo to jakieś nowinki technologiczne i on tak to lubi i zamówił... bożeee... nie dość że czekaliśmy ponad 3 tygodnie to jeszcze jak zobaczyłam jak to "cudo" xiaomi sprząta to stwierdziłąm nigdy więcej!

~Adamka

~Adamka

ja tam patrzyłam po opiniach i różnych rankingach właśnie. chociaż to też trzeba brać przez sito. ja np nie chciałam zamawiać przez neta bo chciałam zobaczyć i kupowałam stacjonarnie. mam roombę e5 ok ok trzech/czterwch miesięcy i powiem tak, ze jest super. mam dość sporo do ogarnięcia i roomba bez problemu odkurza calutki dom.

~Olkuś

~Olkuś

Również mam ten z Electrluxa Ergorapido Allergy, super się sprawdza przy małym dziecku bo jest cichy, do tego fajnie radzi sobie z sierścią psa.